22.6.14

Vasaros aksesuarai - Lovein

Sveikos, merginos.
 
Pasakykit, juk turbūt nėra žmogaus, kuris nesidžiaugtu gavęs tikrą laišką ar siuntinį, pristatytą tiesiai prie namų durų? Mes bent jau tokio nepažįstame :) Tai gali būti kas nors ilgai laukto, arba visai netikėto, tačiau jausmas visada malonus. Štai pagaliau ir pas mus atkeliavo tas džiaugsmelis - dailiai įpakuotas Lovein siuntinukas. Jei dar nežinote, kas tai - Lovein yra su meile pagamintos rankų darbo apyrankės, puoštos tikrais akmenukais.


Dėkojame jų kūrėjai Eglutei Kairaitytei už mielą dovaną ir skubam su jumis pasidalinti, kuo gi iš tiesų šie aksesuarai mums pasirodė ypatingi.
Manome, jog visas apyrankių šarmas slypi tikruose pusbrangiuose akmenukuose. Kiekvieno iš jų forma skirtinga, tad gali būti tikras, kad tavoji apyrankė yra tokia vienintelė ir unikali. Bet svarbiausia, kiekvienas iš tų akmenėlių spinduliuoja savą energiją ir perteikia savąsias teigiamas savybes. Žinoma, galima tuo tikėti arba ne, tačiau sužinoti, ką nuo senų senovės apie šių akmenų galią žinojo žmonės, visada įdomu :)


Taigi, dabar trumpai apie Lovein siūlomus akmenukus ...

Ametistas:

Tikėtina, jog ametistas suteikia ramybę, ypač jei kamuoja stresas, depresija, nepaaiškinamas liūdesys ar baimė. Jis subalansuoja organizmo pusiausvyrą, šalina galvos skausmus, užtikrina ramų miegą.
Manoma, jog šis akmuo labiausiai tinka Žuvų ženklui. 

Rožinis kvarcas: 

Tai - meilės akmuo. Jis skatina sugebėjimą mylėti save ir kitus, švelnina kietą būdą, taip pat ramina, atpalaiduoja, leidžia asmenybei atsiskleisti ir tobulėti.
Sako, šis akmuo tinka visiems ženklams, bet labiausiai - Jaučiui ir Svarstyklėms.

Agatas:

Sakoma, jog agatas suteikia vidinę ramybę, pusiausvyrą, stabilumą.Jis padeda sumažinti stresą, vaikams – įveikti baimę. Taip pat padeda kovoti su galvos skausmais. Sugeria neigiamą energiją ir spinduliuoja teigimą. Pagal horoskopą jis galėtų būti  Dvynių, Vandenio, Mergelės, Ožiaragio, ir Skorpiono akmuo. 
Tiesa, jei ir jūs norėtumėte sulaukti štai tokios apyrankės tiesiai į savo namus, užsukite į oficialų Lovein puslapį, kur galėsite pačios sau ją susimodeliuoti iš skirtingų virvelių spalvų, užsegimų tipų ir akmenukų (ir nebūtinai tinkamų pagal zodiako ženklą :}}} ) . Nuoroda čia . O daugiau naujienų ir nuotraukų rasite ir Facebook puslapyje čia .
 


Šiltų ir gražių jums vasaros dienų!
Mėta ir Melissa

9 comments:

 1. nuostabiai gražios apyrankės! :)

  ReplyDelete
 2. Tokios žavios apyrankės! Jau kurį laiką gundausi įsigyt :)

  ReplyDelete
 3. ačiū, kad supažindinot su tokiom nuostabiom apyrankėm!!! :) užsakymas iš mano pusės taip pat greitu metu skries LoveIn :))

  ReplyDelete
 4. Šios apyrankės tikrai jau tapo nuolatiniu mūsų vasaros aksesuaru. Visada smagu pasidalinti tokiais grožiais :)

  ReplyDelete
 5. dievinu ametistą. Mano akmenukas :))

  ReplyDelete
 6. kai aš pirmą kartą js pamačiau, įsimylėjau O tada nusipirkau. Tiesa pirkau ne iš šio tiekėjaus. Bet po to "užsikrėčiau" akmenukai ir turiu 2 tokias apyrankes ir pakabuką. Net įrašą paršsiusi esu.
  Fainos apyrankės.
  http://rytmeciorasa.blogspot.com/2014/08/labas-laikotes-ar-labai-esate.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Iš tikrųjų, ir pati įsitikinau - įsigijęs vieną apyrankę negali sustot, atrodo, visos jos gražios :)

   Delete
 7. Jetau, kokios fainos apyrankės ! Ir dar su asmeniniu akmenuku, nu super tiesiog. :)

  ReplyDelete
 8. Apie šias apyrankes dar nebuvau girdėjusi, bet dabar užsinorėjau tokios. Atrodo tokios mielos ir gražios, o svarbiausia su tau asmeniškai tinkančiu akmenuku. Labai puiki idėja.

  ReplyDelete