22.2.14

ARTDECO kosmetika. Mūsų apžvalga, nuomonės ir įvertinimai.

***
 
Kalėdos jau seniai praėjo, tačiau, rodos, kad dovanų metas mums dar nesibaigė :) Už tai ypač norėtume padėkoti kosmetikos firmos ARTDECO atstovams Lietuvoje, iš kurių visai neseniai ir gavome šį malonų siuntinuką. O jame radome nuostabų akių makiažo komplektą - šešėlių trio, bei akių kontūravimo priemonę. Iš karto labai pasidžiaugėme spalvomis, kadangi violetiniai tonai šį pavasarį bus itin madingi, ir nieko nelaukdamos skubėjome juos išmėginti bei įvertinti. Taigi, šiame įrašė pasistengsime su jumis pasidalinti savo nuomonę apie ARTDECO kosmetiką, aprašyti pirmuosius įspūdžius, bei pastebėjimus. Tikimės, jums patiks :)
 

Taigi, kalbant apie šešėlius turbūt pirmiausia reikėtų paminėti puikią jų pigmentacija, kadangi būtent tai dažniausiai būna vienas iš svarbiausių faktorių, lemiančių produkto kokybę. Reali šešėlio spalva pasimato jau beveik po kelių brūkštelėjimų teptuku, todėl nereikia naudoti itin daug produkto, nuo kurio svertu vokus, o ryškų makiažą išgauti pasidaro dar lengviau.
Antras pliusas, kurį iš karto pastebėjome - tekstūra. Turbūt nuskambės kiek keistokai, tačiau niekada anksčiau nesame bandžiusios tokių "švelnių" šešėlių. Jie ne birūs, kaip dauguma tokio tipo produktų, o turi šiokią tokią kreminę tekstūra, dėl to nedulka, nenubyra ant paakių ir ilgiau išlieka. Be to, tai padeda šešėliams itin lengvai ir tolygiai užsitepti. Dar vienas tinkamos tekstūros privalumas - pasidažius nesijaučia jokio diskomforto, kas bent jau mums yra gana dažna problema, panaudojus prastos kokybės šešėlius - vokai tartum sulimpa, apsunksta, tampa sunku atsimerkti, lyg ant blakstienų kas būtų uždėjęs po papildomą kilogramą.
Reziume, tikrai labai džiaugiamės šiais gražuoliais, papildžiusiais mūsų kosmetinę, ir turbūt dar ilgai su ARTEDO šešėliais nesiskirsime :)
 
 
 
 ***
Apie mūsų antrąjį gautą produktą, ARTDECO akių kontūro pieštuką, taip pat nestingame gražių žodžių. Apskritai, mūsų nuomone, turbūt jokia veido sritis taip neprikausto žvilgsnio, kaip ryškios, išraiškingos akys. O tokias greičiausiai ir paprasčiausiai susikurti galime vos tiksliai paryškinusios natūralų jų kontūrą ir blakstienų liniją. Kartais net nebūtina būti gerai įvaldžius dažymosi šešėliais meno, kad jūsų akys virstų į kerus skleidžiantį katės žvilgsnį. Puikiai varijuoti galima ir akių pieštuko pagalba, kuriuos ARTDECO siūlo išmėginti pačių įvairiausių spalvų. Taigi, tokia priemonė jūsų kosmetinėje ne tik padės kuriant dramatišką makiažą, bet ir gerokai pagelbės dažantis kasdienai, norint paryškinti bruožus vos keliais brūkštelėjimais.
Kalbant apie konkretų produktą, turbūt vėl turėtume pagirti pastarojo tekstūrą. Kitaip nei daugelis akių pieštukų (nežinom, ar tokiu galima pavadinti ir šį, jis galbūt labiau primena kreidelę :))) ), ARTDECO akių kontūravimo priemonė labai lengvai ir tolygia linija brėžiasi ant voko, ilgai išlieka, be to, spalva, kurią mums teko išmėginti, tiesiog nuostabi. Iš tiesų, pradžioje truputį baisu išlipti iš rėmų ir pabandyti ne įprastinę juodą spalvą, o, pavyzdžiui, violetinę, tačiau nustebsite, kokių netikėtų įvaizdžių galite susikurti žaisdamos skirtingais atspalviais.


Kalbant apie visą ARTDECO produkciją bendrai, galime pasakyti, kad kainos, nors kai kam gal ir šiek tiek kandžiojasi, visiškai atitinka kokybę, ir netgi, lyginant su kitomis aukštos kokybės kosmetikos firmomis, yra tikrai prieinamos. Be to, visada malonu investuoti į kokybišką produktą, kuris atsipirks visu šimtu procentu ir dar ilgai jus džiugins bei gražins :) O dabar belieka laukti naujos pavasario kolekcijos ir ateinančių mūsų apžvalgų :)))
 
Mėta ir Melissa
 
* Visos apžvalgoje išsakytos nuomonės yra nuo niekeno nepriklausomos, mūsų ir tik mūsų.
 

5 comments:

 1. Kokios gražios šešėlių spalvos, ir aš tokių noriu :) Turėtų gražiai žiūrėtis prie žalių akių :)
  Labai laukiu kokios makiažo pamokėlės su šiomis žaviomis spalvomis :)

  ReplyDelete
 2. Labai grazios spalvos, atrodo puikiai!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tikrai be proto gražios spalvytės :) Laukiam nesulaukiam pas mus atkeliaujančių pavasario kolekcijos produktų - ten žada atsiskleisti dar vaiskesnė ir "skanesnė" gama :)

   Delete
 3. Auh, kontūro pieštuko spalva tiesiog tobula. Jaučiu labai tiktų žalių akių savininkėms :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tikrai labai tinka žaliaakėms - išmėginta! Nors ir mėlynas akis violetiniai tonai gražiai pabrėžia.
   Tiesa, jei domina šio konkretaus produkto spalva, gali ieškoti Artdeco stenduose "Mineral Eye Styler", pažymėto 96 numeriu :)

   Delete