26.8.13

DIY matinis manikiūras


Sveikutės, mielos skaitytojos :)

Ir kaip jums sekasi skaičuoti paskutines dienas iki rudens? Ech, kaži koks ten ir smagumas... Kam jos asocijuojasi su artėjančia mokykla, kam - su mintimi, kad gėlėtą suknelę vėl teks nugrūsti į giliausią spintos kampą ir kuriam laikui pamiršti apie saulę, nuo kurios maloniai dilgčioja odą... :)

Tačiau kam tas pesimizmas, kai galima įžvelgti ir daugelį teigiamų dalykų. Žinant mane, aš su niūroka nuotaika kartais puikiai kovoju mergaitiškais ginklais :) Tai gali būti nauja šukuosena, mielas rudeninis paltukas, kurio taip ieškojau papildant savo spintą, kartais - tiesiog pasidarytas madingas manikiūras.
O pastaruoju aš šiandien ir norėčiau su jumis pasidalinti :)
***

Šio įrašo istorija prasidėjo tada, kai vieną dieną klaidžiodama po visko pilnus interneto klodus užtikau genealią įdėją. Visada norėjau išbandyti matinį manikiūrą, tačiau kažkaip vis neprisiruošdavau nusipirkti nagų lako (gėda net sakyti :D ), abejojau, ar man patiks, ar verta leisti pinigus ir t.t. Taigi, šiek tiek pasvarsčius, ta mintis kažkaip ir nuplaukė savais keliais, o aš ir toliau sau laiminga lakuodavausi įprastu laku. Ir štai čia mano akys užkibo už įdomaus ir juokingai paprasto DIY - "matinis nagų efektas naudojant garus". Pala... garus?! Mhm, pasirodo, perskaičiau teisingai - paprastą blizgų manikiūrą galima konvertuoti į matinį vos per tris sekundes pasitelkus paprasčiausius garus. Ir nereikia nieko specialiai pirkti, maišyti lako su jokais ten milteliais ar dar kuom. Žodžiu, jo-o-okio papildomo "maklinėjimosi" :)

Taigi, kaip viskas vyksta -

1. Pirmiausia nusilakuokite nagus patinkančia spalva. Aš šiam kartui pasirinkau tamsiai mėlyną, beveik juodą Orly nagų laką "star of bombay". Žinant, kad šio rudens/žiemos spalvos būtent tokios (tamsiai mėlyna, baklažano, garstyčių, pilka, raudono vyno) smagu pasidaro dar labiau :}
 

2. Prieš lakuojant nagus virdulyje pradėkite virinti vandenį. Siūlau lakuoti po vieną ranką ir labai paskubėti, nes lakas pilnai pavirs į matinį tik tada, jei bus visiškai nepradėjęs džiūti. Taigi, vos vanduo atvirs, kelias sekundes palaikykite nagus virš kylančių garų (tik būkit atsargios - nenusideginkit!) Ir tam-ta-dam - stebuklas įvyko, jūsų nagai matiniai!:) Šitaip jie nudžius ir laikysis visą laiką.

3. Jei norite nagučiams suteikti užbaigtumo, galit pamėginti prancūziško manikiūro interpretaciją. Tereikia nagų galiukus perbraukti blizgiu permatomu laku. Žinoma, su blizgiu/neblizgiu efektu galima sužaisti visaip - plonu teptuku galit išlenkti "tigrines" linijas, burbuliukus, gėlytes, žodžiu - duokit fantazijai laisvę :)

 
Na, ar patikėjot, kaip tai paprasta?! O gal jau senų senovėje buvot girdėjusios šį triuką? Vienaip ar kitaip, prisipažįstu, kad jis man buvo naujiena ir gėdos nejaučiu, tačiau tikiuosi, kad nors kam pagelbėjau ir įpučiau geros nuotaikos :)
 
Taigi, šiam kartui tiek. Džiaugsmingai išnaudokit paskutines šiltas laisvės dienas ir rudens sezoną pasitikit dar gražesnės :*
 
With love,
Mėta.

