22.11.16

185°C - magiškas skaičius jūsų plaukams

Plaukų tiesintuvas - slaptasis ginklas, kurį puikiai yra įvaldžiusi bemaž kiekviena mergina. Vienos be šio stebuklingo prietaiso neištvertų nė dienos, kitos naudojasi su saiku. Vienos mėgsta kaip reikiant pačirškinti plaukus aukštoje temperatūroje (nes žinot, maža ką... Reikia, kad laikytūsi:) ), kitoms užtenka tik šiek tiek pašildyti galiukus.

Bet ar žinojot, kad egzistuoja tiksli temparatūra, kurią turėtumėt nustatyti, kad savo plaukus žalotumėt mažiausiai ? 185°C - skaičius, vertas įsiminimo. Pasirodo, kad žemesnė temperatūra plauką tik išsausina, bet nesuteikia norimo rezultato - tai reiškia, kad siekdamos gerai ištiesinti garbanas turėsit braukti tiesintuvu tą pačią sruogą daug kartų, taip darydamos didelę žalą. Tuo tarpu didesnis karštis ima lydyti plauko baltymą keratiną, ir tai padaro NEGRĮŽTAMAI! Štai dėl ko paskui tenka pasisveikinti su kirpėjo žirklėmis.


Taigi,185°C temperatūra yra idealus viduriukas, nes uždaro plaukų žvynelius, neleisdama juose esančiai drėgmei išgaruoti ir tuo pačiu suteikdama jiems dar didesnio žvilgesio bei slydumo.

 Aš šitą pamoką gerai išmokau, pasitikslinau įvairiuose šaltiniuose, išgirdau iš profesionalių kirpėjų lūpų ir jau ilgą laiką vadovaujuosi. Pabandykit ir jūs ;)

5 comments:

 1. Geras! Visada naudoju 220 laipsniu, bet paskaicius si straipsneli ir pamacius tavo kasas, teks pradeti tiesinti kiek zemesne temperatura:D aciu! :)

  With Love,
  Bri

  http://www.awostories.com | Instagram @imbrigita

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taip taip, plaukais tai jau stengiuosi rūpintis:) Aišku, kažkiek padeda ir genai, bet jei nesaugočiau, turbūt ir stiprūs būdami nutrupėtų:D
   Tiesa, tikiuosi kada nors papasakoti apie visą priežiūros rutiną ir plačiau;)

   Delete
 2. This picture is beyond inspirational. You are such a beautfiful lady, and it's clae you have a great eye for details :) Well done for the pic :)

  Carmelatte

  ReplyDelete