11.11.14

BioEco kosmetika. LaMav BB kremo apžvalga

Esu be galo laiminga, galėdama bendradarbiauti su ekologiškos kosmetikos Lietuvoje atstovais - BioEco. Tiek savo internetinėje parduotuvėje (nuoroda čia), tiek Klaipėdos senamiestyje įsikūrusiuose kosmetikos namuose BioEco kompanija siūlo "susipažinti ir išmėginti kruopščiai atrinktas natūralias, sertifikuotas kūno priežiūros priemones, kurios atkeliauja iš įvairių pasaulio vietų su savo autentiškais kvapais, išskirtiniu poveikiu ir misija."

Šį kartą turėjau progos išmėginti vieną iš BioEco asortimento gaminių - LaMav firmos ekologišką BB kremą. Kurį laiką patestavusi jį ant savo odos pagaliau galiu trumpai apžvelgti gaminio pliusus ir minusus, bei galbūt atsakyti jums į klausimus, kylančius prieš apsisprendžiant pirkti bet kokį grožio produktą.

Pasak etiketės, LaMav ekologiškas BB kremas yra skirtas pigmentuotai, brandžiai, įsitempusiai, saulės pažeistai ir dehidratuotai odai. Esant netolygiam odos paviršiui, smulkioms raukšlelėms. Negana to, tai mineralinė kosmetika, praturtinta vitaminu C.

Dabar šiek tiek komentarų iš mano perspektyvos:
Iš tiesų pradžioje truputį sunerimau, kadangi, sprendžiant iš aprašymo, produktas skirtas brandžiai odai ir turi "anti-ageing" savybių, kas yra idealu vyresnio amžiaus moterims. Tuo tarpu nuo mano odos dar nedingsta paaugliški požymiai, tokie kaip veido riebumas ir bėrimai. Tačiau atidžiau paskaičius sudėtį galima spręsti, jog visos brandžiai odai skirtos veikliosios medžiagos kuo puikiausiai puoselėja ir jauna odą. Kaip pavyzdį galima paminėti erškėtuogių, jojobos, migdolų, avokadų aliejus, vitaminą C, aloja vera ir t.t. Tiesa, turėčiau pabrėžti, kad jaunoms merginoms išimtinai cheminių "anti-ageing" priemonių patarčiau vengti, nes dažnai jų ingredientai prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius ir padaro daugiau žalos, negu naudos, tad etiketes skaityti būtina.

(Nuotraukose matote LaMav BB kremu padengtą mano veido odą)

LaMav BB kremo 
Pliusai:
 • Sertifikuotas ekologiškas produktas be parabenų, sintetinių kvapų ir dažiklių.
 • Gerai pigmentuotas, todėl, skirtingai nei daugelis BB kremų, atlieka maskuojamąją funkciją ( pranašumas man, šiuo atveju slepiančiai kad ir ne pigmentines dėmes, o veido paraudimus :) )
 • Kremas prisitaiko prie natūralios odos spalvos, tad išvengiate rizikos įsitaisyti "kaukės efektą", be to, nereikia gausiai tepti kaklo, kas dažniausiai ištepa drabužius.
 • Neturi įkyraus kvapo (dažnai būdingo kitoms ekologiškoms/organiškoms priemonėms), praktiškai bekvapis.
 • Palaiko odos matiškumą.
 • Turi SFP apsaugą nuo saulės.
 • Produktas netestuotas su gyvūnais (valio valio mano gyvūnų mylėtojos širdelei! :) )
Minusai:
 • Asmeniškai man pasirodė per sunki produkto konsistencija. Ypatingai turint galvoje, kad tai ne kreminė pudra, o BB kremas, pritrūko tekstūros lengvumo, skystumo.
 • Ganėtinai sudėtinga lygiai išsklaidyti. Tam reikia šiek tiek daugiau laiko ir kruopštumo, todėl visada visur vėluojančioms merginoms tai gal ir nebus ideali priemonė :) Prieš naudojimą patarčiau šiek tiek pašildyti kremą tarp pirštų, kas suskystėtų, paskui antrą kartą viską išsklaidyti kempinėle ar šepetėliu, norint išvengti diskoloracijos.
 • Mažumėlę juntamas sausumo efektas.
 
Apskritai, labai džiaugiuosi, kad Lietuvos rinkoje daugėja ekologiškų, natūralių kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių. Vadinkite tai mada ar kuo kitu, tačiau nepaneigsime, kad gryni, iš gamtos išgaunami produktai turi žymiai didesnę naudą mūsų grožiui, sveikatai ir aplinkai, nei ta chemija, kurią taip esame pratusios naudoti.
 
Dar kartelį ačiū BioEco komandai, sėkmės ateities darbuose ir tolimesniame vizijų įgyvendinime!

Geros likusios savaitės,
Morta

2 comments:

 1. Sveika, naudojant dieninį kremą šis BB tepsis labai lengvai, ir atvirkščiai, ant sausos, dehidratavusios odos niekas neguls gražiai:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labas! Įdomu išgirsti ir skaitytojų patarimus - ačiū, kad pasidalinai ;)

   Delete