7.4.15

Velykų akimirkos

 Sveikos!
 Tikiuosi, šeimos ir draugų rate nuostabiai praleidote vieną gražiausių metų švenčių - Velykas. Margučių dažymas, jų ridenimas, malonus bruzdesys virtuvėje ir pašnekesiai prie didelio stalo, ilgi pasivaikščiojimai gamtoje -  visa tai sukuria nuostabią šventinę nuotaiką, kurios akimirkas ne tik dar ilgai būna jauku prisiminti, bet norisi pasidalinti ir su kitais. Akies krašteliu kviečiu žvilgtelti ir į mano ilgojo savaitgalio fragmentus, bei ryškiomis spalvomis nusidažiusias nuotaikas.

 Tiesa, viršuje, kairėje pusėje įamžinau ir savo jau firminias tapusius florentinus. Jei norėsite išgirsti jų neįtikėtinai lengvą receptą, laukiu pasisakant komentaruose! ;)
Iki iki,
Morta
 

4 comments:

 1. Kokios gražios nuotraukos! Atrodo, jog Tavo Velykos tikrai buvo jaukios :)

  Monika
  www.365affairs.com

  ReplyDelete
 2. Is nuotrauku tai atrodo labai grazios ir skanios Velykos! :)) mano mama tokius panasius florentinus gamina, oj kaip skanu! Bet tikrai butu idomu suzinoti ir tavaji recepta :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkui!;)
   Tikrai pritariu - naminiú florentinú skonis tobulas, o ir improvizuoti su ingredientais galima lengvai. Kitá kartá gaminant šeimai būtinai reikės pafotografuoti ir procesá:)))

   Delete