12.5.14

ARTDECO apžvalga + skaistalų naudojimo ABC

Sveikos, merginos!
 
Šį kartą tai bus jau antrasis mūsų įrašas, kai testuojame ARTDECO kosmetiką. Labai džiaugiamės galėdamos išbandyti ir įvertinti naujus produktus, o tuo pačiu dar ir bendrai šiek tiek papasakoti apie skaistalų naudojimą, bei supažindinti su plačiomis gražinimosi jais galimybėmis.

Apskritai skaistalai yra nuostabus išradimas, atgaivinantis bei atjauninantis mūsų veidą. Švelni jų dulksna ant skruostų, kaktos bei smakro pagyvina veido odą ir priverčia spindėti akis.
Tačiau prisiminkite, jog jie turi atrodyti tik kaip natūralus veido rausvumas, todėl parinkti tinkamą spalvą ypač svarbu. Pagrindinis rodiklis: šviesiai rausvai veido odai tinka visi šalto atspalvio tonai, nuo rožinių iki ryškiai rožinių, gelsvo ar pilkai žalsvo atspalvio odai reikėtų šiltesnių spalvų- abrikosų, koralų, rudos ar vario.
Kadangi darant makiažą yra vadovaujamasi viena taisykle - birūs produktai dedami ant birių, o kreminiai ant kreminių (išimtis tik kai ant kremine pudra padengto veido dedama kompaktinė), taigi ir su skaistalais tas pats. Jeigu ant odos yra biri pudra, ružą taip pat naudojame birios konsistencijos, jei odą dengia tik dažantis kremas (kaip pvz: krem-pudra), tai geriau jį naudoti kremo pavidalo. Tik nupudruotą odą galima gražiai, tolygiai padengti biriais skaistalais. Skaistalai, kurie yra kremo pavidalo, sunkiai pasiskirsto ant pudruoto pagrindo, o be to ant matinės odos jie atrodytų riebiai.
Kalbant apie blizgučius, daugelis birių skaistalų rūšių turi smulkių žėrinčių detalių. Auksinis ar sidabrinis žvilgesys gražiai atrodys vakare, o dieną patartumėm rinktis matinės spalvos ružą (na, nebent mėgstate glamūriškai atrodyti 24 valandas per parą :) ).
 
Taigi, dabar trumpai apie ARTDECO siūlomus skaistalus:
 
1. ARTDECO Blush Couture
Šie trijų spalvų skaistalai sužavėjo bene labiausiai. Vien jau elegantiška produkto išvaizda kokia viliojanti. Kaip ir visa gera kosmetika, pasižymi pagrindiniais bruožais - maloni tekstūra, lengvas užtepimas, puiki pigmentacija, ilgai išlieka. Dėl subtilaus švytėjimo efekto tiktų tiek kasdienai, tiek ir ypatingam vakarui. Tiesa, dar vienas didelis pliusas - visas tris spalvas galima maišant naudoti tiek kartu, tiek atskirai, todėl labai lengva išgauti būtent sau tinkamą atspalvį.
Kaip ir sako gerą žadantis aprašymas ant dėžutės nugarėlės, šių mineralinių trispalvių skaistalų sudėtyje yra vitaminų B ir E (kurie labai prisideda prie odos sveikatos ir grožio!), be to, čia nerasite jokių parabenų, lanolino, mineralinių aliejų ar kvapiųjų medžiagų. Skamba neblogai :)
 
2. ARTDECO Blusher
Gal nuotraukoje produkto spalva ir atrodo nežymiai kitaip, nei realybėje, tačiau šis persiko atspalvį turintis ružas puikiai tiks visoms rusvos odos ir šiltų akių - pvz. žalių, rudų atspalvių - savininkėms.
 
3. ARTDECO Cream Rouge for Cheeks & Lips (Nr. 32)
Susipažinkite su naujuoju mūsų atradimu! Dvigubos paskirties produktas skruostams ir lūpoms. Nerealios tekstūros gaminys, keliais pirštų potepiais galintis pagražinti veidą kardinaliai. Didelis pliusas visoms keliautojoms ir šiaip praktiškoms merginoms, kadangi tokie "multi-use" produktai padeda sutaupyti ne tik vietos kosmetinėje, bet ir laiko. Su šiuo ružu turbūt pasidažytumėm ir važiuodamos mašinoje, ar net viešajame transporte, nes šiltų pirštų pagalba gaminukas labai lengvai užsitepa ir pasiskirto, o ir jokių teptukų nereikia! Tačiau, kaip ir minėjome anksčiau, kreminiai skaistalai gerai atrodys tik ant veido, nedengto biria pudra, todėl tą reikia turėti omenyje.

4. ARTDECO Mineral Baked Blusher
Gaiviai mergaitiškas rožinės spalvos gaminukas su žėručio efektu. Puikiai tiktų vakarui, tačiau kadangi blizgumas nėra per daug intensyvus, galima drąsiai naudoti ir dienai. Spalva turbūt skirta visoms svajoklėms ir romantikėms, mėgstančioms klasikinius rausvus skaistalus. O šiaip šį šaltą atspalvį gali rinktis ir džiaugtis visos šviesios odos savininkės.

Na o dabar parodysime jums dar ir tris pagrindinius skaistalų tepimo būdus:

1. Klasikinis būdas, tinkantis daugmaž visoms veido formoms, tačiau ypač dailiai siaurinantis apvalesnius bruožus ( tik vertėtų prisiminti, jog itin pailga veido formą įstrižas tepimas gali dar labiau išilginti, todėl šiuo atveju geriau rinktis kitus būdus )
Skaistalai įstriža linija link smilkinių pradedami tepti ant skruostikaulių nuo tos vietos, kur, žiūrint tiesiai, pasibaigia akies rainelė. Vadovaujantis pirma nuotrauka apačioje, teptuką reikėtų braukti tiesiai per pakreiptąją punktyrinę liniją.

2. Toks skaistalų tepimas "C" raide suteiks visam veidui natūralaus sveiko švytėjimo ir gaivumo. Skaistalai tepami bazuojantis ant skruostikaulių, kaip ir pirmame variante, tačiau šį kart labiau išsklaidomi ant smilkinių bei kaktos, o pagrindinė linija gali švelniai nusitęsti arčiau lūpų.

3. Trečiasis būdas tiks visoms, siekiančioms "lėliško" įvaizdžio. Švelniai nusišypsokite ir tepkite produktą toje vietoje, kaip pavaizduota nuotraukoje, švelniai išsklaidant jį link plaukų augimo linijos. Nors, tiesa, tepdamos skaistalus tik ant skruostų obuoliukų turėtumėt būti labai atsargios ir nepersistengti su ryškumu, kitaip galite likti...kaip čia pasakius... nesuprastos :)
 
 

Čia pateiksime jums dar ir trumpą VIDEO, apibendrinantį aukščiau išvardintus skaistalų tepimo būdus:

P.S Tiesa, spalvytės nuo šviesos filmuojant gal atrodo kiek išplautos, bet, manom, esmė matosi :)))
 
( P.P.S Įsijunkite HD vaizda dešiniame apatiniame lango kampe ryškesnei rezoliucijai!:) )


Šiam kartui tiek. Antroji įrašo dalis pasirodys jau netrukus, kur tęsime kalbą apie veido modeliavimą ir šiek tiek daugiau dėmesio skirsim jo kontūravimo bei šviesinimo ypatybėms.

Tikimės, bent kiek jum pasitarnavome :)
Sėkmės,
Mėta ir Melissa

No comments:

Post a Comment