31.10.13

Ryžių kaukė - šveitiklis

Sveikos!
 
Šaltėjant orams tikriausiai daugelio iš mūsų veido oda tampa šiurkštesnė, sausesnė, nepatrauklesnė...Tiesą sakant, nesirūpinau savo veido oda tol, kol nepasimatė pirmieji išsausėjimo požymiai. O tada jau ilgai nelaukusi pradėjau naršyti internete visokiausių naminių kaukių receptų, kadangi tikiu, jog būtent jos dažnai padeda kur kas geriau ir veiksmingiau, nei kai kurios pirktinės priemonės.  Ir ką jūs manote ? Tiesą sakant, kaip ir tikėtina, pasirinkimas buvo tikrai didelis, tačiau mane užkabino keli žodeliai apie ryžių miltus- "Gaivina, šviesina, valo odą".
Tada sugalvojau, kad būtent ryžių milteliai puikiai tiks mano odai ir atliks šveitiklio pareigą, siekiant pašalinti visas išsausėjusios odos atplaišėles ir nelygumus, o jeigu dar pridėjus kelis ingridientus?  
Taip nusprendžiau į šios kaukės sudėtį įdėti medaus ( jis suminkština ir tonizuoja odą ), alyvuogių aliejus ( nes aliejuje esantys vitaminai E suteikia odai drėgnumo ir elastingumo, taip pat, aliejuje yra ir vitaminų D, K, B. Alyvuogių aliejus nepriklauso alerginių medžiagų grupei, todėl jis tinka ir jautriai odai.), kavos ( nes taip pat puikiai pašalina suragėjusias ląsteles nuo odos paviršiaus, ją minkština, o be to, padeda ir riebiai odai - sutraukia poras, pašalina riebumą) 
Šią kaukę naudoju dar visai neseniai, tačiau galiu drąsiai teigti, jog ji man jau tapo numeris vienas! Puikus drėkinimas, maitinimas, o svarbiausia tai, kad po šios kaukės oda pasidaro be galo švelni, kas man labai patinka :)
           Taigi jūsų dėmesiui- "Ryžių kaukė - šveitiklis"


              Jums reikės: 

            Grūstuvėlio arba kavamalės
            1 v.š. ryžių.
                1 v.š. medaus.
            Šlakelio alyvuogių aliejaus.
            1 a.š. kavos.


                Eiga:
  • Jei neturite kavamalės, pirmiausia ryžius sutriname grūstuvėliu. ( tai tikrausiai mano nemėgstamiausia gaminimo dalis, nes reiks truputį paplušėti, tačiau rezultatai džiugins, tad nedvejokite ir iš visų jėgu padirbėkite)


  • Kai galutinai susmulkinsite ryžius, (o geriausia, kad jie būtų tikrai gerai susmulkinti, nes nuo to priklausys šveitiklio švelnumas. Jeigu ryžiai bus per stambūs, jausite nemalonų diskomfortą ir brūžinimą, tepant ant odos, kas gali ją ir per daug sudirginti) dedame vieną valgomąjį šaukštą medaus ir viską maišome, kol pasidarys vientisa, tiršta masė.
  • Pilame šlakelį alyvuogių aliejaus ir vėl išmaišome.


  • Galiausiai dedame vieną arbatinį šaukštelį kavos. ( Kavos grūdeliai, taip pat, kaip ir ryžių milteliai atliks šveitiklio pareigą)
  • Kaukę tepame ant veido ir sukamaisiai judesiais išmasažuojame visą veido stritį, o tada imame į rankas žurnalą ir, kol kaukė įsigers, o tai užtuks apie 10 minučių, paskaitinėjame :)
  • Kaukę nuo veido nuplauname šiltu vandeniu.
                                                      

P.S. Jeigu esate alergiška bent vienam iš aukščiau išvardytų ingredientų - geriau šios kaukės nenaudokit. Arba galite jį pakeisti kitu, tokią pačią ar panašią savybę turinčiu produktu. Nebijokite improvizoti, tačiau svarbiausia - saugokite save:)
Tikiuosi jums patiko mano naujasis įrašas.