12.8.13

Quick tip: žvitrių akių paslaptis

Sveikuolės:)
 
 Jei skaitot šį įrašą, vadinasi jau spėjot pastebėti mūsų naujajį blogo dizainą! Na, ir ką manot? :)  Labai labai tikimės, kad jums patiks! O savo nuomonę galit išreikšti  apklausėlėj, kurią rasit dešiniam blogo kampe:)
 
Grįžtant prie temos, šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti vienu paprastu ir greitu patarimu. Visi žinom seną gerą posakį - "akys - mūsų sielos veidrodžiai". Tačiau kokia dar siela gali matytis pro užtinusias, paburkusias ir nuvargusias akis? Tokiu atveju makiažas mažai kuo be padeda, o slėptis po pagalve ne visada yra galimybė.  Juo labiau žinant, kad vasaros metas,  festivaliai ir vakarėliai iki ryto neduoda pailsėti, ši tema turėtų būti ypač aktuali :D
 
 Ta proga siūlau jums vieną išeitį - spindinčias ir atsigavusias akis vėl turėsit greičiau , nei spėjot pagalvoti. O visa paslaptis slypi "žvitrinamuosiose" kompresėliuose. Viens du, ir niekas nė neįtars, kad nemiegojot dvi paras iš eilės! :D
 
Jums reikės:

1. Šviežių agurkų sulčių (vargu, ar parduotuvėje rasit, čia padės tik sulčiaspaudė :D)
2. Vatos diskelių.
3. Užspaudžiamo plastikinio maišelio.


Viskas, ką reikia daryti, tai agurkų sultyse pamirkyti vatos diskelius, delnais nuspausti pertėklių ir tokius išmirkytus skrituliukus sudėti į užspaudžiamą plastikinį maišelį ( taupydamos laiką vienu kartu galite pasigaminti ir daugiau kompresėlių).


O tada maišelį belieka įkišti į šaldiklį. Prisireikus atgaivos akims jį ištrauksit ir palauksite, kol diskeliai aptirps tiek, kad būtų galima dėti ant akių. Tokius kompresėlius reikėtų palaikyti nuo 5 iki 15 minučių. Agurkai puikiai sumažins akių nuovargį, patinimą ir juodus paakių ratilus, o šaldantis efektas tik dar labiau sustiprins poveikį.


Taigi, šiandien tiek, tikiuosi, jums patiko. O dabar eikit savo žvilgsniu užkariauti pasaulio! :)

Sėkmės,
Mėta.

8.8.13

DIY valomoji veido kaukė

Sveikos, mielos skaitytojos!

Čia ir vėl aš - Mėta. Kadangi mūsų nuostabioji Melissa vasaroti išvyko ten, kur interneto bangos retai kada užklysta, mano įrašus matysite truputėlį dažniau :)

Taigi, atsižvelgdama į jūsų norus, šiandien pateiksiu dar vieną be galo paprastą DIY.

Pradėkime nuo užuomenos - kas yra maži, bjaurūs, niekur nepageidaujami ir baisiai ant mūsų gražių nosyčių mėgstantys apsigyventi padarėliai? "Inkštiiirai!" Turbūt sušuksite kaip iš clean&clear reklamos :D Fuj... Pasaulis be jų neabejotinai būtų daug gražesnis. Aišku, būdų kovoti su jais yra daug ir įvairių, vienas iš jų - valomosios juostelės.  Tačiau verta žinoti, jog švarios odos paslaptis nebūtinai slypi vien gražiausiuose ir geriausiai išreklamuotose kosmetikos dėžutėse. Pašalinti inkštirus, riebalus bei susikaupusius odos nešvarumus galima beveik neišleidžiant nė cento, o be to - žymiai natūralesniu ir sveikesniu būdu.

Taigi, pasitikime mūsų DIY - valomąsias veido juosteles, kurias pasigaminti galėsit vos per kelias minutes, o visus ingedientus (tiksliau vieną vienintelį ingredientą) tikrai rasit savo šaldytuve.

