11.3.16

Do I need a BeautyBlender?

LT 

BeautyBlender'is - vienas populiariausių grožio industrijos siūlomų produktų pastaruoju metu. Jis aptarinėjamas, giriamas ir makiažo srityje aukštinamas kaip aštuntas pasaulio stebuklas ne tik merginų, bet ir profesionalių visažistų visame pasaulyje. Tobula reklama daro savo, tačiau ar ši maža rožinė kempinėlė, skirta makiažui padengti, tikrai verta savo kainos?  Ir svarbiausia - ar, atmetus madas į šalį, jums jos tikrai reikia? Tuojau padiskutuosim.
Atrodo, aš į traukinį įšokau viena paskutinių ir tik visai neseniai susigundžiau išbandyti BeautyBlender'į pati. Tiesa, jau spėjau susidaryti gana aiškią nuomonę apie šią prekę ir galiu išskirti pagrindinius pliusus bei minusus.

Pliusai: 
 • Visus kreminės ir netgi birios (!) konsistencijos makiažo produktus lengvai ir tolygiai paskirsto ant veido.
 • Tikrai mažesni šansai išeiti į viešumą su "pudros kauke", nes kempinėlė aplikuoja nepalikdama dryžių ir spalvos nelygumų.
 • Multifunkcinė - tinka kreminės pudros dengimui, kontūravimui, maskavimui, skaistalams, skystiems šešėliams, riebalų pertėkliaus nuvalymui dienos bėgyje, kompaktinei pudrai.
 • Patogi forma - galima pasiekti visus veido linkius ir kampučius. 
 • Didžiausias pliusas man - makiažu neišteptos rankos! Esu ta, kuri nuo pat pradžių dengdavo pudrą pirštais (kas be to tikrai puikiai veikia), tačiau dabar nebereikia jaudintis, kad ko nors netyčia rankomis neištepčiau, nes visus produktus ant veido paskirstau kempinėle.
Minusai:

 • Reikalauja nuolatinės priežiūros. Norint išvengti bakterijų kaupimosi, kempinėlę reikia plauti muilu ir džiovinti kaskart po naudojimo, antraip gręsia veido bėrimai.
 • Didelė kaina. 19,29 eur. už rutuliuką medžiagos?! Tikrai nepakankamai protinga suma.
 • Net ir naudojant pagal instrukcijas, visvien sugeria dalį kosmetikos produkto į save.

Apibendrinus, BeautyBlender'iu esu tikrai patenkinta ir nesigailiu įsigijusi. Smagus daiktas, suteiksiantis džiaugsmo visoms, nors kiek besidominčioms kosmetika. Ar jis tikrai yra toks jau super stebuklingas ir neįtikėtinas? Tikrai ne. Bet siekiant dar didesnio tobulumo ir lengvumo makiažo aplikavimo srityje, manau, verta investuoti.
Taigi, jei nesiekiate apsiriboti tik būtiniausiai kosmetikos produktais - rankinėje galit paruošti vietą ir BeautyBlender'iui :)

EN

Popularity of the BeautyBlender is huge at the moment. Women all over the world and even professional makeup artists phrase it for being so innovative in makeup application. I see that perfect marketing works well, but do you REALLY need to splurge on this squishy pink sponge? Well, let's discuss.
I've bought mine not so long ago and already developed a strong opinion about it.

Pluses:
 • SUPER easy and even makeup application.
 • Saves you some time.
 • Leaves no foundation marks, strokes or blotches.
 • Multifunctional. Can be also used for contouring, concealing, absorbing greasiness, blending liquid eyeshadow and etc.
 • Keeps your hands clean.

Minuses:

 • Needs to be washed every time after use to prevent bacteria
 • High price.
 • Soaks up some foundation
To sum up, I'm truly happy about my BeautyBlender. Especially for all of us beauty junkies, it's something exciting to own. Is BeautyBlender THAT MUCH of a super product? I guess not. But in order to achieve even better and easier makeup application, it's worth to invest :) 


6 comments:

 1. O kodel sunku priziureti? As isplaunu ryte pries naudojant, tada tepuosi viska, nes ja reikia slapia naudot o tada kita ryta vel taip pat, ir visada taip. Neplaunu panaudojus o ryte pries naudojant nes vistiek slapint reiketu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nezinau, man tiesiog patinka, kai ji per nakti isdziuva sausai jau budama svari:) Tada pries naudojima sudrekinu, pasidazius isplaunu ir palieku dziut iki kito ryto. Atrodo, kad tokiu budu ji nebuna visa para dregna ir maziau kaupiasi bakterijos. Aisku, gal cia tik mano toks issigalvojimas, matyt realiai didelio skirtumo nera:))

   Delete
 2. Gavau sita kempinele sio menesio my little box'e, reiks isbandyti, bet man toks jausmas kad ilgiau uztruks negu su pirstais. o kazi kaip veikia su ilgai besilaikanciu makiazo pagrindu? jis taip greitai dziusta

  ReplyDelete
  Replies
  1. As savo Clinique primer'į paskirstau pirstais, o kontūravimui kartais naudoju L.A. Girl pro concealer'ius, kurie, tiesa, labai greitai dziusta, bet man Beautyblenderis sulieja spalvas puikiai

   Delete
 3. Kodėl niekas nekalba apie tai, kiek laiko galima naudoti vieną Beauty Blenderį :)

  Pati turiu šį Beauty Blenderį kiek daugiau nei metus - nuo 2014 metų Gruodžio. Paskutinėm dienom labai labai noriu įsigyti naują, mat maniškis man atrodo "pavargęs". Tiesa, tuo pačiu reikėtų paminėti ir tai, kad iš tiesų tiek laiko jo nė nenaudojau, o optimaliausias vieno Beauty Blenderio naudojimo laikas yra trys mėnesiai. :)

  KAd ir kaip bebūtų, produktas vertas savo kainos.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tikrai taip, dėl naudojimo termino irgi buvau iš anksto pasidomėjusi ir netgi įspėta prieš perkant :) Visai pamiršau paminėti šitą niuansą įrašę, ačiū, kad pridėjai!;)
   Aš savo Beauty Blender'į tikrai pamilau, naudoju kasdien ir jau nebeįsivaizduoju, kaip galėtų būti kitaip. Todėl, manau, sustuksenus trečiam mėnesiui tikrai keisiu, nes negaliu pakęsti to nešvaros jausmo, kuris tikriausiai per tiek laiko vienaip ar kitaip atsirastų.

   Delete