15.4.16

Kosmetikos mėgstamiausieji / Makeup favourites


LT  Žinot, paprastai stengiuosi per daug neapsikrauti dekoratyvinėmis ir veido priežiūros priemonėmis. Mėgstu su savim turėti tik tai, kas tikrai gerai atlieka savo darbą ir pateisina visus mano lūkęsčius. Visada kritiškai testuoju naujai įsigytus produktus ir tik praėję nemenką konkursą jie užsitarnauja vietą patogiai įsitaisyti mano kosmetinėje ilgam. Šį kart jums papasakosiu apie kelias gan neseniai atrastas gėybes, kurias pamilau ir galiu drąsiai rekomenduoti.

Bioderma Sensibio H2O micelinis vanuo:
 Odos priežiūros priemonė, kvepianti Paryžiumi. Anksčiau šį micelinį vandenį buvo galima įsigyti tik Prancūzijoje, dabar jį liaupsina visas pasaulis. Džiaugiuosi pagaliau prisidėjusi ir aš. Tai nuostabi priemonė absoliučiai visiems odos tipams - nuo pačios jautriausios iki riebios. Turbūt viena iš nedaugelio, dėl kurios nereikia bijoti galimų bėrimų ar sudirginimo, nes sudėtis 100% saugi. Be to, puikiai nuvalo, atgaivina ir skaistina. Palyginus visus kada nors bandytus prausiklis/tonikus/pienelius  - šis micelinis vanduo yra turbūt geriausia, ką galima rasti mano odai.


Maybelline Dream Pure BB kremas:

Paprastai BB kremai būna labai skysti, daro odą blizgią ir NIEKO nemaskuoja. Šitą Maybelline BB kremą nusipirkau ta intencija, kad galėčiau bent šieeek tiek sulyginti odos atspalvį dienomis, kai nenoriu dažytis. Ir turiu pasakyti, kad likau daugiau, nei maloniai nustebinta. Veidas ne tik, kad išliko gaivus ir natūraliai atrodantis, bet dar ir visi netobulumai buvo puikiai užmaskuoti. Ir sakydama puikiai, turiu galvoje taip, lyg su lengvo/vidutinio dengimo pudra. Pati tekstūra maloniai kreminė, nepalieka blizgumo. O be to, dar ir saugi sudėtis, nekemša porų, turi SPF 15 apsaugą ir salicilo rūgšties, padedančios kovoti su odos bėrimais.


Artdeco Volume Supreme tušas:

Prieš tai naudojau ir buvau tikrai pamilusi Chanel tušą. Tačiau pasirodo, Artdeco nė kiek nenusileidžia kokybe, o palyginus kainas dar ir įmanoma gerai sutaupyti.  Blakstienos atrodo tikrai beveik kaip priklijuotos, nesulipintos, o pats produktas nenuvarva ir neišsitrina.

Rimmel Magnif'eyes šešėlių pieštukas:

Apie jį išgirdau iš populiarios visažistės Tati, keliančios į Youtube kosmetikos apžvalgas. Visada smagu paklausyti, ką rekomenduoja moterys, išbandžiusios šimtus produktų ir turinčios aiškų suvokimą, kas yra kokybiška, o kas ne. Šiuo atveju jai papasakojus apie Rimmel šešėlių pieštuką, galvoje įsižiebė lemputė, kad man jo tikrai reikia :) Turbūt jau aišku, kad likau patenkinta. Trumpai tariant - paprasta naudoti, puikios, ilgai išliekančios spalvos, viena pusė taip pritaikyta akių pravedimui, kad jį pasidayti dabar turbūt galėčiau su kaire ranka. O svarbiausia - visas akių makiažas, išskyrus tušą, telpa viename pieštuke.


Artdeco Soft Lip Liner Waterproof lūpų pieštukas Nr. 19 :

Kai norit, kad lūpos atrodytų didesnės už patį pasaulį - griebkit šitą pieštuką. Trečdalis milimetro už lūpų kraštų, daugiau spalvos kampučiuose, šiek tiek šviesiau centre, ir bum - stebuklas įvyko :)


EN  I always try to limit my makeup and skincare products to the minimum of only the best ones. That's why usually I test newly bought products thoroughly and keep only those, which match my expectations. Here are some of my favorites I've discovered over time and can't wait to share with you!


Bioderma Sensibio H2O micellar water:
 It associates with Paris so much, doesn't it?? This French pharmacy miracle does wonders to my skin. It has zero dangerous ingredients and is perfect for all skin types from super delicate to acne-prone. It moisturizes, calms, cleanses perfectly and leaves no dryness or redness afterwards. 10 points without a doubt.

Maybelline Dream Pure BB cream:

I assume it's one of the best BB creams for problematic skin. While most BB creams cover NOTHING and applies shiny on the skin, this product is completely opposite. It gives me a reasonable amount of coverage while still being lightweigt and natural-looking. The ingredients are safe, it doesn't clog the pores and it even has salicylic acid, which helps to fight skin imperfections.

Rimmel Magnif'eyes eyeshadow stick:

Some Youtube beauty gurus say it's a dupe for Marc Jacobs eyeshadow stick. Sounds interesting, hah?:) Sure, when I first heard good words about this product, I knew I need to buy it. And my expectations were fulfilled! The pigmentation is to die for, it applies easily, sparkles beautifully and you literally can create a whole eye-makeup only with this one product.

Artdeco Soft Lip Liner Waterproof lip liner Nr. 19 :

Gives you the plumpest lips in the world! Just outline it a teeny-tiny bit, create a deeper tone in the corners, lighter in the centre of the lips and you're a bomb!:)

9.4.16

Aknės randai. Kaip jų atsikratyti? (DIY) / How to fade acne scars?


 LT Aknė jau savaime nėra malonus dalykas, bet blogiausia, kad po savęs jis palieka randus, kurie dar ilgai nedingsta nuo veido net problemai pasibaigus. Jei randelių labai daug ir jie gilūs, dermatologai pataria investuoti į rūgšinius pilingus ar net lazerines procedūras. Tačiau, kaip žinia, jos atsieina brangiai, o su lengvesnėmis randų formomis galima kovoti ir patiems. Yra tikrai nemažai naminių būdų, padedančių išlyginti ir pagražinti odos tekstūrą bei spalvą, o taip pat naudoti kaip prevenciją nuo randelių atsiradimo ateityje.


 • Citrinos sultys
Citrinos sultys savyje turi rūgšties, balinančios odą ir pačalinančios paviršinį epidermio sluoksnį. Įspauskit šiek tiek šviežių citrinos sulčių į indelį ir švariomis rankomis patepkit ant probleminių vietų (jei oda labai jautri, galit praskiesti su vandeniu). Palaikykit 15 min. ir nuplaukit. Raudoni randeliai greitai tampa šviesesni, tačiau paskui kurį laiką reiktu vengti saulės, kad neatsirastų pigmentinių dėmių. Todėl geriausia šią procedurą daryti iš vakaro, o kitą dieną nepamiršti pasitepti kremu su SPF.

 • Skystas vitaminas A ir E
Vitaminai A ir E yra vieni svarbiausių palaikant normalią odos būklę. Jie daro odą elastingą, skaisčią, jauną ir apsaugo ją nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio. Juos galima ne tik gerti, kaip maisto papildus, bet ir nusipirkus vaistinėje skysta forma, tepti tiesiogiai ant odos.
 • Medus
Geriausias natūralus antioksidantas. Taip pat skatina odos regeneraciją, maitina ją ir veikia atibakteriškai, todėl labai tiks ir toms, kurios dar turi aktyvių bėrimų.
 • Kokosų aliejus
Jame gausu riebiųjų rūgščių, todėl kokosų aliejus ypač stipriai drėkina oda, pašalina iš jos toksinus ir stabdo oksidaciją, taip pagreitindamas rando gijimą.

 • Aloe vera
Ne veltui dar vadinamas stebuklingu augalu dėl savo gydomųjų savybių. Neskaitant gausos vitaminų, antioksidantų ir naudingų rūgščių, aloe vera aprūpina ląsteles dideliu kiekiu vandens, taip atnaujindamas odą ir pagerindamas jos būklę.
 • Rožių vanduo
Taip pat, kaip ir aukčiau išvardintos priemonės, skatina odos regeneraciją, todėl sveikos ląstelės gali greičiau pakeisti senas.
 • Salicilo rūgšties tirpalas
Kaip jau ir minėjau, su visomis rūgštimis reikia elgtis atsargiai. Nors salicilo rūgštis yra švelniausia iš galimų, vaistinėje pirkite tik 1% tirpalą. Ši rūgštis pašalina viršutinius odos sluoksnius, taip per laiką sulygindama odos paviršių. Kosmetologai siūlo klijentams profesionaliai atlikti pilingus su žymiai didese rūgšties koncentracija, tačiau jokiu būdu nesugalvokit to daryti pačios - nusideginsit odą!EN Acne can be pretty bothering, but scars that tend to leave afterwards are even worse. If the scars, left from severe acne are very red and deep, dermatologists recommend to do acid peels or even lazer treatments. For sure, it's effective, but also incredibly pricey. Fortunatley, if the problem is not especially severe, there're some at-home remedies to decrease the appearance of scarring.

 • Lemon juice
It efectivelly bleaches red scars and evens out the texture of the skin by removing top layer of epidermis. Just be careful and don't expose your face to the sun after this treatment. It's better to use lemon juice in the evening and apply strong SPF the day after in order to avoid sun spots.
 • Vitamin E and A
Most needed vitamins for your skin. The combination of these two helps to keep the skin elastic and rejuvenated. You can buy these vitamins in liquid form and apply directly on the skin.
 • Honey
Not only it speeds up skin's regeneration, but also have antibacterial properties, so it can help to heal active acne.
 • Coconut oil / Aloe vera / Rose water 
All of these three products have deep moisturizing and healing properties.
 • Salycilic acid
As I mentioned before, be careful with any acids. You can buy 1% salycilic acid at the drugstore, it helps to remove top layers of the skin and smoothes the texture effectively.