9.9.14

Back on track


Tikriausiai jau ne aš viena spėjau pajusti, kad vasara baigėsi... :) Ir ne dėl besikeičiančių orų - priešingai, saulė dar stebėtinai dosniai šildo ir neužleidžia dangaus debesims, tačiau ja pasidžiaugti staiga nebeliko laiko. Taip, pagaliau pati savo kailiu patirsiu, ką reiškia ta nelaukta ir taip visų bijoma dvylikta klasė. Apie "poegzamininį" džiaugsmą ir naujo gyvenimo etapo pradžią kalbėti kol kas anksti, o prieš tai dar prireiks nemažai sąsiuvinių prirašyti ir vadovėlių puslapių nutrinti. Tačiau visi išgyvena - išgyvensiu ir aš, todėl naują sezoną pradedu tik su gera nuotaika ir dideliais lūkesčiais :)

Derindamasis prie pasikeitusios dienotvarkės truputį pasikoregavo ir mano garderobas. Skubiais rytais dažniausiai norisi kažko greito ir nerūpestingo, tokios aprangos, su kuria visada "pataikysi" ir neteks vėluoti verčiant spintą. Einant į mokyklą dažnai mėgstu rinktis nepretenzingus derinius, tokius, kuriuos galima lengvai transformuoti pasitelkus skirtingus aksesuarus ir jaustis patogiai bei laisvai visą dieną.

Štai vienas iš mano variantų:


Aksesuarai gali pagyvinti ir suteikti išbaigtumo bet kokiai aprangai. Net ir prie paprasčiausio derinio gerai pritaikyti papuošalai akimirksniu pakeis bendrą vaizdą ir sustatys viską į vietas. Detalės - svarbiausia.


Prie komplekto dar galima priderinti ir odinį švarkelį, kuris įpūs šiek tiek rudeninės nuotaikos ir apsaugos pečius nuo žvarbėjančio vėjelio. Apskritai, oda, odinės ir metalinės detalės, stambūs užtrauktukai ir sagtys taps nepakeičiami pereinamojo sezono akcentai.


Nuotraukose matote:
 
Palaidinė - Vero Moda - http://goo.gl/ntmh9B
Džinsai - 7 For All Mankind - http://eu.7forallmankind.com/cat_en/
Švarkelis - Pull&Bear
Bateliai - Tamaris

(Nuotraukos - Pelėda Photography)

Šiltos jums rudeninės saulės!
- Morta

4 comments: