2.8.15

Išleistuvės

 
Sunku patikėti, kad ta ilgai laukta ir svajota šventė praėjo taip pat greitai, kaip ir atėjusi.
Nepaisant to, prisiminimai vis dar kelia šypseną, lyg būtų nutikę vakar. Maloniai varginantis suknelės ieškojimo procesas, drebančios rankos darant sau makiažą, žingsniavimas miesto parade ir laikymasis tvirtai įsikibus draugei į parankę prieš lipant atsiimti atestato, sveikinimai ir apkabinimai - šios gražios akimirkos išliks tokios pat ryškios visą gyvenimą, ir ne tik nuotraukose. Iš tiesų, esu labai laiminga, galėdama žengti į nauja gyvenimo etapą ir jau nekantrauju paragauti studentiško gyvenimo kasdienybės.
 
Turiu pasakyti, kad visiem įspūdžiam susigulėti savanaudiškai pasilikau išties daug laiko, nes nuo tikrosios išleistuvių dienos praėjo jau nemažai, tačiau dar gerokai anksčiau buvau nusprendusi, kad šios ypatingos progos nuotaikomis pasidalinsiu tinklaraštyje, todėl geriau vėliau, negu niekada.
.
Taigi, kviečiu jus vėl prisiminti tą išleistuvių maratoną, kai ėjote sveikinti savo brolių, sesių ar pusseserių, o galbūt ir patys buvote beeinantys atsiimti atestato - nesvarbu, šiemet, prieš penkis ar dešimt metu - ir pasidžiaugti kartu su manimi :)
 
 
Suknelė - Michael Kors
Bateliai - Este

 
P.S Tikiuosi, bendrabutyje internetas veiks taip pat sklandžiai ir rugsėjį galėsiu su jumis sveikintis ne ką rečiau:))) 
 
Iki greito,
Morta