27.5.14

Vasaros belaukiant

Hola, belissimas!

Vasara jau beveik čia: termometro stulpelis kyla į viršų, šypsenos platėja, dienos ilgėja, o mums vis labiau norisi susiburti gamtoje, šiltoje draugų kompanijoje ir taip pažymėti artėjančius saulėtus tris mėnesius...
Tai vieną šeštadienio popietę labai sėkmingai ir padarėme - pasigaminome kelių rūšių salotų, dar pridėjom geros nuotaikos ir gėlėtų suknelių, perkėlėme viską į lauką ir nuostabi diena susiklostė savaime  :)
Štai keli kadrai iš mūsų salotomis kvepiančio merginų susilėkimo:


Kadangi garsiosios Cezario salotos taip ir liko didžiąją mūsų draugės kulinarine paslaptimi, brūkštelėsime jums išbandytą žymiai paprastesnį, tačiau nei kiek neprastesnį vaisių salotų receptą ( skaniausias, gaiviausias, o be to dar ir sąžinės negriaužiantis desertas, kurį galima kirsti nors ir vidurį nakties:))) )

Vaisių salotos ( 9 porcijoms )
Reikės:

 •  4 bananų
 •  3 obuolių
 •  3 apelsinų
 •  2 kivių
 •  kekės besėklių vynuogių
 •  100g. graikinių riešutų
 •  geriamo jogurto
 
Viską supjaustom, susmulkinam riešutus , užpilame jogurtu ir gerai išmaišome. Reikia sutikti - net ir prasčiausios virtuvės šefės tai sugebėtų :))) Skanaus!
 
Jei jums patiko, ir norite ateityje bloge rasti daugiau įrašų iš asmeninio gyvenimo, rašykite komentaruose apačioje - mums jūsų nuomonė labai svarbi!:)

M.M

5 comments:

 1. Labai šaunus įrašas ir nuotaikingos nuotraukos :) man tai tikrai labai įdomu skaityti apie jus pačias, juk visada įdomu sužinoti, kokie žmonės slepiasi už to smagaus Kanarėlių slapyvardžio :)

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. kaip smagu čia pas jus. Labai mielos nuotraukos :)
  ___
  http://inmyflowoflife.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 4. Kaip smagiai praleidote dieną,smagu žiūrėt ! :)

  ReplyDelete
 5. Smagu girdėti! Stengsimės dažniau pasidalinti įrašais iš mūsų gyvenimo:))
  M.M

  ReplyDelete