26.9.14

Mėnesio mėgstamiausieji - Rugsėjis

Neseniai kilo idėja tinklaraštyje pradėti naują rubriką, internete dar žinomą kaip "monthly favourites", kur kiekvieno mėnesio pabaigoje kelsiu sąrašus su per tą laikotarpį labiausiai mano pamiltais dalykais. Tai gali būti viskas, nuo pasižymėjusių kosmetikos ir kūno priežiūros produktų, iš galvos neiškrintančių dainų, iki "it" filmų ir knygų, nešiojamiausių aksesuarų, naujai atrastų patiekalų ir t.t. Žodžiu, tai yra tai, kas, mano nuomone, verta dėmesio ir užkabina, ir kuo tiesiog negalėčiau nepasidalinti su jumis.
 
 
 
Šį kartą sąrašas kukliai trumpas, galbūt dėl to, nes ir rugsėjis man nepastebėjus pralėkė žaibišku greičiu, tačiau jau kaupiuosi kitam mėnesiui, tad laukite tęsinio spalį.
 
O kokie yra jūsų rugsėjo "mėgstamiausieji"? Nekantrauju išgirsti!
 
P.S. Tiesa, jei norite plačiau sužinoti apie kurį nors iš punktų, taip pat rašykite komentaruose, ir aš būtinai pasistengsiu jums atsakyti :)
 
With love,
Morta

21.9.14

SOS - Kaip išsaugoti vasaros įdegį

Kas gali būti geriau, nei saulės nubučiuota, lygi šokoladinio atspalvio oda vasarą? Šiltuoju metų laiku visos taip stengiamės gražiai nuruduoti, tačiau pasibaigus sezonui ilgai brandintas įdegis labai greitai dingsta. Norisi jį išlaikyti kaip galima ilgiau? Žinoma, ir tam tikrai yra priemonių.

1. Drėkinimas

Pagrindinė ir nesenstanti taisyklė, norint išlaikyti ne tik įdegį, bet ir gražią odą apskritai. Išsirinkite sau tinkantį drėkinamąjį kremą ir naudokite jį du kartus per dieną ryte ir vakare (arba tik vakare, priklausomai nuo to, ar jūsų oda riebi). Kūnui - pienelį arba losjoną, taip pat be galo tinka alijošius. Tai palaikys odos elastingumą ir neleis jai luptis bei šerpetoti, kas priverčia greičiau pasišalinti viršutiniam epidermio sluoksniui.
Kartą ar du per savaitę galite išsitepti kūną alyvuogių aliejumi ir 15-20 minučių pagulėti šiltoje vonioje. Tokia procedūra užrakins drėgmę giliausiuose odos sluoksniuose ir paliks ją minkštą ir švytinčią.
Drėkinimas taip pat reikalingas ir iš vidaus, taigi neužmirškite gerti daug vandens.

2. Pilingavimas

Žinau, tai turbūt paskutinė mintis, kuri šauna jums į galvą, tačiau merginos, jei mėginsite išsaugoti įrudusią odą bijodamos ją pilinguoti, galiausiai nenušveistos negyvos ląstelės nusės odą nelygiais plėmais ir tai atrodys kur kas blogiau. Faktas, kad su laiku oda turi atsinaujinti, o negaudama saulės ji vis šviesės, tačiau patikėkit, geriau ji tegul būna tonu šviesesnė, negu nelygaus atspalvio.

3. Mityba

"You are what you eat" - turbūt ne kartą girdėjote šią frazę. Vienas veiksmingiausių būdų suteikti odai natūralų rusvumą - valgyti karotinu bei vitaminais A ir K praturtintu maistu. Jų gausu visuose geltonuose ir oranžiniuose vaisiuose ir daržovėse - abrikosuose, saldžiose bulvėse, pomidoruose, paprikose, bet ypatingai mokose. Morkos turi išskirtinių savybių keisti natūralų odos toną, todėl jas valgydamos ne tik greičiau įdegame vasarą, bet galime parusvėti netgi visiškai negaudamos tiesioginių saulės spindulių. Tik svarbu jas valgyti reguliariai ir jūsų oda ne tik įgaus šiltesnį atspalvį, bet pagerės ir bendra jos būklė.

