26.1.15

Žiemos džiaugsmai ir Madmode aksesuarai


Su savaitės pradžia visus! Tikiuosi, pirmadienį pasitikote puikiai ir esate pasirengusios per ateinančias darbo dienas vėl užkariauti pasaulį :) (Patikėkit, tokia mintis labai padeda, kai ankstyvais rytais trūksta motyvacijos išsiversti iš lovos...)

Labai džiaugiuosi savo ir PelėdaPhotography greita improvizuota fotosesija, kadangi mums pavyko surasti bent lopinėlį likusios žiemos įrodymo, nuotaikai sukurti, o paskutiniams kadrams netgi pratrūko snigti :) Vis dėlto, juokinga, kad nors ir sausio pabaiga, ir nors iš dangaus kartais pabyra kelios snaigės, labai norint dar galima sukiotis vienu megztuku ir nesiskųsti.


Tiesa, kalbant apie grožį, paskutiniu metu mane tiesiog užvaldė delikačių aksesuarų manija. Geriausia kuklūs ir minimalistiniai, tačiau sluoksniuojami ir gausiai derinami vienas su kitu - skirtingų ilgių ant kaklo sukabinti pakabukai, prie laikrodžio tinkančios apyrankių juostos, žiedeliai... Smagu tai, kad su jais galima improvizuoti kur kas laisviau, nei masyviais aksesuarais, be to, jie išlieka tinkami nešioti net ir prie formalesnės aprangos. Ruošiantis į mokyklą, universitetą ar darbą, tokie papuošalai skoningai pagyvina įvaizdį, prideda išbaigtumo ir puošnumo, bet jo neapkrauna.


Smagus atsitiktinumas, tačiau neseniai sulaukiau laiško iš unikalių vienetinių rankų darbo aksesuarų ženklo Madmode, kurio įkūrėja pasiūle padovanoti man vieną iš savo dirbinių. Tai iš aukščiausios kokybės japoniškų karoliukų, Svarowski kristalų ir sidabro elementų sukurta apyrankė, kuri, nemeluosiu, iš kart "prilipo" man prie rankos ir nuo tos dienos, kai atkeliavo siuntinys, beveik nebeišeinu be jos iš namų. Kadangi tarp mano papuošalų ir taip vyrauja sidabras, naują dovaną galiu derinti su viskuo ir prie visko, ypač dabar, kai šiuo metų laiku apranga ir aksesuarai tiesiog prašyte prašosi šaltų atspalvių. Be to, susilaukiau tikrai nemažai komplimentų, tad net ir toks delikatus papuošalas neliko nepastebėtas!


Megztukas - Bershka
Džinsai - Bershka
Apyrankė - Madmode
Toms, kurios taip pat susigundė Madmode darbais, galite aplankyti oficialų Facebook puslapį ir pasižvalgyti į dagiau apyrankių variantų.

Šilčiausi linkėjimai,
Morta

14.1.15

Voyage voyage


 Nėra geresnio būdo pradėti naujus metus, nei su kelionėmis. Jos tarsi žymi gerą pradžią ir pagardina kasdienybę neišdildomais įspūdžiais bei nuotykiais. Šį kartą 2015-uosius ir aš pasitikau būtent taip - vos nurimus fejerverkų garsams kitą rytą jau buvau pakeliui į mylimą Italiją.

Kelionė žadėjo būti ilga, tad važiuodami per Europą pakeliui aplankėme ir kitus miestus, iš kurių didžiausią įspūdį padarė šventinė Viena. Paradoksalu, kad nors visą savaitę slidinėjau Alpėse, daugiausia nuotraukų liko būtent iš šio miesto, kuriame praleidome viso labo tik du vakarus.

Girliandos, prabangios vitrinos, gražūs žmonės, šurmulinga nuotaika ir didingi pastatai užbūrė, tad tokiais vaizdais tiesiog negalėjau nepasidalinti su jumis.


Keliaujant į pietus pasiekėme ir visos išvykos tikslą - Italiją. Čia mūsų pasirinktas regionas skleidė jaukią kurortinę aurą su savo mažais miestukais, įsikūrusiais kalnų slėniuose. Atėjo laikas picai, pasivaikščiojimams siaurose gatvelėse ir rytiniam slidinėjimui (gaila, daug nuotraukų iš pastarosios dalies taip ir neparsivežiau, nes progų pasiimti fotoaparatą kartu su slidėmis tiesiog nebuvo pakankamai :) )


Iki greito,
Morta!