11.6.14

Veido kontūravimo paslaptys + ARTDECO apžvalga

Sveikos dar kartelį!

Šiandien, kaip jau ir žadėjome, truputį pakalbėsime apie veido šviesinimą bei kontūravimą, o taip pat dar ir trumpai apžvelgsime kelis ARTDECO produktus, galinčius pasitarnauti būtent šiam reikalui :)
Dažna mergina/moteris galvoja, jog darantis makiažą užtenką veidą gerai padengti pudra, o tada jau galima eiti prie akių ir lūpų ryškinimo. Tačiau iš tiesų kartais pamirštama, kokį pastebimą efektą sukuria vos truputis bronzanto ir šviesą atspindinčios priemonės, brūkštelėtų teisingose vietose.
Pavyzdžiui, patepus šiek tiek highlighter'io (Dievaž, jei žinote taisyklingą lietuvišką pavadinimą - mes pirmosios, taip pat norinčios sužinoti!:} ) ant viršutinės skruostikaulių dalies, nosies tiltelio, akių kampučiuose, žemiau antakių linijos ir virš viršutinio lūpų linkio, akimirksniu išryškinsite savo bruožus ir suteiksite veidui sveiko švytėjimo. Tokios priemonės "pagauna" šviesos daleles ir jas atspindi, todėl jų dėka turėtumėte nuostabiai atrodyti blyksčių apšviestose nuotraukose.
Tuo tarpu bronzantai skirti suteikti veidui daugiau ryškumo ir dimensijos. Bronzantą patartume tepti naudojant specialų įstrižai kirptą kontūravimo šepetėlį, arba apvalų šepetėlį veidui. Geriausia jį naudoti ryškinant sritį tiesiai po skruostikauliais. Taip pat galite brūkštelėti ir per smilkinius ir kaktos viršų, kad išgautumėte saulės nubučiuotos odos efektą. Dar vienas labai svarbus dalykas - pasirinkti tinkamą sau spalvą. Patartina rinktis vos 2-3 tonais tamsesnį atspalvį, nei jūsų oda.

Pagrindinis kontūravimo principas - šviesi spalva bruožus optiškai "iškelia", o tamsi "įtraukia". Taigi vietas, kurias norite paslėpti arba susiaurinti, tepkite bronzantu, o highligter'iu tas, į kurias norite atkreipti dėmesį.

Čia dar ir pateiksime jums visą kontūravimo "žemėlapį", kurį pačios šiaip ne taip nupiešėme :)


O dabar dar šiek tiek apie tai, kokius produktus, norint gražiai pasiryškinti, mes jums rekomenduotume:

* ARTDECO Glam Vintage Highlighter Nr. 5
Šis highlighter'is puikiai tiktų akims ryškinti. Šviesiausią spalvą reiktų tepti akių kampučiuose ir palei apatinę antakio liniją (kur paspaudusios galite jausti kaulą),  tamsiausią - pabrėžiant akies įdubimą ir suteikiant joms katės žvilgsnį. Kalbant apie patį produktą, dėl savo blizgumo jis labai tiktų kokiam šventiniam vakarui, bet ne kasdienai. O dėl ganėtinai birios tekstūros būtų patogus naudoti tik prieš tai ant vokų patepus šešėlių pagrindo, kad produktas gerai pasidengtų ir nenubyrėtų.*ARTDECO Glamour Highlighter Nr. 8


Šis balkšvai rausvos spalvos highlighter'is tikrai gerai atlieka savo darbą. Verta pabrėžti, kad dėl birios konsistencijos jį reikėtų tepti ant kompaktine pudra padengto veido. Be to, produktas labiau tinka kasdienai, kadangi neturi stambių blizgių dalelių, todėl juo pasitepusios neatrodysite pernelyg glamūriškai. Keli brūkštelėjimai aukščiau skaistalų linijos, akių kampučiuose ir po antakiais, ir jūsų veidas iš kart įgaus pastebimos energijos.

* ARTDECO Shimmer Cream


Tai daugiafunkcinis blizgus kremas, tinkantis tiek žėrinčiam akių makiažui susikurti, tiek ryškinti bruožus, tepant po skruostikauliais, kaktos viršuje, ant smilkinių, tiek ir kūnui. Pavyzdžiui, šiek tiek žėrinčio kremo, pabrėžiant įdegį, galima naudoti ant pečių bei po raktikauliais.
Kalbant apie pačią produkto kokybę, galima pagirti gerą tekstūrą - visgi puikiai tepasi, išsilaiko visai neblogai. Tik pastebėjome, kad reikia tepti labai švelniai ir daug kartų nebraukti pro tą pačią vietą, nes kitu atveju blizgučiai išsisklaido ir jų nebesimato.


*ARTDECO Bronzing Powder Compact Nr.3
Klasikinis dvispalvis matinis bronzantas, tinkantis veido kontūravimui ir įdegio efektui stiprinti. Šiltokas atspalvis tiks visoms kiek tamsesnės odos savininkėms.

Tikimės, bent kiek papildėme jūsų žinių bagažą :)
Iki greito,
M.M

No comments:

Post a Comment