14.1.15

Voyage voyage


 Nėra geresnio būdo pradėti naujus metus, nei su kelionėmis. Jos tarsi žymi gerą pradžią ir pagardina kasdienybę neišdildomais įspūdžiais bei nuotykiais. Šį kartą 2015-uosius ir aš pasitikau būtent taip - vos nurimus fejerverkų garsams kitą rytą jau buvau pakeliui į mylimą Italiją.

Kelionė žadėjo būti ilga, tad važiuodami per Europą pakeliui aplankėme ir kitus miestus, iš kurių didžiausią įspūdį padarė šventinė Viena. Paradoksalu, kad nors visą savaitę slidinėjau Alpėse, daugiausia nuotraukų liko būtent iš šio miesto, kuriame praleidome viso labo tik du vakarus.

Girliandos, prabangios vitrinos, gražūs žmonės, šurmulinga nuotaika ir didingi pastatai užbūrė, tad tokiais vaizdais tiesiog negalėjau nepasidalinti su jumis.


Keliaujant į pietus pasiekėme ir visos išvykos tikslą - Italiją. Čia mūsų pasirinktas regionas skleidė jaukią kurortinę aurą su savo mažais miestukais, įsikūrusiais kalnų slėniuose. Atėjo laikas picai, pasivaikščiojimams siaurose gatvelėse ir rytiniam slidinėjimui (gaila, daug nuotraukų iš pastarosios dalies taip ir neparsivežiau, nes progų pasiimti fotoaparatą kartu su slidėmis tiesiog nebuvo pakankamai :) )


Iki greito,
Morta!

6 comments:

 1. Buvau Vienoje pavasarį, tai manęs ji labai nesužavėjo, tačiau nustebino, kad per jų vietinę šventę žmonės puošėsi tradiciniais rūbais :) ne tik kolektyvai pasirodymams, tačiau visas miestas mirgėjo pasipuošusių žmonių
  Tačiau Italija, tai jau kita istorija.. Tikriausiai galėčiau grįžti ir grįžti.. Nuostabaus grožio, skonio, istorijos, įspūdžio šalis :) Kokiam miestelyje apsistojot?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oho, skamba tikrai smagiai! :)) Tiesa, Italija man taip pat tokia artima, kaip ir tau - esu ten buvusi gal penkis kartus, tiek vasarą tiek žiemą, ir vis dar negaliu nustot žavėtis :) Šį kart apsistoję buvom Pietų Tirolio regione, viešbutėlyje prie slidinėjimo trasų, šalia Vipiteno miestelio. Labai graži vieta!

   Delete
 2. Beautiful photos and you look gorgeous! <3

  http://happinessvictim.blogspot.com
  x

  ReplyDelete
 3. Labai gražios nuotraukos. Atrodo, tavo kelionė tikrai buvo smagi :)

  Monika
  https://365affairs.wordpress.com/

  ReplyDelete