22.11.16

185°C - magiškas skaičius jūsų plaukams

Plaukų tiesintuvas - slaptasis ginklas, kurį puikiai yra įvaldžiusi bemaž kiekviena mergina. Vienos be šio stebuklingo prietaiso neištvertų nė dienos, kitos naudojasi su saiku. Vienos mėgsta kaip reikiant pačirškinti plaukus aukštoje temperatūroje (nes žinot, maža ką... Reikia, kad laikytūsi:) ), kitoms užtenka tik šiek tiek pašildyti galiukus.

Bet ar žinojot, kad egzistuoja tiksli temparatūra, kurią turėtumėt nustatyti, kad savo plaukus žalotumėt mažiausiai ? 185°C - skaičius, vertas įsiminimo. Pasirodo, kad žemesnė temperatūra plauką tik išsausina, bet nesuteikia norimo rezultato - tai reiškia, kad siekdamos gerai ištiesinti garbanas turėsit braukti tiesintuvu tą pačią sruogą daug kartų, taip darydamos didelę žalą. Tuo tarpu didesnis karštis ima lydyti plauko baltymą keratiną, ir tai padaro NEGRĮŽTAMAI! Štai dėl ko paskui tenka pasisveikinti su kirpėjo žirklėmis.


Taigi,185°C temperatūra yra idealus viduriukas, nes uždaro plaukų žvynelius, neleisdama juose esančiai drėgmei išgaruoti ir tuo pačiu suteikdama jiems dar didesnio žvilgesio bei slydumo.

 Aš šitą pamoką gerai išmokau, pasitikslinau įvairiuose šaltiniuose, išgirdau iš profesionalių kirpėjų lūpų ir jau ilgą laiką vadovaujuosi. Pabandykit ir jūs ;)

7.11.16

Maistas akims: rudens inspiracijos / Fall inspiration album


LT
Reikia prisipažinti... Visos mes šiek tiek esam gražių paveiksliukų fanatikės, ar ne?:) Ir ką? Kol nudailintus internetinius gyvenimus stebi su sveiku realybės pojučiu, anokia čia bėda:) Aš savo inspiracijas renku Pinterest programėlėje, apie kurią turbūt daugelis esat girdėję. (O gal ir naudojatės? Pasidalinkit savo paskyromis ir su manimi, jeigu taip!) Nuotraukas mėgstu rūšiuoti pagal sezoniškumą, todėl atėjus rudeniui albumas kaip ir aiškus - rudos, auksinės spalvos, blanki besileidžianti saulė, arbatos puodeliai, obuoliai, karšti vafliai ir jaukūs guoliai knygoms skaityti. O atiduodant duoklę madai, ruduo apskirtai dėkingas. Tiek galimybių derinti spalvas, sluoksnius ir drabužių faktūras turbūt nesuteikia joks kitas metų laikas. Pažiūrėkit, kokių grožių aš čia pririnkau, o tada marš patys kepti obuolių pyrago.

P.S mano Pinterest paskyra - https://www.pinterest.com/Mortaalamode/EN

It's not a secret that we all are a bit addicted to beautiful pictures on social media. So what?:) As long as we look at these perfect internet images as a source of inspiration, there's nothing wrong with that. I like to collect my aesthetic inspirations on Pinterest. I assume all of you know it or even use it. (If yes, fell free to leave your account in the comments down below. I would love to see your pins!) 
I tend to organize my pictures according to seasons. So when fall comes, I pretty much find every golden-brown pic with leaves, apples, tea mugs, waffles, cozy blankets and books. Let alone the fashion part full of exciting textures, colors and layers. Take a look at my inspo collection and get into autumn mood too!

You can find my Pinterest account here - https://www.pinterest.com/Mortaalamode/

See you, Morta:*