27.5.16

Everyday classics


Kasdienė apranga iš pažiūros gali pasirodyti gana neįpareigojanti, bet iš tiesų čia slypi nemažas menas gebėti derinti patogumą ir madą. Juk visada norisi atrodyti gerai, net jei neturim galimybės tam skirti pakankamai laiko. Galiu drąsiai sakyti - galima apsieiti ir be daugybės įmantrių rūbų ar aksesuarų, jei tik moki iš spintos ištraukti kelis tinkamus daiktus, kurie puikiai atrodys visur ir prie visko.

Todėl ne šiaip sau šįkart pasirinkau visiškai minimalsitinį derinį. Patogų, nereikalaujantį pastangų, bet tuo pačiu atrodantį stilingai. Visada labai lengva aprangoje varijuoti neutraliomis splavomis. Jos suteikia įvaizdžiui lengvumo ir klasikos, ypač, kai išlaikomas monochromatinis derinimas. Dėl to prie laisvai krentančio plonos medžiagos megztuko pasirinkau panašaus tono rudą rankinę ir aukso spalvos aksesuarus. Prireikė vos 5 minučių ruošiantis ryte, o, nepaisant to, jaučiausi visiškai pasirengusi su pasitikėjimu žengti į gatves. Taip, kad taisyklė "mažiau yra daugiau" - visada pasiteisina :)


Megztukas - H&M
Kelnės - United Colors of Benetton
Rankinė - Persicco
Pakabukas - H&M
Žiedai - H&M

Už nuotraukas dėkoju - Yori photo (Joringė Kuzmaitė)

EN  Hi, my beautiful readers! Hope you all had an amazing week so far :)

This time I would like to present a simple and minimal look. It's super comfy, effortless, yet looks put-together. I like how easy it is to play with nude tones, because it brightens up the whole outfit and adds so much class to it, especially if you keep it monochromatic. I paired this fine-material, slouchy beige sweater with brown patterned leather bag and golden accessories. It literally took me 5 minutes to get ready, yet I was able to hit the streets feeling confident about my look. That's the power of "less-is-more" rule!


Sweater - H&M
Trousers - United Colors of Benetton
Handbag - Persicco
Necklace - H&M
Rings - H&M

Special thanks to my photographer - Yori (Jorigė Kuzmaitė)18.5.16

Mano ryto ritualai / Morning routine


Tais laimingais rytais, kai į paskaitas reikia tik nuo pusiaudienio, mano žadintuvas suskamba devintą valandą. Žinau, kad turėsiu laiko sau ir galėsiu neskubėdama pasiruošti laukiančiai dienai. Anksčiau nebuvau vieversys, negalėdavau pakęsti anksti keltis ir nepasisekė tam, kuris bandydavo mane pažadinti, bet paskutiniu metu išmokau vertinti gaivias ryto valandas ir paversti jas maloniu ritualu. Šįkart jo nuotrupomis taip pat pasidalinsiu su jumis. Pabudome ir kelkimės!


Visada stengiuosi prieš valgydama išgerti stiklinę vandens. Šiaip jau man tai nėra ypač lengva, nes tik pramerkusi akis pirma pagalvoju apie pusryčius ir kavą, bet čia reikia save sustabdyti ir paskirti 5 papildomas minutes sveikatai. Toks triukas pabudina organizmą ir išvalo visus susikaupusius toksinus. O tai reiškia - skaistesnė oda, greitesnė medžiagų apykaita ir daugiau energijos. Taip, kad šį įprotį prisijaukinti tikrai verta.


Pusryčiai - megstamiausias mano dienos valgymas. Stengiuosi padaryti juos skanius ir estetiškus, tai mane teigiamai nuteikia ateinančiai dienai ir priverčia laukti rytų ne kaip kankynės, o kaip malonios pradžios. Prie puodelio karštos arbatos renkuosi graikišką jogurtą ar varškę su cinamonu ir bananais, migdolų pieną, granolą, datules, rūginius paplotėlius su lašiša bei humusu (čia, žinoma, ne viską iškart. Beveik padiktavau jums pilną meniu :) ). Žodžiu, jei kada ir mėgstu pasilepinti, tai rytais. Gardūs kvapai pakutena nosį ir atplėšia akis, o man to juk taip reikia! Pusryčius mėgstu valgyti lovoje, skaitydama žurnalą ar telefone ramiai tikrindama tos dienos naujienas.


Kuris laikas bandau neišeiti iš namų neišgėrusi savo stebuklingų mikstūrėlių. O jei rimtai, tai čia matote nakvišų aliejų ir skystą vitaminą A+E. Abu kartu jie padeda palaikyti sveiką ir gražią odą bei plaukus, pagerina bendrą savijautą. Tiesa, minint visokius vitaminus ir reguliarų jų gėrimą, esu beviltiška, nes visada tai šį, tai aną pamirštu. Bet pastebėjau, kad jei jau susiimti, tai geriausia tai daryti rytais - tada po kiek laiko tai tampa savotišku natūraliu įpročiu.

Kad jau prakalbom, be ko dar iš namų neišeinu, tai be kosmetikos. Šiek tiek gėdingai ir bauginančiai skamba, bet jei jau atvirai, taip yra. Visai nebūtina užkrauti veido nepermatomu makiažo sluoksniu, bet nors šiek tiek sulyginti odos spalvą BB kremu kažkaip norisi. Kai skubu, o ir apskritai pavasariui atėjus, man užtenka 5 minučių bruožams paryškinti, kad jausčiausi pasiruošusiai dienos darbams.


