6.10.14

Rudens koloritas

 
 
 Ruduo tuo ir ypatingas, kad, nors daugelio taip nemėgstamas, jis vis vien atneša į mūsų gyvenimus visą paletę naujų širdžiai mielų spalvų. Nuostabus tas gamtos virsmas, kai medžiai pamažu nusidažo raudonai, o po kojomis ima čežėti varinės nukritusių lapų šūsnys. Viskas tampa ryškiau, sodriau, tarsi kažkaip magiškiau.
Toks gamtos koloritas įkvepia kai tą pakeisti ir mūsų kosmetinėse. Spalvų, spalvų, daugiau spalvų ir tekstūrų - tai pagrindinis šūkis šį sezoną.
 

(Iš kairės į dešinę) ARTDECO putlinamasis lūpų blizgis su kolagenu. Kad ir kaip kartais norisi ryškumo, nude tipo atspalviai mus lydi visur ir visada. Ypač gerai jie tinka prie labiau padažytų akių, siekiant išlaikyti balansą.
Kitas ARTDECO gaminys dešiniau taip pat universalios nude spalvos, tačiau kiek šiltesnio, persikinio tono, tobulas saulėtoms bobų vasaros dienoms :)
Toliau, UogaUoga raudonai rusvas blizgis su švelniu blizgučiu, be kita ko dar ir tikrai maloniai kvepiantis uogomis. Labai tinka šviesios odos savininkėms ir man tiesiog primena krentančius kaštonus.


Lengviausias ir delikačiausias būdas praturtinti savo įvaizdi spalvomis - nagų lakai. Juos lengva keisti, tačiau nebūtina derinti prie dienos aprangos kolorito, tad galima laisvai eksperimentuoti. Pagrindinė rudens paletė - viskas nuo burgundiško vyno iki kraujo raudonumo, tamsiai mėlynos ir žemės atspalvių. Taip pat galima atsigręžti į tekstūras ir išmėginti matinius, velvetinius, stambių blizgučių ar sugar mat lakus.
(iš kairės į dešinę) ARTDECO; Isabelle Dupont; Manhattan; Gabriella Salvete. (apačioje) Orly.


Nevertėtų pamiršti ir šešėlių. Jie gali būti įvairaus ryškumo rudi, kartais net derinami su tokios pat spalvos kakaviniais lūpų dažais, tarsi iš devinto dešimtmečio. Niekur nesitraukia metalo atspalviai ir spalvoti pravedimai, kuriuos, tiesa, galima susikurti ne tik atitinkamais laineriais, bet ir tais pačiais sodriais pigmentuotais šešėliais. Tiesa, ruduo toks metas, kai galima nebijoti bandyti drauge derinti ryškias akis ir ryškias lūpas, tik tuo atveju geriau odą palikti kuo natūralesnę, kad neatrodytumėt tarsi perspaudusios.
Jau šiek tiek nubalusiems veidams labiau tinka ne bronzantas, o švelniai skruostus rausvinantys ir natūralų odos toną pabrėžiantys skaistalai. Viena mėgstamiausiu mano spalvų - ARTDECO kreminis ružas lūpoms ir skruostams. Šiltas persikinis atspalvis sušvelnina bruožus ir suteikia veidui gyvybės (net jeigu tai ir dar vienas šaltas pirmadienio rytas :) ).
***

Taigi, šiam kartui viskas. Svarbiausia, nebijokite išreikšti savęs ir iš toli šviesti net pilkiausią rudens dieną!


Iki greito,
Morta
 

7 comments:

 1. Oh labai patrauklios spalvos!! Beje, grazus irasas!!! :)

  ReplyDelete
 2. Aš šešėlių paletę panašią nukoviau. Ruduo ir pas mane panašų koloritą atnešė.
  Gražios spalvos :)))

  Ievushka.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Džiaugiuosi ir aš jom, o dar ir kaip nuotaiką pakelia, ypatingai, kai tolyn į rudenį už lango jau kažko pilkėja :)

   Delete
 3. O man ruduo pats tinkamiausias metas raudonoms/alyvinėms/ryškioms lūpoms, tik rudeniškais atspalviais :) galvojau irgi greitu metu padaryti panašaus tipo įrašą, bet tik apie lūpų priemones, nes jas mėgstu labiausiai :)) O kaip artdeco putlinamasis blizgis? Ar turi jis ta šaldantį efektą?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Alyvinės lūpos ir man šiuo sezonu labai gražu, bet reikia tikrai nemažai drąsos tokiam makiažui ir dar labiau išmanymo, kaip taisyklingai jį padaryti, kad atrodytų skoningai. Tiesa, mačiau, naudoji Tučkutės raudoną lūpų laką :) Ar yra skirtumas nuo paprasto blizgio ir kaip su kokybės ir kainos santykiu apskritai, nes girdėjau įvairių atsiliepimų? :)
   Dėl Artdeco, tai tikrai nuostabus produktas, nerealiai kvepia karamele, jau milijoną metų naudoju, o niekaip nesibaigia :) Tiesa, jokio šaldančio efekto neturi, tačiau yra kitų šios serijos blizgių su kaitinančiu pipiriniu efektu, nors man asmeniškai per daug ekstremalus jausmas :D

   Delete
 4. hello
  an interesting blog

  What about mutual observation of blogging?
  If so, let me know in a comment

  Have a nice day!

  http://aneczkaa123.blogspot.com/2014/10/szaro-black-duet.html

  ReplyDelete