22.2.14

ARTDECO kosmetika. Mūsų apžvalga, nuomonės ir įvertinimai.

***
 
Kalėdos jau seniai praėjo, tačiau, rodos, kad dovanų metas mums dar nesibaigė :) Už tai ypač norėtume padėkoti kosmetikos firmos ARTDECO atstovams Lietuvoje, iš kurių visai neseniai ir gavome šį malonų siuntinuką. O jame radome nuostabų akių makiažo komplektą - šešėlių trio, bei akių kontūravimo priemonę. Iš karto labai pasidžiaugėme spalvomis, kadangi violetiniai tonai šį pavasarį bus itin madingi, ir nieko nelaukdamos skubėjome juos išmėginti bei įvertinti. Taigi, šiame įrašė pasistengsime su jumis pasidalinti savo nuomonę apie ARTDECO kosmetiką, aprašyti pirmuosius įspūdžius, bei pastebėjimus. Tikimės, jums patiks :)
 

Taigi, kalbant apie šešėlius turbūt pirmiausia reikėtų paminėti puikią jų pigmentacija, kadangi būtent tai dažniausiai būna vienas iš svarbiausių faktorių, lemiančių produkto kokybę. Reali šešėlio spalva pasimato jau beveik po kelių brūkštelėjimų teptuku, todėl nereikia naudoti itin daug produkto, nuo kurio svertu vokus, o ryškų makiažą išgauti pasidaro dar lengviau.
Antras pliusas, kurį iš karto pastebėjome - tekstūra. Turbūt nuskambės kiek keistokai, tačiau niekada anksčiau nesame bandžiusios tokių "švelnių" šešėlių. Jie ne birūs, kaip dauguma tokio tipo produktų, o turi šiokią tokią kreminę tekstūra, dėl to nedulka, nenubyra ant paakių ir ilgiau išlieka. Be to, tai padeda šešėliams itin lengvai ir tolygiai užsitepti. Dar vienas tinkamos tekstūros privalumas - pasidažius nesijaučia jokio diskomforto, kas bent jau mums yra gana dažna problema, panaudojus prastos kokybės šešėlius - vokai tartum sulimpa, apsunksta, tampa sunku atsimerkti, lyg ant blakstienų kas būtų uždėjęs po papildomą kilogramą.
Reziume, tikrai labai džiaugiamės šiais gražuoliais, papildžiusiais mūsų kosmetinę, ir turbūt dar ilgai su ARTEDO šešėliais nesiskirsime :)
 
 
 
 ***
Apie mūsų antrąjį gautą produktą, ARTDECO akių kontūro pieštuką, taip pat nestingame gražių žodžių. Apskritai, mūsų nuomone, turbūt jokia veido sritis taip neprikausto žvilgsnio, kaip ryškios, išraiškingos akys. O tokias greičiausiai ir paprasčiausiai susikurti galime vos tiksliai paryškinusios natūralų jų kontūrą ir blakstienų liniją. Kartais net nebūtina būti gerai įvaldžius dažymosi šešėliais meno, kad jūsų akys virstų į kerus skleidžiantį katės žvilgsnį. Puikiai varijuoti galima ir akių pieštuko pagalba, kuriuos ARTDECO siūlo išmėginti pačių įvairiausių spalvų. Taigi, tokia priemonė jūsų kosmetinėje ne tik padės kuriant dramatišką makiažą, bet ir gerokai pagelbės dažantis kasdienai, norint paryškinti bruožus vos keliais brūkštelėjimais.
Kalbant apie konkretų produktą, turbūt vėl turėtume pagirti pastarojo tekstūrą. Kitaip nei daugelis akių pieštukų (nežinom, ar tokiu galima pavadinti ir šį, jis galbūt labiau primena kreidelę :))) ), ARTDECO akių kontūravimo priemonė labai lengvai ir tolygia linija brėžiasi ant voko, ilgai išlieka, be to, spalva, kurią mums teko išmėginti, tiesiog nuostabi. Iš tiesų, pradžioje truputį baisu išlipti iš rėmų ir pabandyti ne įprastinę juodą spalvą, o, pavyzdžiui, violetinę, tačiau nustebsite, kokių netikėtų įvaizdžių galite susikurti žaisdamos skirtingais atspalviais.


