21.3.15

Pavasario įkvėpimai: sveikas gyvenimo būdas


Su pavasariu visus! Tikiuosi, puikiai leidžiate laiką, esate energingos ir laimingos. Juk pavasaris - naujų idėjų metas. Tuo pačiu tai lyg ir kažko naujo pradžia. Galbūt dėl to kalendoriui sustuksenus kovo 1-ąją, daugelio galvoje pradeda krebždėti mintys - "turėčiau pradėti daugiau sportuoti"... "turėčiau dažniau tvarkyti namus"..."reikėtų užveisti prieskonių darželį ant palangės"..."daugiau jokio šokolado!"..."nuo rytojaus sveikai maitinsiuosi"..."kas ta sulčių dieta?" ir taip toliau :)
Iš patirties galiu pasakyt, kad senų gyvenimo įpročių per vieną dieną kardinaliai nepakeisime, tačiau nieko nėra maloniau, kaip žingsnelis po žingsnelio judėti savęs tobulinimo link.
Tad šios dienos įrašą paskirsiu sveikai mitybai ir paversiu jį nedidele inspiracijų lenta, kurioje sukabinau kai ką gražaus iš savo Pinterest paskyros. Tikiuosi, rasite ką nors įkvepiančio ir sau, o gal net pajusite norą lėkti gaminti gardžiausių pavasario salotų! Nes kaip sako iki kaulo žinoma citata - "mes esame tai, ką valgome" :)
 
 (nuotraukos - Pinterest. Koliažai - mano)
 
Su meile,
Morta

4 comments:

 1. Gražios inspiracijos!
  Kai ką gardaus turiu ir savo blog'e:
  http://biteboo.blogspot.dk/2015/03/weekend-food-ideas-via-my-instagram.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai smagu! Ačiū, kad pasidalinai ir savo inspiracijomis :)

   Delete
 2. Labai skanus ir įkvepiantis įrašas :)

  Monika
  https://365affairs.wordpress.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Malonu! Stengsiuosi kurti daugiau :)

   Delete