4. Jokios depiliacijos vašku.

Vaško juostelės ne tik pašalina plaukelius, bet kartu su jais nuplėšia ir nemažą viršutinį epidermio sluoksnį su visu mūsų įdegiu. Norėdamos to išvengti geriau rinkitės skutimą, arba, idealiausiu atveju - epiliatorių, jo dėka oda lieka nepaliesta.

Taigi, tai turbūt kelios iš pagrindinių taisyklių, kuriomis norėjau su jumis pasidalinti, tikiuosi, buvo naudinga :)

Iki greito,
Morta

9.9.14

Back on track


Tikriausiai jau ne aš viena spėjau pajusti, kad vasara baigėsi... :) Ir ne dėl besikeičiančių orų - priešingai, saulė dar stebėtinai dosniai šildo ir neužleidžia dangaus debesims, tačiau ja pasidžiaugti staiga nebeliko laiko. Taip, pagaliau pati savo kailiu patirsiu, ką reiškia ta nelaukta ir taip visų bijoma dvylikta klasė. Apie "poegzamininį" džiaugsmą ir naujo gyvenimo etapo pradžią kalbėti kol kas anksti, o prieš tai dar prireiks nemažai sąsiuvinių prirašyti ir vadovėlių puslapių nutrinti. Tačiau visi išgyvena - išgyvensiu ir aš, todėl naują sezoną pradedu tik su gera nuotaika ir dideliais lūkesčiais :)

Derindamasis prie pasikeitusios dienotvarkės truputį pasikoregavo ir mano garderobas. Skubiais rytais dažniausiai norisi kažko greito ir nerūpestingo, tokios aprangos, su kuria visada "pataikysi" ir neteks vėluoti verčiant spintą. Einant į mokyklą dažnai mėgstu rinktis nepretenzingus derinius, tokius, kuriuos galima lengvai transformuoti pasitelkus skirtingus aksesuarus ir jaustis patogiai bei laisvai visą dieną.

Štai vienas iš mano variantų:


Aksesuarai gali pagyvinti ir suteikti išbaigtumo bet kokiai aprangai. Net ir prie paprasčiausio derinio gerai pritaikyti papuošalai akimirksniu pakeis bendrą vaizdą ir sustatys viską į vietas. Detalės - svarbiausia.


Prie komplekto dar galima priderinti ir odinį švarkelį, kuris įpūs šiek tiek rudeninės nuotaikos ir apsaugos pečius nuo žvarbėjančio vėjelio. Apskritai, oda, odinės ir metalinės detalės, stambūs užtrauktukai ir sagtys taps nepakeičiami pereinamojo sezono akcentai.


Nuotraukose matote:
 
Palaidinė - Vero Moda - http://goo.gl/ntmh9B
Džinsai - 7 For All Mankind - http://eu.7forallmankind.com/cat_en/
Švarkelis - Pull&Bear
Bateliai - Tamaris

(Nuotraukos - Pelėda Photography)

Šiltos jums rudeninės saulės!
- Morta

3.9.14

I believe in pink

 


“I believe in pink.
  I believe that laughing
 is the best calorie burner.
  I believe in kissing, kissing a lot.
  I believe in being strong
when everything seems to be going wrong.
  I believe that happy girls are the prettiest girls.
  I believe that tomorrow
is another day and
  I believe in miracles.”
 
- Audrey Hepburn


Viena šio sezono tendencijų - rožinė spalva. Viskas nuo "barbiškai" ryškios iki švelnių pastelių ir natūralių rausvų odos atspalvių. Ruduo žada būti linksmas, žaismingas ir kiek netradicinis.
 
(Nuotraukos - Pelėda Photography)

Megztinis - Bershka
Džinsai (jeggings) - Bershka
Bateliai - Rendy