Kalbant apie visą ARTDECO produkciją bendrai, galime pasakyti, kad kainos, nors kai kam gal ir šiek tiek kandžiojasi, visiškai atitinka kokybę, ir netgi, lyginant su kitomis aukštos kokybės kosmetikos firmomis, yra tikrai prieinamos. Be to, visada malonu investuoti į kokybišką produktą, kuris atsipirks visu šimtu procentu ir dar ilgai jus džiugins bei gražins :) O dabar belieka laukti naujos pavasario kolekcijos ir ateinančių mūsų apžvalgų :)))
 
Mėta ir Melissa
 
* Visos apžvalgoje išsakytos nuomonės yra nuo niekeno nepriklausomos, mūsų ir tik mūsų.
 

12.2.14

DIY rankų šveitiklis šerpetojančiai odai

Hola bellísimas!
 
Ar visos pažįstate tą jausmą, kai žiemą po lauką tenka pasivaikščioti be pirštinių? Arba tiesiog, kai spaudžiant geram šaltukui niekaip negalite rasti tinkamo rakto nuo durų, ar surinkti telefono numerio mobiliajame su liečiamu ekranu? Anaiptol ne maloniausias dalykas žemėje. Nors dar blogiau, kai po to tenka vaikščioti paraudusiomis, išsausėjusiomis ir besišerpetojančiomis rankomis. O to mes sau leisti negalime, nes prižiūrėtos rankos, taip pat, kaip tvarkingas manikiūras, yra kiekvienos moters ir merginos vizitinė kortelė :) Ką gi, gerai, kad čia visada galite rasti sau išeitį :)


Jums reikės:
 1. 1/4 puodelio rudojo cukraus (jeigu neturite, tiks ir baltasis).
 2. Pusės citrinos
 3. 1 valgomo šaukšto kokosų aliejaus.
 4. 1 arbatinio šaukštelio migdolų / jojobos/ alyvuogių aliejaus, arba vitamino E ekstrakto.

Eiga:
 
Supilkite cukrų, aliejus ir citrinos sultis į vieną dubenėlį ir gerai išmaišykite, kol bendroje masėje nebeliks stambių kokosų aliejaus gumulėlių. Svarbiausia veikti greitai ir sunaudoti šveitiklį iš karto, kol neištirpo cukraus kristalai, kitaip visos šio mišinio šveičiamosios savybės dings.Visa šio DIY paslaptis slypi keliuose stebuklinguose ingredientuose. Cukraus kristalai švelniai šveičia odą, pašalindami visas negyvas ląsteles ir nušerpetojusią odą, citrinų sultis ją aristokratiškai balina ir naikina dėmeles. Tuo tarpu kokosų ir migdolų aliejus odą suminkština, drėkina ir primaitina reikalingais vitaminais, antioksidantais bei kitais naudingais elementais.
Naudodamos tokį šveitiklį kartą per savaitę pastebėsite, kad jums nebetenka kovoti su sugrubusia, nušalusia rankų oda, ir priešingai - ji taps žymiai švelnesnė, glotnesnė,  tokia, kokią visada malonu liesti. O ką blogo pasakiau? Visgi, Valentino diena artėja, ar ne? :}}}
 
Iki greito,
Mėta.9.2.14

Moksleivės dienoraščiai: kaip pagyvinti paprastą arklio uodegą

 Sveikos, mielos skaitytojos :)
 
 Nesvarbu, kas jūs, moksleivės ar studentės, arklio uodega turbūt yra tas įvaizdžio atributas, su kuriuo paprastai nesiskiriate. Tokia šukuosena geriausias sprendimas ankstyvais rytais vėluojant į pamokas, be to dar yra be galo patogi, nekrenta į akis, plaukai nesimaišo ir nesivelia, kai sėdite stropiai palinkusios prie vadovėlių :) O žiemą taip surišti plaukai dar ir apsaugo nuo bjauraus jų elektrinimosi. Tačiau kad ir koks idealumas slypėtų šiame paprastume, vis dėl to atsibosta penkias dienas per savaitę atrodyti taip pat. Norisi kažką pagyvinti, pakeisti, nors ir nežymiai. Štai dėl ko šiandien jums parodysim keletą skirtingų arklio uodegos rišimo būdų, kurie padės jums atrodyti taip, tarsi prie veidrodžio būtumėt praleidusios kur kas daugiau laiko :)
 