Viens, du, trys - pradedam žygį gražesnės odos link! :)


Jums reikės:

1.  Popierinių servetėlių (tuoletinis popierius gali tikti tik jei jis pakankamai švelnus. Bet aš jo nenaudoju, kadangi kažkaip nemalonu ant veido dėti :/ )

2. Vieno kiaušinio.

3. Teptuko, skirto  makiažo pagrindui. (Aišku, galit naudoti ir pirštus, tačiau man asmeniškai patogiau teptukas - mažiau terlionės, nutęžėjusio kiaušinio, o ir rankos lieka švarios)

4. Dviejų dubenėlių tryniui ir baltymui.

Taigi, pirmiausia atsargiai atskirkite kiaušinio trynį nuo baltymo. Kaukei naudosime tik baltymą, tad likusią dalį kol kas padėkite į šalį. Beje - paprasto taupumo sumetimais geriau trynio neišmeskit. Jį puikiai galėsit panaudoti stiprinamąjai nagų vonelei, kurios receptą aprašiau čia - http://kanarele.blogspot.com/2013/07/diy-nagus-stiprinanti-vonele.html , arba galit pasidaryti kaukę plaukams. Tereikia tik prieš plaunant galvą ištepti plaukus išplaktu tryniu ir palaikyti 20 min. o tada išplauti. Plaukai pasidarys minkšti, blizgantys ir pamaitinti :)
 
 
Kiek nukrypom nuo temos :} Taigi, dabar, kai jau turim paruoštą baltymą, belieka suplėšyti servetėles taip, kad jomis būtų patogu apklijuoti veidą. Nereikia labai užsismulkinti - viena skiautelė kaktai, po vieną ant skruostų, nosiai ir smakrui. Aišku, jei norit, neužpildytus tarpus galėsit sutvarkyti smulkesniais gabaliukais. Beje, kad servetėlės nebūtų labai storos, išdalinkit jas sluoksniais. 
O dabar principas toks - pirmiausia ištepam visą veidą (arba tik kažkurią probleminę sritį, pvz. nosį, smakrą ar kaktą) kiaušinio baltymu, ir, kol jis dar nespėjo apdžiūti, ant viršaus lipinam servetėlių skiauteles. Kai šitas žingsnis bus baigtas, tiesiai ant servetėlių vėl tepam antrą sluoksį baltymo. Ir viskas! Dabar tereikia laukti, kol baltymas išdžius ir sukietės. Tai gali trukti apie 15min. Svarbiausia, nenuplėšti visko per anksti. Kai kaukė bus išdžiūvusi, pajusit lengvą tempimą ir vargiai galėsit šypsotis ar pakelti antakius :) Tada pradėkit atsargiai lupti sukietėjusias skiauteles iš apačios plėšdamos į viršų. O dabar pažiūrėkit, kas iš tiesų gyveno jūsų odoje :D

Po šios procedūros odelė gali jaustis sausa, tad būtinai nuprauskit veidą ir patepkit drėkinančiu kremu. I vualia - jūsų veidas švenlus, kaip kūdikio užpakaliukas :)))

Sėkmės gražinantis! Lauksiu nuomonių komentaruose ;)

Mėta


1.8.13

Paskutinis vasaros mėnuo. Kaip padaryti jį nepamirštamu?

Atrodo, kad nuo tos akimirkos, kai su džiaugsmu pasitikome pirmąją vasaros dieną praėjo tiek nedaug laiko... Tada mums prieš akis buvo visi trys karšti mėnesiai, pilni braškėm saldintų rytų, nuotykių, naujų potyrių, bemiegių naktų. Tačiau turbūt net nepastebėjom, kaip ėmė ir sutirpo jau du iš jų. O ar viską spėjome nuveikti? Džiugu, jei atsakymas teigiamas, tačiau tikiu, kad yra tokių, kurioms laisvos dienos prabėgo tarsi spragtelėjus pirštais o, rodos, dorai jomis pasimėgauti net nespėjo. Galbūt šį sezoną nepavyko išvažiuoti į jokią kelionę? O gal pasidavei kompiuterio ar televizoriaus pagundoms ir gražiausius orus praleidai kiurksodama namie? Nori atsigriebti?! Dar nevėlu :) Turi keturias savaites gražaus laiko, kad vasarą baigtum su fejerverkais ir galėtum išdidžiai sakyti, kad "ji buvo nepamirštama" :)))
Žemiau pateiksiu keletą smagių laiko praleidimo idėjų, kurioms įgyvendinti nereikia jokių didelių pastangų, o gerų emocijų jos tikrai grąžins su kaupu. Taigi...

  • Išsiruošk į naktinį žvaigždžių stebėjimą.
Šiltomis ir žvaigždėtomis vasaros naktimis nėra nieko romantiškiau, kaip gulėti ant žolės ir užvertus galvą stebėti žybsintį dangų. Gali pasikviest tau brangų žmogų, arba kelias geriausias drauges, pasiimti pledą, šiek tiek maisto ir bėgti kuo toliau nuo miesto šurmulio. Tam turėtų puikiai tikti parkas ar pajūrys (pajūrys man - 10 balų! :D ), o jei vasaroji kaime, efektas čirpiančių žiogų fone turėtų būti dar geresnis :)

  • Mikės Pukuotuko rytas hamake.
Tinginiauti yra tikras malonumas, jei darai tai teisingai. Kartais nieko neveikimas gali netgi baisiai varginti, tačiau saulėta dienos pradžia hamake turėtų sveikai pasaldinti atostogas :) Grynas oras, lengvas vėjelis, knyga, puodelis garuojančios kavos ar arbatos ir svarbiausia - jokio kompiuterio ar telefono!
Jei neturi sodo su hamaku, pasitelkusi fantaziją gali jį puikiai susimeistrauti netgi balkone.
O tada belieka pasiduoti liūliuojančiam malonumui...:)

  • Surenk havajietišką kokteilių vakarėlį sode arba ... balkone.
Hula šokiai po karšta vasaros saule? Kodėl gi ne! Tavo sodas arba bent lopinėlis kiemo gali virsti tikru vakarėlio centru. Prisipirk vaisių, spalvotų skėtukų bei girliandų, išmok dailiai skobti arbūzą ar skaldyti kokosus, suplak akį traukiančių kokteilių ir lauk susirenkant gerai nusiteikusiai kompanijai :) Ir nepamiršk apsimauti gėlėtos suknelės!
Tiesa, jei gyveni bute, tai visiškai ne problema. Čia situaciją vėl galėtų išgelbėti balkonas. Žinoma, daug svečių neprisikviesi, tačiau dekoracijos, gera muzika bei nuotaika daro stebuklus :)
  • Aplankyk vietas savo mieste, kuriose dar nesi buvusi.
Vietoj to, kad verkšlentum, jog per atostogas neteks išvykti į šiltus kraštus, eik užkariauti savo miesto! :) Galiu lažintis, kad turbūt nežinai daugelio senamiestyje užsislėpusių jaukių kavinukių, gražių vietų parke ar mūzijejų. Pasijusk turiste ir iš naujo atrask miestą,  kuriame gyveni. Pagalvok, kur dar nesi buvusi ar net nebuvo šovusi mintis nueiti. Pasidomėk, gal tavo mieste vyksta kokie renginiai, parodos, koncertai. Žodžiu, išnaršyk viską ir pamatysi, kad liksi nustebinta:)

  • Užsirašyk į šokių pamokas...
...arba grojimo būgnais, arba gitara, o gal į šilko būrelį... Žodžiu išbandyk tai, ko niekad nebuvai bandžiusi, galbūt neturėjai drąsos arba vis neprisiruošdavai. Jei gyveni mieste, manau, pasidomėjusi galėtum atrasti, kur vyksta tokie vasariniai užsiėmimai. Pirmiausia, tai būtų nuostabus išbandymas tau, dozė naujų potyrių bei geros nuotaikos. Vasara kaip tik tas metas, kai reikia išmėginti tai, kam anksčiau neturėjai laiko. Be to, tokio pobūdžio užsiėmimai neleis tau nobuodžiauti ir įpūs tavo dienoms daugiau veiksmo. Galbūt netikėtai atrasi hobį, kuriame gali sužydėti :)

Štai ir viskas. Tikiuosi, jums patiko ir buvo naudinga. Jei norėtumėt daugiau tokio tipo įrašų, pasisakykite komentaruose :)
BEJE, jei sugalvosite imti ir įvykdyti nors vieną iš šių "geros vasaros recepto" punktų, labai labai labai laukiu jūsų smagių nuotraukų apačioje komentaruose arba mūsų el.pašte kanareles123@gmail.com

Myliu, bučiuoju ir iki,
Mėta.