30.8.14

Nauja pradžia

 
Viskas turi pradžią ir pabaigą.
Kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia.

 
Praeitame įraše minėjau, kad šio tinklaraščio laukia dideli pokyčiai, ir, kaip matote, nemelavau. Šią gegužę "Kanarėlėms" kaip tik suėjo pirmieji gyvavimo metai, ir tai paprastai būna ta riba, kai panašaus pobūdžio blogai arba miršta, arba, sukaupę nemažą patirties bagažą ir suformavę savo skaitytojų ratą, toliau žengia į priekį. Mes susikūrėme visai netikėtai, nežiūrėdamos į tokią veiklą labai rimtai ir nieku gyvu nesitikėdamos iš to išrutulioti kažką daugiau. Tačiau laikui bėgant buvome labiau nei maloniai nustebintos pamačiusios, koks įdomus ir spalvingas gali būti "blogeriavimo" pasaulis. Iš interneto platybių paragavome ir šilto ir šalto, gavome ir pagyrų ir kritikos, tačiau visada buvome patenkintos tuo, ką darome. Ir svarbiausia, laikėmės taisyklės, kad tęsime savo veiklą tik tek, kiek jausime noro ją tęsti ir nė sekundės per prievartą ar kažkokio pareigos jausmo vedamos. Šiuo atveju atsitiko taip, jog viena iš mūsų ir pajuto, kad nuo rašymo vertėtų padaryti pertrauką. O su vena autore, tai jau jokios nebe "KanarėlĖS" :) Būtent dėl to nusprendžiau pasikeitus aplinkybėms šiek tiek pakeisti ir patį blogą. Nors iš esmės viskas lieka kaip buvę, tačiau tinklaraščio išvaizda ir turinys kiek pasikeis. Pradžią galite matyti jau dabar, o kas laukia toliau atsiskleis tik laiku bėgant :) Taigi - jaučiu galimybę skleisti naują puslapį ir supažindinti jus su kiek kitokia "Kanarėlių" puse :

Sveiki atvykę į ''A La Mode" - angl. "In style" . Ši frazė naudojama ne tik apibūdinti stiliaus vingrybes , bet taip kartais dar ir vadinamas ypatingas karšto pyrago patiekiamas su ledų burbuliuku ant viršaus :))) Žodžiu - šilta, skanu, madinga ir jauku :)
 
Nuo šiol su jumis sveikinsiuosi tik aš, Morta, kurią iki dabar jūs pažinojote kaip Mėta. Taip, šioje vietoje kai kas irgi, kaip matote, pasikeitė:)
 
Kai pirmąją dieną prisėdome kurti savo naują tinklaraštį, nusprendėm, kad geriau pradžioje pabūti pasislėpus po sugalvotais slapyvardžiais ir pasimėgaujant kūrybos laisve niekam per daug nesiskelbiant, kas mes esame ir kad iš vis tokia veikla užsiimame, o vėliau šie internetiniai pseudonimai prigijo ir norėdamos išvengti maišaties, persigalvojome palikti viską, kaip yra. Tačiau prisidedant prie visos pokyčių virtines, manau, jog nuo šiol vertėtų prisistatinėti savo tikruoju vardu. Na, gal anoks čia jau skirtumas, Mėta-Morta, tačiau tos kelios raidės daro savo :)
 
Dėl tinklaraščio URL adreso - kad mūsų esami skaitytojai nesusimaišytų, kol kas jis lieka toks pats - "kanarele.blogspot.com", o jei ateityje nuspręsiu kažką keisti, pasistengsiu jus informuoti iš anksto.
 
 
Taigi, kaip ir sakiau, iš esmės pasikeitė ne tiek jau ir daug, o nuo šiol jūs galėsite laukti naujų įrašų su drabužių deriniais, kosmetikos apžvalgomis ir kitais man širdžiai artimais dalykais, kuriais nuspręsiu su jumis pasidalinti :)
 
Be galo laukiu JŪSŲ komentarų ir nuomonių apie visą šį "perversmą" apačioje!:)
 
 
 
Iki greito,
Morta

5 comments:

 1. Pasikeitimas labai mielas akiai, tik turiu mažą ir draugišką pastabą dėl šrifto - gražiau žiūrėtųsi, jeigu lietuviškų raidžių šriftas būtų toks pat kaip ir nelietuviškų :) Bet gal toks žaismingas sumanymas, nežinau. Bet bet kokiu atveju, laukiam naujų įrašų :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkui! Kas liečia šriftą... taip, šitas dalykas man irgi kol kas kliūva, tačiau pasistengsiu greitu metu viską sureguliuoti :)

   Delete
 2. Sveikinu su pasikeitimais ir nauja, gražia tinklaraščio išvaizda :) Atrodo jaukiai ir tvarkingai, tad sėkmės kuriant! :)

  ReplyDelete
 3. Šaunuolė, Morta, didžiuojuosi Tavimi ir džiaugiuosi už pasikeitimus :) Taip ir toliau :) Pasiilgau labai labai :)))

  ReplyDelete
 4. Blogo dizainas labai labai gražus ir mergaitiškas, tačiau ne vaikiškas. Linkiu didelės sėkmės įgyvendinant sumanymus!

  ReplyDelete