***
Būdas nr.1
 • Į arklio uodegą suimtus plaukus padalinkite į dvi dalis ir susukite tarp pirštų.
 • Abi susuktas sruogas pradėkite vyti vieną aplink kitą tol, kol gausite tokį virvės efektą, koks pavaizduotas nuotraukoje, ir užtvirtinkite gumele. (prašau nesijuokti, čia ir turėjo būti paprasta :) )
 • (tačiaaau, jeigu vis dar nesiseka, visada galite pasinaudoti video pamokėle :) http://www.youtube.com/watch?v=GRfCnIHwlHo )
Būdas nr.2
 • Atskyrusios nedidelę sruogą nuo surištų plaukų supinkite ją į kaselę iki tokio lygio, kaip parodyta.
 • Suimkite likusius palaidus plaukus ir turimą kaselę gumele (geriausia plona elastine, kuri atitiktų jūsų plaukų spalvą) toje vietoje, kur baigėte pinti. Taip gausite pirmąjį "burbuliuką".
 • Toliau galite tęsti tokiu pat principu, arba surišti kitus "burbuliukus" paprastai, kaip parodyta nuotraukoje.
 • P.S geriausia prieš darant šią šukuoseną plaukus truputi pavelti, kad suteiktumėte jiems daugiau apimties.
*****
Būdas nr.1
(ir vėl... atleiskite dėl pasikartojančios numeracijos nuotraukose - our bad... :D, tikimės, nebus labai painu)
 • Padalinkite uodegą į dvi dalis ir iš kiekvienos supinkite po kasą.
 • Užtvirtinkite galus elastinėmis gumelėmis ir iš turimų kasų, tarsi iš paprastų sruogų, susukite virvelę.
 • Baigusios bendrą kasą vėl užtvirtinkite plaukų gumele.
Būdas nr.2
 • Atskirkite kelias plonas sruogeles nuo bendros uodegos ir supinkite.
 • Likusius plaukus galite šiek tiek pavelti, kad susikurtumėte smagesnį ir labiau bohemišką įvaizdį.

   *****
Būdas nr.1
 • Surišusios plaukus į uodegą kietai supinkite tris atskiras kasytes ir užtvirtinkite gumelėmis.
 • Viskas, ką jums belieka padaryti, tai jas, tarsi įprastas sruogas, supinti į vieną pašėlusią kasą.
Būdas nr.2
 • Padalinkite plaukus į dvi lygias dalis
 • Iš kiekvienos dalies išorinio krašto vis atskirkite po mažą sruogelę (priklausomai nuo to, kokio smulkumo kasos norite) ir perkelkite ją į vidurį
 • Šitaip kartojant šiuos kelis žingsnius greitai pastebėsite, kaip ima formuotis "žuvies uodega".
 • Tačiau jei šį procesą vis dar sunkiai įsivaizduojate, paliekame jums nuorodą į mažą video pamokėlę, kur visagalis Youtube'as pamokys šio pynimo būdo vaizdžiai :) http://www.youtube.com/watch?v=dTrE-lrStGA
Būdas nr.3
 • Surišus plaukus padalinkite į tris dalis
 • Dabar paimkite vieną iš jų, supinkite į kasą ir užtvirtinkite elastine gumele.
 • Paskutinis žingsnis, kurį belieka padaryti, tai iš turimų dviejų palaidų dalių ir vienos pynutės supinti įprastą kasą.
 
Šiam kartui tiek. Tikimės, šis įrašas jums bent kiek pravertė. O jūsų nuomonių, pastabų ir pageidavimų visada laukiame komentaruose :)
Iki,
Mėta ir Melissa