Sėkmės!
Melissa:*

23.10.13

Kriaušių - burokėlių salotos

Sveikos:)

Tikime, kad labai dažnai, o ypač atšalus orams, mus ima kankinti poreikis to "kažko skanaus"... Tada pradedame nevalingai knaisiotis po šaldytuvus ar slaptus sausainių stalčiukus ir dėžutes, šluoti parduotuvių lentynas "smaližių" skyriuose ir taip toliau :)  O paskui jau tenka graužtis, kad galbūt to visai ir nenorėjom. Ką gi, turbūt meluotumėm, jei sakytumėm, kad tarp "skanu" ir "sveika" kompromiso nėra:) Tai progai mes ir atradome nepakartojamą rudeninį salotų receptą, kuris yra ne tik nuostabaus skonio, bet ir draugiškas mūsų sveikatai bei grožiui. Net jeigu ir nesate didžiausios burokėlių gerbėjos (tarp kitko viena iš mūsų taip pat anksčiau apie juos net pagalvoti negalėjo) manom, kad šiuo receptu tikrai liksit maloniai nustebintos:)

3 porcijoms salotų jums reikės:
3 Kriaušių
3 Vidutinių burokėlių
Fetos ar fetaki sūrio
Pagal skonį plikytų razinų ar sėklų mišinio
Alyvuogių aliejaus
Mėtos lapelių
Kaip paruošti:
Supjaustykite burokėlius ir kriaušes juostelėmis. Viską gerai sumaišykite ir paskirstykite į lėkštes. Ant viršaus uždėkite sūrio. Galit jį trupinti, arba pjausyti kūbeliais, kaip jums tik gražiau ir patogiau:) Ir užberkite gerą žiūpsnį razinų ar pakepintų sėklų.


Neužmirškite uždėti paskutinių akcentų apliedamos salotas alyvuogių aliejumi ir pakvepindamos džiovintais mėtų lapeliais.


Belieka tik palinkėti skanaus ;)
Mėta ir Melissa


18.10.13

Naktinis akių makiažas VIDEO

Bonjour:)
 
Neilgai truko, ir mes vėl jums pristatome naują savo video. Kadangi pasitarusios nusprendėm, jog viso makiažo proceso vien nuotraukomis neparodysi, vėl bandėme griebti kamerą į rankas ir bandyti kepti jau antrąjį video blyną:))
 
Šį kartą jums parodysim naktinį akių makiažo variantą, naudojant auksines ir juodą spalvas. Jis nėra labai dramatiškas, todėl puikiais tiks ir toms, kurios nenori apsunkinti žvilgsnio storu šešėlių sluoksniu. Tikimės, jums patiks:)
 


P.S. (Mėta) Vėlgi, turbūt teks teisintis, kad galutinis rezultatas gavosi ne idealiausias, bet negaliu nepaminėti "mažos smulkmenos", kad makiažą nuo pradžios iki galo teko daryti be veidrodžio. Tad nuo šitokių ekstrymų truputuką ir rankos drebėjo, ir teko kas akimirką vis pasitikslinti, ar ne su
raudonu šešėliu kur iki pat ausies makliavoju:)))

Ką gi, vienaip ar kitaip - jūsų dėmesiui... :


5.10.13

Color blocking nails VIDEO

Hola!
Turbūt, kad šįkart be jokių ilgų įžangų skubam pristatyti jums savo pirmajį video, kuriame stengėmės parodyti vieną iš "color blocking" manikiūro įdėjų. Pamatysit, kaip tai lengva, ir koks nuostabus rezultatas iš to išeina:)

P.S Skubam pasiteisinti, kad tai mūsų PIRMASIS video, tad šiam kartui dovanokite mums tą drebančią kamerą ar kelis nesklandumus filmavimo metu...:))) Kad ir kaip ten bebūtų, mes be galo pasilinksminome, ir tikimėms, kad jums taip pat patiks :D
+ nepamirškite įsijungti HD vaizdo:)

Mėta ir Melissa


4.10.13

Maistas akims: rudens įkvėpimai

Labas labas labas!
 
Ruduo man - pats mėgstamiausias metų laikas madai. Jis leidžia eksperimentuoti, derinti, atskleisti visai naują spalvų paletę... Man jis asocijuojasi su masyviais aksesuarais, ryškioms detalėmis, primenančiomis nusidažiusių lapų spalvas, tekstūromis :)
Šiuo įrašu norėčiau jus supažindinti su keliomis pagrindinėmis šio sezono tendencijomis ir įkvėpti pasirausti po savo drabužių spintą ar parduotuvių lentynas, o gal tiesiog pasimėgauti gražiais derinukais :)
Taigi, jūsų dėmesiui -
 
Garstyčių spalva:

 
 
Gyvūnų raštai
 
 
 
 
 
 Ilgaauliai batai:
 
 
 
Kailis ir kailinės detalės:
 

 
 
Pilka :
 


 

 Mėta