4.7.16

Sleek šešėlių paletė / Sleek eyeshadow palette "Au Naturel"


LT
 Seniai norėjau įsigyti naują šešėlių paletę, nes jau kurį laiką naudojau vien skystus akių šešėlius, (kurie, beje, taip pat man labai patinka, bet spalvų ir kainos atžvilgiu siūlo gan siaurą pasirinkimą). Aišku, svajonių svajonė buvo garsioji Naked paletė, dėl kurios alpau dar prieš pačiai Urban Decay kosmetikai atkeliaujant į Lietuvą, bet... ji kainuoja apie 49 eurus, todėl mano studentiškas biudžeas greitai pastate visus norus į vietą ir privertė truputį susiprotėti :) Vis dėlto, negi nėra gersnių alternatyvų?
Pradėjau ieškoti prekės, kuri turėtų gerą natūralių, matinių ir blizgių, spalvų derinį ir būtinai kokybišką juodą spalvą, kad būtų galima kurti tiek dieninį, tiek sodrų vakarinį makiažą. Iš pradžių apsistojau ties W7 šešėliais"In the buff" (12,49eur.) - pasirodo, šios firmos produktais Vilniuje prekiauja VCUP'e įsikūrusi Parfumerija.lt parduotuvė. Maniau, paletė tikrai siūlo gerą spalvinį pasirinkimą, o be to internete dar radaug nemažai palyginimų su pačiu Naked rinkiniu. Bet atėjus pirkti, ten dirbati mergina papasakojo, kad W7 firmos šešėliai turi tendenciją susimaišyti į vieną spalvą ir palikti tartum "purviną" efektą, todėl iškart parekomendavo Sleek paletes, kaip alternatyvą. Esą - kokybė geresnė, kaina ta pati, o ir spalvų pasirinkimas daug platesnis. Todėl, aišku, visi argumentai nusvėre ir nusipirkau būtent Sleek šešėlių kombinaciją "Au naturel".Reziume, likau tikrai patenkinta pirkiniu. Spalvos gražiai pasidengia ant voko ir nesubėga į raukšleles net nenaudojant primer'io. Gerai sklaidosi, bet iki galo nesusimaišo tarpusavyje, todėl galiu nesunkiai išgauti skirtingus makiažo įvaizdžius. Juoda, kurios taip ieškojau - tikrai labai gera, sodri, todėl net galima naudoti vietoj lainerio. Vienintelis minusas - paletėje yra kelios spalvos, kurių vargu, ar kadanors prisireiks naudoti. Tai švelniai oranžinė "toast", gelsva "honeycomb" ir pilka "nubuck". Jos mažai pigmanetuotos, todėl ant voko tiesiog prapuola, o ir apskritai atspalviai man neatrodo itin dailiai. Tačiau, vienaip ar kitaip, bendros produkto reputacijos tai negadina.
Kokias paletes akims naudojate jūs? Pasidalinkit, man visada labai įdomu išgirsti skirtingas rekomendacijas :)EN
I was eager to purchase a new eyeshadow palette for a while. Of course, my biggest dream was the famous Naked palette from Urban Decay, but the moment I checked the price, I immediately understood that my university student's budget simply couldn't take it :D Well, aren't there any better alternatives?

My main requirements were simple - good range of nautral colors, mix of mattes and shimmers and one nice opaque black color, so that i could easily transform my eye makeup from day to night. My first choice was W7 palette "In the buff", because the price was much better and I even saw tons of references to the original Naked palette on Youtube. But when I went to buy it the lady, working in the store, told that Sleek eyeshadows are much better in quality, because they're more creamy and more opaque. Having in mind, that the price and the amount of colors in both palettes were the same, I bought the Sleek "Au naturel" one, as you can probably see by now:)

And I'm very happy about my purchase! The colors are perfect, they don't crease even without primer and applies and blends smoothly. I reccomend. What products do you use for your eye makeup? Can't wait to hear :)


7 comments:

 1. as naudoju sleek V2 Darks palete, man kaip tik pilka spalva labai einama.Ji tinka suliejimui, puikiai atrodo su juoda, violetine, melyna.Mano mylimiausia spalva pereinamam atspalviui isgauti, kaip ir kitos jusu nemegstamos spalvos :)Dar naudoju the balm nude tude.Visu isgirta, o man nepaliko didelio ispudzio( lyginant pagal kaina), zodziu nuvyle

  ReplyDelete
  Replies
  1. Matyt, kiekvienam skirtingai:) Tiesa, Sleek V2 Darks paletė atrodo tiikrai neblogai! Tik turbūt labiau tinkama vakarui - visgi daug ryškių, išsiskiriančių spalvų :)

   Delete
  2. zinokit, V2 darks netgi labai tinkama dienai, tik reikia svelnu makiaza daryti, mazai produkto sepeteliu paimti. Kol ismokau sunku buvo, akys atrode kaip suodziais isteptos :)O dabar mylimiausia palete ir naudoju tik dieniniam makiazui. Vakarui blizguciu norisi

   Delete
 2. O man subėga į raukšleles kelių valandų bėgį, tad būtinai reikia šešėlių bazės, bet šiaip liuks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Galimas daiktas, kad išsilaikymas dar priklauso ir nuo pačio odos tipo. O kokią bazę naudojat? Jau dabar reikia jūsų rekomendacijų:))

   Delete
 3. Sveiki, kokia kaina šios paletės?

  ReplyDelete