19.3.16

Sophisticated spring


LT 
Mhm... Na ir pavasaris. Lauke be jokios gėdos jausmo temperatūra laikosi tarp nulio ir minuso, o mano ploni šviesūs marškinukai ir palaidinės sėkmingai toliau dulka spintoj. Sukuosi iš situacijos pasitelkdama savo Make Heads Turn gėlių lankelį, bent kiek primenantį, kad kalendorius stuksena kovo vidurį.
Vis dėlto prijaučiu klasikiniam stiliui, todėl rodau jums vieną iš aprangos inspiracijų, kuri, atsižvelgiant į orus, turėtų tikti tiek į universitetą, mokyklą, tiek ir į miestą. Švarkelis ne tik suteiks klasikinės elegancijos, bet ir visai sėkmingai saugos pečius nuo šaltų vėjų. H&M radau labai įdomų jo variantą su odos detalėmis - iškart ne taip nuobodu :)

Marškinėliai - United Colors of Benetton
Švarkas - H&M
Sijonas - H&M
Lankelis - Make Heads Turn
Batai - Dolita
Apyrankė - Pandora
EN
Well that's what we call spring in Lithuania...:) It's pretty cold outside and clearly not the right time for my pastel shirts and light blouses yet. As you can see, I'm trying to get into the vibe with a help of my floral headband hoping it'll lighten up my mood :)
On the other hand, classical style is my cup of tea. I mostly prefer deep colors and clean-cut clothes, so it's not that hard to find the right combination when the weather is bad. Today's outfit is perfect for grey days - monochromatic and classical (and warm by the way!), but with and edgy twist. I've recently found this blazer with leather details on and thought that It's a perfect peace of clothing to spice up any classical outfit.

Blazer - H&M
Skirt - H&M
T-shirt - United Colors of Benetton
Headband - Make Heads Turn
Bracelet - Pandora


Photos/Nuotraukos - Jorigė Kuzmaitė / Yori Photography

5 comments: