26.7.13

Mineralinė kosmetika (Micabella)

Bonjour, mielosios!

Ar vasara jūsų dar visai nesušaldė? Ech, juokas per ašaras... Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, mes pasistengsim jus bent kiek pralinksminti ir sušildyti mergaitiškais pašnekesiais apie kosmetiką :)

Šį įrašą nusprendėme paskirti mineralinei kosmetikai. Jei dar nesate apie ją girdėję, mineralinė kosmetika - tai ne visai nauja, tačiau pasaulyje vis labiau populiarėjanti kosmetikos linija. Ji ypatinga tuo, nes yra gaminama iš gamtinių medžiagų - mineralų, gaunamų iš žemės gelmių. O patys gamintojai nesikuklina jos vadinti makiažo revoliucija.

Tad kas tokio nuostabaus?

Vienas didžiausių mineralinės kosmetikos privalumų tas, kad makiažas itin lygiai pasiskirsto ir ilgai išlieka. Toks efektas pasiekiamas dėl miltelių smulkumo – kuo į mažesnes daleles susmulkinami mineralai, tuo geresnis efektas.

Tačiau mūsų nuomone, dižiausias pliusas be jokios abejonės yra tas, kad ši kosmetika yra "draugiška" mūsų odai. Teigiama, jog ji puoselėja odą ir netgi ją gydo!
O paslaptis pirmiausia slypi tame, kad mineralai yra ypač smulkiai susmulkinami, dėl ko neužkemša odos porų ir leidžia jai nuolat kvėpuoti. Visų antra,  ji yra visiškai natūrali, išgauta iš pačios gamtos ir neturi jokių kenksmingų medžiagų (žinoma, jei kalbame apie kokybišką mineralinę kosmetiką).

Populiariausios šios ypatingos kosmetikos priemonės – biri pudra, skaistalai ir akių šešėliai. O smagiausia, kad vien šios kelios priemonės jums gali atstoti visą kosmetinę. Taigi čia išlenda dar vienas didelis pliusas - kosmetikos universalumas. Tai reiškia, kad kas skirta skruostams, gali tikti akims, o tai, kas veidui – lūpoms. Skaistalais galite paryškinti akis ir suteikti žvilgesio antakių linijai. Norėdama, kad lūpų dažai ilgiau laikytųsi, jas galite papudruoti biria pudra: milteliai įsigers kaip skystas makiažo pagrindas. O šešėlius galėsite naudoti ir kaip akių pieštuką, ir kaip kūno blizgį ir netgi sėkmingai pritaikyti nagų dailei. (Žodžiu, reikia tik truputį drąsos ir fantazijos)

BE TO - šešėlius galit naudoti tiek sausus tiek sudrėkintus lašeliu vandens (žinoma, tą reikėtų daryti atskirame indelyje). Pastaruoju variantu spalva pasidarys žymiai intensyvesnė, o tekstūra labiau primins lūpų dažus. Šis metodas puikiai tiks norint išgauti itin ryškų ir dramatišką makiažą.Mes, susidomėjusios šia linija, pirmiausia išbandėme šešėlius. Įsigijome Micabella firmos produktus ir abi likome patenkintos. Viskas atitiko lūkesčius, gavome tai, ko ir tikėjomės ir jau spėjom pasismaginti bandydamos įvairias jų naudojimo galimybes :)

Kairėje matot, kaip viskas atrodo ant odytės - viršutinė spalva yra tepant sausus šešėlius o apatinė išgauta sudrėkinus vandeniu.


Taigi, išvardijus visas teigiamas savybes, keli minusai iš mūsų pusės:

 • Šešėliai blizgūs, tad kuriant kasdienį makiažą darbui ar mokyklai reikėtų būti labai atsargioms.
 • Kas liečia produktų universalumą, kartais norisi viską tiesiog turėti greitai ir po ranka. Į rankinę galima puikiai įsimest ir lainerį ir skaistalus bei šešėlius, o čia tektų žaisti su dulkančiais ir byrančiais milteliais.
 • Smagu, kad šešėlių spalvos intensyvumą ir tekstūrą galima reguliuoti vandeniu, tačiau kartais tam tiesiog per daug teplionės.

