13.10.14

Animal print

"As far as I'm concerned, leopard is a neutral"
- Jenna Lyons
 
 Kuo toliau, tuo labiau pradedu džiaugtis, kad nebeturiu mėgstamiausio metų laiko. Visi jie ėmė savotiškai išsiskirti savo privalumais ir tapo laukiami, nepaisant šalto oro ar užimtų darbo savaičių. Ruduo vienas iš tų, kuriuos atradau visai naujai, ir netikėtai pamėgau. Anksčiau vaikiškai asocijavęsis su nelaukiamų naujų mokslo metų pradžia, dabar jis man atrodo daugiau nei gražus ir spalvingas sezonas. Laikas gerti karštą arbatą, laikas nešioti paltus ir susisiausti į minkštus spalvotus šalikus, laikas rinkti kaštonus, laikas dažniau pasikviesti draugus į namus ir pavakaroti prie gero filmo.
Tiesa, laikas ir daugiau gaminti, ypač, kai artėja Helovino šventė, nors Lietuvoje ir mažai švenčiama, tačiau be moliūgo vis vien bemaž neįsivaizduojama. Taigi, galbūt greitu metu parodysiu jums, kaip pasigaminti vieną ar kitą saldumyną iš šios stebuklingos daržovės, tad, jei ir jūs norėtumėt pamatyti tokio tipo įrašą, duokite žinoti komentaruose :)
 


Šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti vienu iš savo pamėgtų derinių, tad tikiuosi, rasite įkvėpimo ir sau. Šiltas, jaukus ir patogus, tačiau su šiokiu tokiu "cinkeliu", šiuo atveju tai - leopardo raštas. Nors šį kart mano aprangoje matosi vos keli jo motyvai, norėčiau paskirti įrašą būtent didesniam pasigilinimui į animal print nešiojimo subtilybes.

Anksčiau leopardo kailis asocijavosi su senuoju Holivudu. Šiandien jis - beveik sportiškas ir netgi labai modernus. Mokant kaip, jį galima derinti tiek prie puošnios, tiek ir prie kasdienės aprangos, pasirinkti pagrindiniu raštu ar tik kaip akcentą, tačiau seną mitą, jog gyvūnų raštai yra vulgaru arba neskoninga pats laikas paneigti.

Šį rudenį pataikysite savo aprangą papildydamos taip vadinamais "animal print'ais" nuo leopardo taškiukų iki juodai balto zebro ar gyvatės odos.

Paltas - Soaked In Luxury
Suknelė (taip, tai suknelė, nusimetus megztuką galima eiti į vakarėlį :) ) - Bershka
Megztinis - Bershka
Bateliai - Scalini
Rankinė - Michael Kors
Apyrankė - Lovein

Gyvūnų raštų derinimo "Do's & Don'ts"

1) Jei pasirinkote gyvūnų raštais margintą pagrindinį drabužį (kaip pvz. paltą, suknelė, sijoną, ar palaidinę) likusią aprangą palikite minimalistinę ir vienspalvę.

2) Jei esate ekstravagantiškos sielos žmogus, galite laukinius raštus derinti su ryškia spalva, pvz vaiskiai smaragdine ar raudona, tačiau tuo atveju didžiausią efektą pasiektumėt ta viena pasirinkta spalva apsirengusios nuo galvos iki kojų.

3) Mėgstančioms derinti iki smulkmenų, prie neutralios aprangos galite rinktis tokiais pat raštais margintus rankinę ir batelius, arba šaliką, kepurę.

4) Jeigu dėvėdamos raštais margintus drabužius vis dar jaučiatės nejaukiai, galite pradėti nuo aksesuarų. Išlaikysite delikatų stilių, tačiau vis vien trauksite akį
5) Jokiu būdu nemaišykite skirtingų animal prints'ų tarpusavyje! Rizikuojate atrodyti labiau panaši į cirko artistę :)
 ***
Ką gi, tai turbūt būtų pagrindinės taisyklės, norint atrodyti išskirtinai ir skoningai, puošiantis gyvūnų raštais . Tikiuosi, įrašas jums patiko ir lauksite ateinančių.
Šiam kartui tiek, gražios savaitės.
Morta

(nuotraukos - PelėdaPhotography)

20 comments:

 1. Visas derinys labai super ir gražiai atrodai, tik man norėtųsi kitokiu batų čia :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Ieva! Tiesa, dėl batų, norėjau sukurti labiau sportišką ir komfortiškesnį įvaizdį, tačiau čia kiekvieno skirtingas skonis, bet kuriu atveju, dar karta dėkoju už nuomonę :))))

   Delete
 2. Jaukus, gražus ir paprastas, bet neprastas derinukas!:) O į tavąjį klausimą apie blizgį, greitu metu rasi visą įrašą :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkoju :) Oo, tada labai laukiu tavo naujo įrašo, bus įdomu!

   Delete
 3. Labai gražios nuotraukos..tos rudeniškos spalvos. Rankinė - puiki ! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū labai! Tiesa, dėl puikių nuotraukų liaupsės fotografei :)

   Delete
 4. Labai žaviai atrodai! Be to, labai smagu matyt tokius įrašus, kuriuose ne tik dominuoja nuotraukos, kaip inspiracijos šaltinis, bet kartu ir patarimais dalinamasi. Taip ir toliau :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Stengsiuosi nenuvilti! Be galo smagu, kai darbas lieka įvertintas, ačiū tau :)

   Delete
 5. Tavo stilius tiesiog įkvepia mane! bravo:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Roberta, ačiū, tikrai privertei nusišypsoti :) Malonu, kad galiu ne tik dalintis savo idėjomis, bet dar ir kitus įkvėpti :)

   Delete
 6. Man irgi kitokie batukai labiau ziuretusi :) be to labai grazios ir kokybiskos foto

  http://juodaplunksna.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Smagu išgirsti skirtingų pastebėjimų :) Dėkui, kad skaitai :)

   Delete
 7. Nominavau tave "Best blog award" :)
  http://beautybyzivile.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Labas, paminėjau tave savo blogo įraše „Best blog awards“, prašau užsukti! :)
  http://oh-so-boho.blogspot.com/2014/10/best-blog-awards.html

  ReplyDelete
 9. Labas, netyčia atradau Tavo blogą. Labai gražios nuotraukos ir Tu pati. Leopardo raštų nelabai prisijaukinau kol kas.

  www.karolinamikaliune.wix.com/karolinamikaliune

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai labai ačiū, jūsų visų pozityvūs komentarai man taip pakelia nuotaiką :) Karolina - o dėl leopardo raštų, tai kiekvienam savo, puikiai galima apsieiti ir be jų, jei taip pasipuošusi jautiesi "ne savame kailyje" :)))

   Delete
 10. Labas, kviečiu sudalyvauti "Best blog awards" ir atsakyti į klausimus! :) Šis blogas yra paminėtas mano įraše: http://cosyfeathers.blogspot.com/2014/10/best-blog-awards.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oho, merginos, pasistengsiu kaip nors atsakyti į visų jūsų užduotus klausimus, tik nežinau, kaip reikės sutalpinti į vieną įrašą :)

   Delete
 11. Šiaip jau dievinu gaminti desertus, bet iš moliūgo dar neteko, tad labai lauksiu idėjų :) O nuotraukos - fantastiškos! Ypač pirmoji

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dabar jau ruošiu jums vieną receptuką, bet ne iš moliūgų, manau, jiems dar turime šiek tiek laiko :) Dėkoju už gražius žodžius!

   Delete