30.1.14

Makiažas vakarui mieste per 10 minučių (Video HD)

Sveikos, panelės :)
 
Tamsūs ir ilgi žiemos vakarai nori nenori veda į neviltį. Tačiau iš tiesų niekas taip nepraskaidrina nuotaikos, kaip jauki dienos pabaiga miesto šurmulyje su draugais, vaikštinėjant po apšviestas senamiesčio gatveles, plepant kavinukėje, pilnoje juoko ir karšto obuolių pyrago kvapo. O kad tokiems vakarams, dažniausiai suplanuotiems visiškai ekspromtu, būtų lengviau pasiruošti, mes pateiksime jums makiažo pamokėlę, kuri padės vos per 10 minučių susikurti elegantišką makiažą ir lėkti pro duris. Tikimės, jums patiks :)
 
Sėkmės,
Mėta ir Melissa


Nepamirškite įsijungti HD vaizdo!:)

3.1.14

Skelbiame giveaway nugalėtoją!!!

Sveikos, mielosios!
 
Praėjo jau beveik daugiau nei dvi savaitės ir pagaliau, pagaliau atėjo ta diena... kai mes paskelbsime tą vienintelę mūsų rengto giveaway ( http://goo.gl/OsXhm4 ) nugalėtoją!!! Be galo džiaugiamės, kad taip aktyviai dalyvavote ir drąsiai reiškėte savo mintis. O nuoširdžių ir šiltų pasisakymų apie tai, kuo gi jum vis dėl to ypatinga žiema, tikrai nestigo. Jūs visos nuostabios, tačiau nugalėtoją galėjome išrinkti tik vieną.
Ir ji yra...
kuri laimėjo Manhatan "Eyemazing effect" šešėlius ir Gabriella Salvete "Stars enamel" sugar mat nagų laką.
 
Sveikinam :))) Kadangi neturime tavo kontaktų, parašyk mums elektroniniu paštu kanareles123@gmail.com ir suderinsime prizo atsiėmimo klausimus :)
 
 
Pažadame rengti giveaway konkursus ir dažniau, todėl būkit pasiruošusios :)))
 
M.M