Šiam kartui tiek, tikimės, straipsniukas buvo naudingas. O jūs ar esat kada nors bandžiusios mineralinę kosmetiką? Jei ne, tai gal dabar susigundėte išbandyti? Lauksim komentarų bei nuomonių:)

Mėta ir Melissa

21.7.13

DIY nagus stiprinanti vonelė

Sveikutės!

Šiandien ir vėl pristatau jums DIY - nagus stiprinančią vonelę. Jai pasidaryti užteks vos kelių produktų, kuriuos tikrai rasit savo virtuvėje.

Vasarą mano nagai kenčia išbandymus kiek labiau nei įprastai. Nors dabar ir valgau daugiau naudingų vitaminų praturtinto maisto, tačiau atėjus saulėtoms vasaros dienoms nagučių nepagailiu ir lakuoju juos be perstojo. Taip ir traukia išbandyti visus ryškiaspalvius lakus ir "crazy" dizainus, kuriems nei vietos nei laiko neatsirasdavo žiemą. O nagus pailsinti ir duoti pakvėpuoti ilgai neiškenčiu. Bjaurybė kažkokia... :D Tad čia suradau sau vieną kompromisą. Jei jau juos ir alinu, tai į tarpus tarp lakavimų stengiuosi palepinti stiprinamosiomis vonelėmis, kurios padėtų nagučius atgaivinti ir išlaikyti stiprius bei sveikus.

Taigi... Pasitikite vieną iš mano mėgstamiausių stiprinamųjų mišinukų:


Jums reikės:

1. Švaraus dubenėlio, kuriame būtų patogu sumerkti rankas.
2. Dviejų kiaušinio trynių.
3. Ketvirtadalio stiklinės pieno.
4. Valgomo šaukšto medaus.
5. Įrankio produktams sumaišyti.

Viskas, ką jums tereikia daryti, tai supilti produktus į vieną dubenėlį ir maišyti tol, kol galutinai ištirps medus ir visi ingredientai virs vientisa mase.

Paruošusios mišinuką pirmiausia įsitikinkite, kad ant nagų neliko jokių lako ar kitų produktų likučių, o tada mirkykite juos tokioje vonelėje 10-15 minučių. Baigusios nuplaukite rankas drungnu vandeniu.

Tokioje vonelėje esantys antioksidantai padės pažeistiems nagams ir aprūpins reikalinga apsauga . Tuo tarpu kalcis iš pieno ir proteinai iš kiaušinių sustiprins juos ir padarys atsparesnius lūžinėjimui, bei sluoksniavimuisi.


Tadam! Štai ir mano nagučiai, ką tik pasilepinę "namų SPA" :D
O jūs ar esat kada nors namuose gaminę ką panašaus? Ar jautėt pagerėjima? O gal pirmenybę teikiat pirktinėms stiprinamosioms priemonėms? Lauksiu pastebėjimų ir nuomonių komentaruose.

Myliu, bučiuoju ir iki!
Mėta :)

11.7.13

Hey, uoga!

Sveikos, mielosios!

Nagi, tik nemeluokit, kad šią vasarą, kaip ir visas praėjusias, neprisižadėjote sau pradėti gyventi sveikiau, geriau maitintis, sportuoti ir naujus mokslo metus pasitikti padailinusios kūno formas bei pagražėjusios? O žinokit, vasara jau beveik įpusėjo, tad įdomu, kaip mums sekasi tuos pažadus tesėti? Gerai jau gerai, nesierzinkit - daugiau jokio apeliavimo į jūsų sąžinę:) Šiame post'e mes atskleisime, kaip galima gražėti SKANIAI! Tai reiškia, kaip išnaudoti visas šiltojo sezono gėrybes ir apsirūpinti vitaminais, krimsdamos saldžias uogas.

Būtent būtent - normalu, kad per žiemą šviežių vaisių ir daržovių mes beveik nevalgome, tad organizmui gauti pakankamai būtinų vitaminų ir mikrolelementų ypač sunku. O štai atėjus vasarai močiutės darželiai, turgavietės ir prekybos centrai tiesiog apsipila spalvingomis gėrybėmis. Žinant, kad uogų sezonas Lietuvoje graudžiai trumpas, mes turėtumėm jas semti kibirais ir, be abejo, įtraukti jas į kasdienį mitybos raciona :) Juk tai taaaip skanu, o be to - nežmoniškai sveika!

