15.4.16

Kosmetikos mėgstamiausieji / Makeup favourites


LT  Žinot, paprastai stengiuosi per daug neapsikrauti dekoratyvinėmis ir veido priežiūros priemonėmis. Mėgstu su savim turėti tik tai, kas tikrai gerai atlieka savo darbą ir pateisina visus mano lūkęsčius. Visada kritiškai testuoju naujai įsigytus produktus ir tik praėję nemenką konkursą jie užsitarnauja vietą patogiai įsitaisyti mano kosmetinėje ilgam. Šį kart jums papasakosiu apie kelias gan neseniai atrastas gėybes, kurias pamilau ir galiu drąsiai rekomenduoti.

Bioderma Sensibio H2O micelinis vanuo:
 Odos priežiūros priemonė, kvepianti Paryžiumi. Anksčiau šį micelinį vandenį buvo galima įsigyti tik Prancūzijoje, dabar jį liaupsina visas pasaulis. Džiaugiuosi pagaliau prisidėjusi ir aš. Tai nuostabi priemonė absoliučiai visiems odos tipams - nuo pačios jautriausios iki riebios. Turbūt viena iš nedaugelio, dėl kurios nereikia bijoti galimų bėrimų ar sudirginimo, nes sudėtis 100% saugi. Be to, puikiai nuvalo, atgaivina ir skaistina. Palyginus visus kada nors bandytus prausiklis/tonikus/pienelius  - šis micelinis vanduo yra turbūt geriausia, ką galima rasti mano odai.


Maybelline Dream Pure BB kremas:

Paprastai BB kremai būna labai skysti, daro odą blizgią ir NIEKO nemaskuoja. Šitą Maybelline BB kremą nusipirkau ta intencija, kad galėčiau bent šieeek tiek sulyginti odos atspalvį dienomis, kai nenoriu dažytis. Ir turiu pasakyti, kad likau daugiau, nei maloniai nustebinta. Veidas ne tik, kad išliko gaivus ir natūraliai atrodantis, bet dar ir visi netobulumai buvo puikiai užmaskuoti. Ir sakydama puikiai, turiu galvoje taip, lyg su lengvo/vidutinio dengimo pudra. Pati tekstūra maloniai kreminė, nepalieka blizgumo. O be to, dar ir saugi sudėtis, nekemša porų, turi SPF 15 apsaugą ir salicilo rūgšties, padedančios kovoti su odos bėrimais.


Artdeco Volume Supreme tušas:

Prieš tai naudojau ir buvau tikrai pamilusi Chanel tušą. Tačiau pasirodo, Artdeco nė kiek nenusileidžia kokybe, o palyginus kainas dar ir įmanoma gerai sutaupyti.  Blakstienos atrodo tikrai beveik kaip priklijuotos, nesulipintos, o pats produktas nenuvarva ir neišsitrina.

Rimmel Magnif'eyes šešėlių pieštukas:

Apie jį išgirdau iš populiarios visažistės Tati, keliančios į Youtube kosmetikos apžvalgas. Visada smagu paklausyti, ką rekomenduoja moterys, išbandžiusios šimtus produktų ir turinčios aiškų suvokimą, kas yra kokybiška, o kas ne. Šiuo atveju jai papasakojus apie Rimmel šešėlių pieštuką, galvoje įsižiebė lemputė, kad man jo tikrai reikia :) Turbūt jau aišku, kad likau patenkinta. Trumpai tariant - paprasta naudoti, puikios, ilgai išliekančios spalvos, viena pusė taip pritaikyta akių pravedimui, kad jį pasidayti dabar turbūt galėčiau su kaire ranka. O svarbiausia - visas akių makiažas, išskyrus tušą, telpa viename pieštuke.


Artdeco Soft Lip Liner Waterproof lūpų pieštukas Nr. 19 :

Kai norit, kad lūpos atrodytų didesnės už patį pasaulį - griebkit šitą pieštuką. Trečdalis milimetro už lūpų kraštų, daugiau spalvos kampučiuose, šiek tiek šviesiau centre, ir bum - stebuklas įvyko :)


EN  I always try to limit my makeup and skincare products to the minimum of only the best ones. That's why usually I test newly bought products thoroughly and keep only those, which match my expectations. Here are some of my favorites I've discovered over time and can't wait to share with you!


Bioderma Sensibio H2O micellar water:
 It associates with Paris so much, doesn't it?? This French pharmacy miracle does wonders to my skin. It has zero dangerous ingredients and is perfect for all skin types from super delicate to acne-prone. It moisturizes, calms, cleanses perfectly and leaves no dryness or redness afterwards. 10 points without a doubt.

Maybelline Dream Pure BB cream:

I assume it's one of the best BB creams for problematic skin. While most BB creams cover NOTHING and applies shiny on the skin, this product is completely opposite. It gives me a reasonable amount of coverage while still being lightweigt and natural-looking. The ingredients are safe, it doesn't clog the pores and it even has salicylic acid, which helps to fight skin imperfections.

Rimmel Magnif'eyes eyeshadow stick:

Some Youtube beauty gurus say it's a dupe for Marc Jacobs eyeshadow stick. Sounds interesting, hah?:) Sure, when I first heard good words about this product, I knew I need to buy it. And my expectations were fulfilled! The pigmentation is to die for, it applies easily, sparkles beautifully and you literally can create a whole eye-makeup only with this one product.

Artdeco Soft Lip Liner Waterproof lip liner Nr. 19 :

Gives you the plumpest lips in the world! Just outline it a teeny-tiny bit, create a deeper tone in the corners, lighter in the centre of the lips and you're a bomb!:)

No comments:

Post a Comment