23.2.15

GIVEAWAY! Laimėk Avon kvepalus

Sveikos, merginos! Kaip jau ir buvau užsiminusi savo Facebook paskyroje, jūsų laukia nemaža staigmena :) Ačiū kompanijos Avon atstovams Lietuvoje, kurių pagalba sugalvojome mano skaitytojoms įsteigti prizą - naujausią kvapųjį vandenį "Avon Cherish", maloniai dvelkiantį vyšnių žiedų, muskuso ir medienos aromatu.

Vienas kvepalų buteliukas, kuriuo negaliu atsidžiaugti, atiteko man, o kita visiškai nauja dėžutė gali patekti į bet kurios iš jūsų rankas. Tereikia tik įvykdyti kelis sąlygų punktus, ir jūs automatiškai būsite įtrauktos į konkursą.


Taigi, norint laimėti "Avon Cherich" kvepalus jums reikės:

1) Būti mano blogo sekėjomis. Jei tokiomis dar nesate, galite spausti tinklaraščio dešinėje pusėje esantį mėlyną mygtuką "Prisijungti prie svetainės". Tokiu būdu prisijungsite prie mano skaitytojų rato ir būsite visada informuotos apie naujus įrašus.
2) Spauskite patinka mano Facebook paskyroje čia.
3) Komentaruose žemiau rašykite "noriu", kad praneštumėte man apie savo dalyvavimą.

Konkursas vyks nuo 2015-02-23 iki 2015-03-16. Konkursui pasibaigus atsitiktinės atrankos metu (random.org) išrinksiu vieną nugalėtoją, kuriai ir atiteks šis šaunus prizas!

Sėkmės, ir laukiu dalyvaujančiųjų!


Be to, dar vienas giveaway konkursas prasideda ir Facebook'e, tad jei norite laimėti ir naujos kolekcijos Avon lūpų dažų rinkinį, keliaukite čia.

O kitame įraše laukite platesnio pasiplepėjimo apie kvepalus, jų pažinimą ir istoriją.
Iki iki, Morta

16.2.15

Ryškių lūpų makiažo technikos + Artdeco apžvalga

 
Ne paslaptis, jog daugelis merginų ir net moterų bijosi lūpas ryškinti sodriomis spalvomis. Nieko keisto - juk toks pasirinkimas garantuotai pritrauktų visų akis ir dėmesį, tad pasiryžti reikia nemažai drąsos. Kalbant apie bet kokias intensyvesnes spalvas, nevertėtų pamiršti, jog dažantis reikalingas preciziškas kruopštumas, antraip visos pastangos labiau pakenks, nei padės jūsų įvaizdžiui. Nors bijoti bandyti vis vien nereikia -  įvaldžius kelias paprastas ryškaus lūpų makiažo technikas ir pažadinus pasitikėjimą savimi, galite tapti tikra vakaro diva.
 


Iš viršaus į apačią:
ARTDECO Glam Stars Lip Gloss nr. 25

Truputi šventinės nuotaikos, truputi blizgučių, sodri, ilgai išliekanti deimantinė spalva kiekvienam vakarui. Be to, puikiai tinka ir kaip antras žėrintis sluoksnis ant pasirinktų lūpų dažų.
 
ARTDECO Glossy Lip Colour nr. 16

Šis produktas, dėl savo šilto persikinio tono, man asmeniškai labiau primena vasarą, tačiau prie natūraliai tamsesnės odos ar rudų akių puikiai tinka ir bet kuriuo sezonu. Niekada anksčiau nebuvau bandžiusi tokio lūpų dažų ir blizgio "hibrido", nors išbandžiusi likau tikrai patenkinta. Kai norisi lengvos tekstūros, bet nenuobodaus ryškumo.
 
ARTDECO Art Couture Lipstic nr. 660

Kai minėjau šį lūpdažį ankstesniame įraše, viena skaitytoja pastebėjo, kad jis netgi šiek tiek primena garsiąją Kylie Jenner lūpų spalvą, kurią visos taip bando atkartoti. Ką gi, dabar yra puiki proga atrasti savąjį ikoniškųjų lūpų dažų prototipą :)
 

Iš viršaus į apačią:
ARTDECO Lip Shine nr. 34
 
Minkšti, blizgūs, itin kreminės tekstūros lūpų dažai, kurių beveik nematomą sluoksnį dažnai naudoju net dienai, o kelių drąsesnių potepių pagalba būnu pasiruošusi ir vakarui.
 
ARTDECO Mineral Lip Styler 48

Minkštas, puikiai modeliuojantis mineralinis lūpų pieštukas, kurį visai galima naudoti ir vieną, jei norite sodraus velvetinio efekto, arba kaip pagrindą pasirinktiems lūpų dažams. Pieštukas įrėmins spalvą ir neleis jai ištekėti už lūpų kontūrų.
Ryškios lūpos žingsnis po žingsnio:

1. Pirmiausia, lūpos negali būti nušerpetojusios ar suskeldėjusios, tad prieš dažantis jas  nupilinguokite (idealiai tinkamas namų gamybos rudojo cukraus pilingas, kurio receptų tikrai rasite internete), bei pamaitinkite balzamu. Tokiu atveju dažai pasidengs lengviau ir tolygiau.
 
2. Dengiant veidą pudra, kempinėle nupudruokite ir lūpas, tokiu atveju pasirinkta lūpdažio spalva dar labiau išryškės
 
3. Jei turite, baltu pieštuku apveskite išorinį lūpų kontūrą. Šis žingsnis nėra būtinas
 
4. Lūpų pieštuko spalva, kuo artimesne lūpdažio spalvai, kruopščiai apveskite lūpų kontūrus. Nesistenkite nubrėžti kontūro vienu kartu, geriau štrichuokite trumpais brūkšneliais - taip lengviau kontroliuoti liniją.
 
5. Užpildykite lūpas dažais, naudodami specialų šepetėlį arba tiesiai iš tūbelės.
 
6. Atsargiai prispauskite prie lūpų popierinę servetėlę, paplekšnokite ir tuomet tepkite antra lūpų dažų sluoksnį. Taip produktas išsilaikys ilgiau.
 
7. Jei norite blizgaus efekto, skaidriu blizgiu patepkite tik lūpų centrą, jei matinio - dar kartą uždenkite lūpas servetėle ir šepetėliu perbraukite ją biria pudra.
 


Ką gi, šiam kartui tiek patarimų ir apžvalgų, tikiuosi, kuo nors pagelbėjau. Greitai susitiksime vėl, smagaus ilgojo savaitgalio!
Morta