26.1.15

Žiemos džiaugsmai ir Madmode aksesuarai


Su savaitės pradžia visus! Tikiuosi, pirmadienį pasitikote puikiai ir esate pasirengusios per ateinančias darbo dienas vėl užkariauti pasaulį :) (Patikėkit, tokia mintis labai padeda, kai ankstyvais rytais trūksta motyvacijos išsiversti iš lovos...)

Labai džiaugiuosi savo ir PelėdaPhotography greita improvizuota fotosesija, kadangi mums pavyko surasti bent lopinėlį likusios žiemos įrodymo, nuotaikai sukurti, o paskutiniams kadrams netgi pratrūko snigti :) Vis dėlto, juokinga, kad nors ir sausio pabaiga, ir nors iš dangaus kartais pabyra kelios snaigės, labai norint dar galima sukiotis vienu megztuku ir nesiskųsti.


Tiesa, kalbant apie grožį, paskutiniu metu mane tiesiog užvaldė delikačių aksesuarų manija. Geriausia kuklūs ir minimalistiniai, tačiau sluoksniuojami ir gausiai derinami vienas su kitu - skirtingų ilgių ant kaklo sukabinti pakabukai, prie laikrodžio tinkančios apyrankių juostos, žiedeliai... Smagu tai, kad su jais galima improvizuoti kur kas laisviau, nei masyviais aksesuarais, be to, jie išlieka tinkami nešioti net ir prie formalesnės aprangos. Ruošiantis į mokyklą, universitetą ar darbą, tokie papuošalai skoningai pagyvina įvaizdį, prideda išbaigtumo ir puošnumo, bet jo neapkrauna.


Smagus atsitiktinumas, tačiau neseniai sulaukiau laiško iš unikalių vienetinių rankų darbo aksesuarų ženklo Madmode, kurio įkūrėja pasiūle padovanoti man vieną iš savo dirbinių. Tai iš aukščiausios kokybės japoniškų karoliukų, Svarowski kristalų ir sidabro elementų sukurta apyrankė, kuri, nemeluosiu, iš kart "prilipo" man prie rankos ir nuo tos dienos, kai atkeliavo siuntinys, beveik nebeišeinu be jos iš namų. Kadangi tarp mano papuošalų ir taip vyrauja sidabras, naują dovaną galiu derinti su viskuo ir prie visko, ypač dabar, kai šiuo metų laiku apranga ir aksesuarai tiesiog prašyte prašosi šaltų atspalvių. Be to, susilaukiau tikrai nemažai komplimentų, tad net ir toks delikatus papuošalas neliko nepastebėtas!


Megztukas - Bershka
Džinsai - Bershka
Apyrankė - Madmode
Toms, kurios taip pat susigundė Madmode darbais, galite aplankyti oficialų Facebook puslapį ir pasižvalgyti į dagiau apyrankių variantų.

Šilčiausi linkėjimai,
Morta

12 comments:

 1. Labai zavios nuotraukos! Mane jau irgi kuris laikas apemusi mazuciu, delikaciu aksesuaru manija, taip grazu ir vis norisi dar ir dar :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai labai labai ačiū!! Smagu, kad ne tik manęs vienos neaplenkia problemos su tais papuošalais - jaučiu palaikymą :D

   Delete
 2. Morta, puikiai:) Ir kokia žiema graži:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkoju! Net neįsivaizduojate, kaip smagu girdėti :)

   Delete
 3. Pirma nuotrauka tai kazkas tobulo! Pavydziu sniego :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkui, Gabriele :) Žinok dėl tos žiemos, tai čia tik trumpam kelios snaigės nukrito, bet ir tos tą pačią sekundę ištirpo, tiek ir spėjau pasidžiaugti :) Aš labiau pavydžiu, kad tu pas save dar gali su sijonais ir marškinukais po paltu vaikščioti :)

   Delete
 4. Visos tokios šiltos nuotraukos taip smagu žiūrėti :)

  www.aureliabu.lt

  ReplyDelete
 5. Tu tokia graži!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oho, net nežinau, ką ir atsakyti į tokius beprotiškai malonius komentarus :) Ačiū tau!

   Delete
 6. Sveika, buvai nominuota Liebster Award. Užsuk į mano blogą, paskaityk taisykles. :)
  http://www.aureliabu.lt/2015/02/liebster-award.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kai turėsiu laisvą minutę, būtinai atsakysiu į visus klausimus ;)

   Delete