8.5.14

Pasidaryk pati: garbanos sunkiai formuojamiems plaukams

Šįkart kreipiuosi į visas tiesių plaukų savininkes - merginos, kiek pastangų reikia norint dailiai susigarbanoti plaukus? Man asmeniškai tai vis dar vienas iš tų "sėkmės reikalo" dalykėlių, kai dažniausiai eksperimentuoji ir niekad nežinai, kas išeis :) Būdų, kaip susikurti tokią romantišką šukuoseną, esama įvairių - pradedant nuo karštų žnyplių ir bigudukų, baigiant kuodukais ir senų marškinėlių skiautėmis plaukuose... Tiesa, šiame įraše jus pamokysiu pagrindinių garbanojimo būtent karštomis žnyplėmis principų ( tai yra, neaplenkiant tokių esminių dalykų, kaip plaukų dalinimas, sukimo kryptis ir t.t.) bei atskleisiu keletą paslapčių, ką reikėtų daryti toms, kurių plaukus modeliuoti ypač sunku. Taigi, pradedam :)
 
 
Visa šio garbanojimo būdo esmė slypi keliuose dalykuose. Pirmiausia, kaip ir matysite video pamokoje, plaukams, kurie yra natūraliai labai tiesūs ir ilgi ( dėl ko pastarieji pasidaro sunkūs ir bangos greitai ištįsta), prieš garbanojant patartina papildomai naudoti stiprios fiksacijos putas. Jos užtikrins kiekvienos sruogos struktūriškumą ir neleis išsiplaikstyti, be to, suteiks taip reikalingos fiksacijos visai dienai, kurios dažniausiai negali suteikti plaukų lakas, naudojamas vienas.
Kitas triukas - prieš apvyniojant sruogą aplink žnyples galima ją šiek tiek susukti tarp pirštų. Tuomet garbanos forma bus nežymiai kitokia, nei apsukant ją įprastiniu būdų (mažiau puri, tvarkingesnė), tačiau asmeniškai mano užkietėjusiai tiesūs plaukai garbanotuvui pasiduoda tik tokiu būdu.
O dabar spaudžiam "play" mygtuką ir žiūrim trumpą vaizdinę pamokėlę apie tai, ką aš čia ką tik pripliurpiau :)
 
Ir nepamirškite įsijungti HD vaizdo dešinėje apatinėje lango pusėje

 
Sėkmės,
Mėta

No comments:

Post a Comment