O tada 3-2-1, šoku į pasirinktą aprangos derinį ( ir oo, tebus palaimintos tos dienos, kai pataikau iš pirmo karto, nes jei sugalvoju, kad kažkas netinka, jau žinau, kad turbūt vėluosiu..) ir lekiu pro duris. Tiesa, prieš tai į rankinę dar įsimetu ir knygą minkštais viršeliais. Kelionėje autobusu į universitetą mėgstu paskaityti.

O kaip savo dieną pradedat jūs? Pasidalinkit savo ritualais, man juk visada įdomu :)

6.5.16

Apžvalga/ Review: Clinique chubby stick moisturizing lip colour balm


LT. Paskutiniu metu ilgai medžiojau sau tinkamą lūpų produktą pavasariui. Norėjosi kažko lengvo, gaivaus, puoselėjančio, bet tuo pačiu ir skanios spalvos. Kuris laikas internetas ėjo iš proto dėl Clinique Chubby Stick makiažo linijos (ypač jų pigmentuotų balzamų), todėl aš nebūčiau aš, jei pati nesugalvočiau išmėginti to, kas taip aptarinėjama. Įsigijau ir... likau labai patenkinta. Dabar neabejotinai atradau naują kosmetinės draugą visam šiltąjąm sezonui, o savo įžvalgas galiu trumpai papasakoti jums:

  1. Tobula sudėtis. Kai pasižiūrėjau į pakuotę, nelabai galėjau patikėt, kad tokios dekoratyvinės kosmetikos dar apskritai būna. Trumpai pavardinsiu: Pirmas ir pagrindis ingredientas - ricinos aliejus. Toliau, kaprio trigliceridai (turi priešuždegiminių savybių, minkština, gydo, išsaugo drėgmę odoje), bičių vaškas, taukmedžio sviestas, mango sviestas, jojobos aliejus, alyvuogių aliejus... Ir visa tai yra dominuojančios sudėties dalys. Malonu netgi naudoti, kai žinai, kad ant lūpų tepi tokius naudingus produktus.
  2. Geras spalvų pasirinkimas.  Viskas nuo rudų/kūno spalvos tonų iki koralinių ir rausvų. Tepant sluoksniais galima išgauti ir vos matomą atspalvį ir gana sodrų. Ne veltui sau išsirinkau balzamą, pavadinimu "super strawberry". Nes mmm...sakykit ką norit, tikra uoga :)
  3. Patogus naudoti. Jeigu dabar pažiūrėtumėt į mano kosmetinę, 80% joje esančių priemonių turbūt sudarytų kreminiai kreidelės tipo dažai (šešėliai, akių pravedimai, kontūravimas, skaistalai...). Kad jūs žinotumėt, kaip patogu! Keli brūkštelėjimai, jokių papildomų teptukų ir jau esi pasidažius. Tai šis balzamas ne išimtis - aplikatorius patogus nuolat visur skubančioms, o konsestencija pritaikyta, kad produktas gražiai pasiskirstytų.
  4. Ilgai išlieka. Nors blizgumas po kiek laiko pranyksta, bet pati spalva išlieka labai ilgą laiką. Natūralu, kad valgant ar geriant nusivalo greičiau, užtat tada ant lūpų likęs pigmentas atrodo taip natūraliai ir gražiai, lyg jos būtų natūraliai paraudusios.
Produkto nereklamuoju, bet paklausus manęs patarimo, ar verta įsigyti, tikrai sakyčiau, kad taip. O gal iš mūsų tarpo yra jau bandžiusių Clinique lupu balzamus? Ka manot jūs?:)

EN. Hi, beauties!
You know, lately I've been obsessed about lip products. Spring is already here in Lithuania and I feel so attracted to those yummy berry colors and creamy textures. It looks so fresh and youthful and effortless. I've been seeing beauty bloggers talk about Clinique's Chubby Stick lip line for some time now. So... knowing me, I just HAD to try it myself. And this pigmented balm impressed me very much! Here are some pros I want to point out:
  1. Excellent ingredients. Actually, I couldn't beleve my eyes, when I so what's written on the packaging. Castor seed oil, candelilla wax, beeswax, shea butter, jojoba seed oil, mango seed oil, olive oil... Should I go on?? Sounds like a miracle product and it really feels like it. So moisturizing and nourishing.
  2. Good color range. You can find everything from brown/nude tones to peachy, pink/berry tones. The pigmentation is very good, so you can build it up from a very sheer to deeper tone. I've picked this one called "super strawberry" for a reason. I mean... doesn't it look tasty like a real berry?
  3. Convenient to use. Lately I've been using crayon-everything makeup products. I find the application the easiest and the textures the best. No different for this chubby stick. Pop it in my bag and don't even bother to look in a mirror when reapplying it throughout the day.
  4. Long-lasting. Well yes, after some time the balm'y shine is gone, but you're left with the beautiful color on your lips still. You can even eat or drink, but the delicate stain will last for hours.
Lastly, I just want to add that I'm not sponsored to say any positive things about this product. But if you were asking me for advice, I would totally recommend getting one of these Clinique chubby stick lip balms too. It makes a difference in your makeup routine!