25.6.13

DIY - beach wave spray

Jei gyvenate prie jūros, arba bent kartą ten atostogavot, turbūt žinot, kaip nuostabiai vėjavaikiškai ir natūraliai atrodo plaukai po maudynių dienos sūrioje jūroje. Ir nereikia jokių džiovintuvų, tiesintuvų, žnyplių, suktukų ir taip toliau ir taip toliau... ... Gali atrodyti nuostabiai tokai, kokia esi! Tačiau tokį natūralų banguotų plaukų įvaizdį susikurti kiekviena svajojame ir namų sąlygomis. O tai visiškai nėra neįmanoma! Tad pasitikime vasaros DIY - "Beach wave spray", kuriam pasigaminti užtruksite vos kelias minutes, o vėliau jo pagalba laiko,praleisto prieš veidrodį dėl neklusnių plaukučių, tikrai sutaupysit:)))

Taigi taigi - jums reikės:
 

Kaip pasigaminti?

 
Pirmiausia į buteliuką gėlėms purkšti supilkite karštą (tik ne verdantį) vandenį, šaukštą druskos (galima ir truputi daugiau, jei siekiat stipresnio poveikio, tačiau persistengti nereikėtų, nes druska sausina plaukus)      


 
ir pasirinktą aliejų. Stipriai užsukite ir suplakite, kad ingredientai ištirptų ir susimaišytų. Aš paprastai naudoju BIOselect firmos 100% naturalų migdolų aliejų arba argano aliejų.
 

o tik tada įpilkite nenuplaunamo kondicionieriaus.Maniškis - Battaglia professional kondicionierius su keratinu.  
                                                                          Viską dar kartą suplakite ir purkškite ant plaukų.

Šį puškaliuką galite naudoti iš vakaro ir juo sudrėkinusios plaukus susukti juos į kuodelį arba susipinti kasytes - tada ryte turėsit nuostabias tvirtas ir spindinčias garbanas, kurios išsilaikys visą dieną. Tačiau jei plaukučiams norite suteikti tik truputėlį tekstūros arba paryškinti savo jau natūraliai banguotus plaukus, galit juos tiesiog stipriau sudrėkinti purškalu ir lengvai delnais paspaudyti nuo galiukų šaknų link.

ir vualia -  rezultatas turėtų būti maždaug toks:


Sėkmės, Mėtulė

19.6.13

Tas pats švarkelis - 101 būdas priderinti

Džinsinis švarkelis - tai bene universaliausias drabužėlis, kurį galima priderinti tiek prie maudymosi kostiumėlio, tiek prie paprastos palaidinės, tiek prie puošnesnės suknutės. Todėl vasarą bent jau aš be jo niekaip neapsieinu:)
Šiandien jums parodysiu porą skirtingų derinimo būdų, kurie, tikiuosi, įkvėps jus pasirausti po spintą arba papildyti ją vienu kitu rūbeliu.Derinukas Nr.1 : "Kiekvienai dienai"
Švarkelis - United Colors of Benetton
Palaidinė - Pull&Bear


Derinukas Nr.2 - "Pokahonta"

Švarkelis - United Colors of Benetton
Suknelė - Bershka


Derinukas Nr.3 "Į pasimatymą"

Švarkelis - United Colors of Benetton
Suknelė iš "second hand'ų"


Derinukas Nr.4 "Basomis po smėlį"
Suknelė iš "second hand'ų"


Derinukas Nr.5 "Shopping'adieniams"
Berankovė palaidinė - Ramunė Piekautaitė


Derinukas Nr. 6 "Vakarėlis po šiltu vasaros dangumi"
Suknelė - Pennyblack
             
                                                                             ***

Geros vasaros! Mėta