Kad paskatintumėm jus ir padidintumėm malonumą toms, kurios uogyčių sau ir taip nešykšti, mes surašėm pagrindinius organizmui reikalingus vitaminus, kurių uogose tikrai gausu, jų naudą mūsų plaukučiams, nagučiams bei odai, o svarbiausia - gerai savijutai iš vidaus. Jug neveltuj sakoma - "You are what you eat". Taigi - būkit uogos!:*
VITAMINAS A
 Gausu: slyvose, agrastuose, avietėse, braškėse, bruknėse, gervuogėse, mėlynėse
 • Plaukams: Atkuria plaukų struktūrą, suteikia jiems elastingumo.
 • Odai: Skatina viršutinio odos sluoksnio ląstelių dalijimąsi ir tokiu būdu greičiau atsinaujina pasenę odos sluoksniai. Be to, jis atitolina senėjimo procesus, raukšlių atsiradimą (profilaktika dar niekam nepakenkė:} ). Vitaminas A minkština odą ir stipriai veikia prieš odos ragėjimą.
 • Nagams: Stiprina nagus ir skatina jų augimą.

VITAMINAS B
Gausu: braškėse, žemuogėse, slyvose, serbentuose
 • Plaukams: Jeigu jo trūksta, plaukai auga lėčiau, pastebimai sumažėja jų apimtis.

 VITAMINAS C 
 Gausu: braškėse, slyvose, serbentuose, agrastuose, spanguolėse
 • Plaukams: Užkerta kelią plaukų slinkimui, stimuliuoja jų augimą.
 • Nagams: Veikia kaip antioksidantas ir neleidžia nagams „senti".
 • Odai: teigiamas poveikis visų pirma siejamas su žalingo saulės spindulių poveikio odai švelninimu. Gali padėti išvengti per ilgo buvimo saulėje įtakos odos vėžio rizikos padidėjimui. Turi antioksidacinių savybių, todel mažina taršos sukeliamą poveikį.

 VITAMINAS E
  Gausu: mėlynese, braškėse, serbentuose, šaltalankiuose, gervuogėse
 • Plaukams: Atsakingas už plaukų augimą.
 • Odai: Teigiamai veikia bendrą odos būklę bei gerina jos tekstūrą. Teigiamas poveikis visų pirma siejamas su žalingo saulės spindulių poveikio odai švelninimu. Kaip ir vitaminas A yra antioksidantas: apsaugo ląsteles – tame tarpe ir odos ląsteles – nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio, kuris pagreitina senėjimo procesą. Jis taip pat vertinamas dėl gebėjimo sulaikyti drėgmę. Gilesniuose odos sluoksniuose jis skatina fermentų veiklą ir tuo pačiu medžiagų apykaitą. Vitaminas E saugo nuo odos pažeidimų, todėl jo dedama į daugelio priemonių nuo saulės sudėtį.padeda išlaikyti odos drėgmę ir yra svarbus odos audinių atsinaujinimui.
 • Nagams: Taip pat labai svarbus antioksidantas. Jis saugo nagus nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, slopina ar neutralizuoja daugelį kenksmingų medžiagų.

 VITAMINAS K
Gausu: serbentuose, šermukšniuose, žemuogėse, gervuogėse, putino uogose
 • Odai: Ekspertai teigia, kad vitaminas K ir nikotininė rūgštis gali pagerinti jūsų veido spalvą. Buvo atrasta, kad vitaminas K sėkmingai padeda kovoti su juodais ratilais po akimis. Jis taip pat efektyviai gydo mėlynes ant veido, atsiradusias po dermatologinių procedūrų
 • Nagams: padeda geriau įsisavinti kalcį, kitas mineralines medžiagas. 
 

Štai ir viskas, jei patiko, būtinai nepamirškit sekti mūsų blogo, bei komentaruose papasakokit, kaip jums sekasi sveikai maitintis, kokias uogas ar jų kokteilius mėgstate ir kaip sekasi vykdyti vasaros "pažadukų sąrašą" :)

Stay beautiful, Mėta ir Melissa