28.6.16

Otto.lt straipsnis. Išleistuvių suknelės: besibaigianti vaikystė


Labas!
Visada smagu sulaukti svečių, o šįkart jie užsuko ir į mano tinklaraštį. Internetinė parduotuvė Otto.lt parengė jums straipsnį apie šiuo metu bene aktualiausią visų abiturienčių temą - išleistuves. Norit sužinoti keletą naudingų patarimų, kaip svarbią dieną pasitikti visiškai pasirengus? Perleidžiu žodį Otto.lt, skaitykite toliau:)

*** 

Į rankinę įsimetei vandeniui atsparų blakstienų tušą, nes ruošiesi grimzti liūdesin, pirmą kartą pabandei susibanguoti plaukus ar naktimis neužmigai, nes mintyse kūreisi savo, kaip gražiausios bei puošniausios vakaro merginos, portretą? Pabandysime atspėti – ruošiesi išleistuvėms!
Seniai nebe paslaptis, kad svarbiausias įsimintiniausios mokslo metų dienos akcentas – išleistuvių suknelė. Dažnai kyla klausimas – ką apsirengti, kaip išsiskirti arba netgi ko geriau išvengti? Internetinės parduotuvės otto.lt stilistas pateikia kertines suknelių rinkimosi tendencijas.


Ko nesirinkti?
Besiruošiant išleistuvėms svarbu įvertinti aplinką: būsi mokytojų bei tėvų apsuptyje, tave nužiūrinės galybė veriančių ir vertinančių klasiokių akių, baigi vieną gyvenimo etapą. Kaip teisingai pasirinkti? Kaip neprašauti pro šalį?
Nesvilk mažai kūno dengiančios, sluty tipo suknelės. Tokią dėvėti progų, patikėk, dar turėsi. Taip pat su šia iškilme koja kojon nežengia ir ilgos suknios, primenančios rafinuotos, subrendusios moters stilių. Nori būti madinga bei stilinga – rinkis viduriuką. Suknia maždaug iki kelių nedemonstruos tavo protesto nei prieš trumputes, nei prieš žeme besivelkančias. Tokia suknelė gali būti ir įvairaus kirpimo (ovalaus ar griežtesnio), ir tinkančiomis bei labiausiai patinkančiomis rankovėmis (taip pat – be jų), ir lengvesnės besiplaiskančios arba sunkesnės, tvirtesnės medžiagos.


Ką pasirinkti išleistuvėms?
Rinkis šviesių, pastelinių spalvų suknelę. Tamsių, sunkių spalvų apdarus geriau palikti vakarinėms linksmybėms, kurių taip pat šiam gyvenime neišvengsi. Švelniai persikinės, rausvos, žalsvos, dangiškos – išleistuvių spalvos, dvelkiančios jaunyste, paprastumu, tyrumu, nedeklaruojančios „merginos, norinčios greičiau suaugti“ įvaizdžio.
Prie pasirinktos suknelės teks derinti ir batelius. Nepersistenk akis ganydama į kuo aukštesnį kulniuką turintį apavą – kuklesni, balerinos ar laivelius primenantys bateliai ne tik puikiai derės prie jaukios, pastelinės suknutės, tačiau leis tau laisviau judėti, pasitikėti savimi, nealins kojų. Taip pat ir rankinė čia tiks kuo mažesnė. Tokia, į kurią sutilps tik reikalingiausi daiktai (lūpų blizgis, veidrodėlis bei nosinaitė), tad geriausias variantas – delninė. Juk su mokykline kuprine jau atsisveikinai, tiesa?
Norėdama atrodyti gaiviai, stilingai bei madingai, turėsi atsisakyti galybės savo ausų ir kaklo papuošalų. Rinkis akių nerėžiančius, minimalių akmenėlių aksesuarus. Dėvėdama pigia bižuterija arba pernelyg prabangiais papuošalais gali atrodyti bei pasijausti atsidūrusi ne vietoje ir ne laiku. Tai pat pagavok ar šiuo metų laiku tau būtinos pėdkelnės. Jei jų išvengti tieisog negali, rinkis šviesias, neblizgias, kūno spalvos.Kai jau tinkamą suknelę, batelius ir aksesuarus turi, belieka pagalvoti apie paskutiniąsias detales: šukuoseną bei makiažą. Pirmiausia nuspręsk, kokia šukuosena tau labiausiai tinka bei su kuria jautiesi geriausiai. Neišleisk begalybės pinigų eksperimentuodama su  ekstravagantiškomis, salą ar pilį ant tavo galvos primenančiomis šukuosenomis. Kuo mažiau plaukų lako panaudosi, tuo gaiviau ir natūraliau atrodysi. Juk išleistuvių dieną stresuoti dėl griūvančios, nepatogios ir nesubtilios šukuosenos nenori niekas.

Mokslo baigimų dieną makiažui dėmesio skirti taip pat teks. Čia reiktų pasverti skirtumus tarp vakarinio bei dieninio makiažo, vengti daugiatonių ryškių bei tamsių akių šešėlių, sunkių raudonos atspalvių lūpų dažų. Jei tau pasisekė turėti skaisčią bei lygią veido odą, taip pat gali išvengti ir veido pudros. Šiek tiek rausvų skaistalų suteiks tau žavingos jaunos merginos įvaizdį. Didžiausia klaida – neprofesionalumas ir netgi netyčinis „lėlės“ įspūdį sukuriantis makiažas. Jei nesi šioje stiryje įgudusi, paprašyk patyrusios draugės ar makiažo specialistės. Bet atmink, akių tušo šia proga taip pat gali pilnai pakakti.
Tikimės, kad šie pastebėjimai tau padės ramiau užmigti, pasitikėti savimi bei pakėlus galvą žengti žingsnį į priekį.

Nuorodos, kur galėsite išsirinkti daugiau suknelių pavyzdžių:

15.6.16

Green everywhere


LT  Šįkart bloge akys raibsta nuo žalumos, ką? Jorigei, kuriai dėkoju už nuotraukas, pavyko pagauti tikrai puikių kadrų, o į spalvas vien žiūrint man kyla nuotaika. Taip ir norisi visą laiką būti gryname ore, ir žinot ką... dabar tikrai galėsiu besotiškai tuo pasimėgauti, nes ką tik išlaikiau visus egzaminus ir pirmas kursas man oficialiai baigtas!! O tai reiškia daugiau laiko rašymui ir smagių akimirkų kolekcionavimui, kad galėčiau viskuo pasidalinti su jumis. Ir tegu vasara prasideda ;)


Marškineliai - Bershka
Palaidinė (ant klubų) - H&M
Švarkelis - Pull&Bear
Kelnės - United Colors of Benetton
Laikrodis - Juicy Couture
Apyrankė - Lovein
Žiedai - H&M

Nuotraukos - Jorigė Kuzmaitė (Yori)


EN  My eyes almost can't absorb the amount of green color we have around this time of the year. I just want to be outside all day long and enjoy. And guess what... now I can do that, because I finally passed all exams and my first year at university is officially done! It means more time for blogging and more interesting stuff for you to see, guys. Let the summer begin!

T-shirt - Bershka
Shirt (tied up) - H&M
Jacket - Pull&Bear
Pants - United Colors of Benetton
Watch - Juicy Couture
Bracelet - Lovein
Rings - H&M

Special thanks for the photos - Jorigė Kuzmaitė (Yori)