17.12.13

ŠVENTINIS GIVEAWAY !!!!!!!

Ho ho ho!
Sveikos, mielos skaitytojos,
 
Kalėdos ir Naujieji jau ne už kalnų, todėl visi pamažu ima pasiduoti dovanų pirkimo karštinei. Visi atakuoja vietines parduotuves ir "Akropolius", ieškodami geriausios dovanos savo mylimiems žmonėms, suka galvas, kaip ir kuom juos nudžiuginti. Ir iš tiesų, jug nieko nėra šilčiau, kaip sulaukti nuoširdžios šypsenos iš to, kam savo dovaną įteikiam :) Tačiau svarbiausias dalykas, atspindintis žiemos šventes, tai ne tik gražiai įpakuotas mažmožis, daugiausia šilumos suteikia pats dalinimasis, atsidėkojimas. Būtent dėl to mes nusprendėme atsidėkoti ir jums, mielosios :) Už tai, kad skaitote, už tai, kad domitės, palaikote mus ir skatinate eiti į priekį. Ačiū jums labai labai :*

Taigi, artėjančių švenčių progą rengiame giveaway ir vienai laimingąjai padovanosime ryškų, blizgantį bordo spavos nagų laką bei dūminio akių makiažo šešėlių rinkinį. Tai viskas, ko jums reikia, norit atrodyti pritrenkiančiai naujametiniame vakarėlyje ar jaukiai vakarojant prie židinio su gera kompanija. O baltame sniego fone jūs spindėsite dar ryškiau :)))
 
 
Taigi, pas jus gali atkeliauti šie prizai :
 
 • Manhatan "Eyemazing effect" šešėliai, dūminiam akių makiažui sukurti.
 • Gabriella Salvete "Stars enamel" sugar mat nagų lakas su blizgučiais.
Konkurso taisyklės :
 
Norint dalyvauti konkurse, jūs turite
 1. TAPTI MŪSŲ BLOGO SEKĖJOMIS. Tai jūs galite padaryti paspaudusios mygtuką "Prisijungti prie svetainės" dešinėje blogo pusėje.
 2. Komentaruose po šiuo įrašu parašyti, kuo jums ypatinga žiema.
Per Naujuosius iš visų komentaruose pasisakiusių sekėjų rinksime vieną nuoširdžiausią, šilčiausią ir originaliausią atsakymą į mūsų klausimą. Galite parašyti ir vieną sakinį, galite ir daugiau, tačiau nepamirškite, svarbiausia išsiskirti :)
 
Konkurso laikui pasibaigus ir mums išrinkus nugaletoją, su ja susisieksime asmeniškai.
 

 
 


18 comments:

 1. Nes kai sninga, yra labai gražu, tie visi apsnigti pastatai, statulos, medžiai, eglės ir panašiai.. Fotografuoji, viskas gražu, balta.. visos šventės fainos, t.y. Kalėdos, naujieji ir kitos šventinės šventės, nuotaikos :) tie visi filmai.. vienas namuose.. grinčas.. kaip fainaa! pasakočiau ir pasakočiau, nes žiema - viena is gražiausių metų laiku!

  Gmailas susisiekti jei reiks sokite2000@gmail.com

  ReplyDelete
 2. Žiema man yra pats nuostabiausias metų laikas. 100 kartų geresnis, nei visų mylima vasara. Visų pirma, aš pati esu žiemos vaikas, nes gimiau gruodžio pradžioje ir pirmuosius savo gyvenimo mėnesius praleidau šiltai susupta į minkštus dekiukus, pirmą kartą pasitikdama Kalėdas ir naujuosius. :) Dar visose vaikystės pasakose visur ir visą laiką dominuodavo žiema, todėl ji man mistiškas ir pasakiškas pasaulis (visai kaip iš S. Nėries "Senelės pasakos"). Bent jau mano patys mieliausi vaikystės atsiminimai taip yra žieminukai. Pirmas besmegenis, pasivažinėjimai su rogutėmis, sniego angelai, sniego karai... O dar tos mistiškos šviesios naktys, kai miesto šviesos ir mėnulis atsispindi nuo balto sniego... fantastiška. Tiems, kurie nemėgsta žiemos, linkiu ją pamilti ir pastebėti stebuklą tykantį už kampo.

  ReplyDelete
 3. Nežinau kaip kitiems, bet man žiema ypatinga tuo, jog šiuo metų laiku yra šv. Kūčios (kvepiančios mandarinais) :) Pati gražiausia ir nuostabiausia šeimos šventė , kai gali pamatyti išsiilgtus šeimos narius. Ir niekas labiau nesuartina kaip namų jaukumas, kartu su šeima lipdomas sniego senis, puošiama eglutė ir kartu gaminami valgiai:) Ech... jau laukiu nesulaukiu šios šventės:) Šiltų ir jaukių švenčių mielosios:)**

  ReplyDelete
 4. Kuom man ypatinga žiema? Manau, to neaprašysi, nepamatysi, tereikia išgyventi širdyje. Bet vis dėlto nieko nėra maloniau, kai prie šventinio Kūčio stalo susėda visi patys mylimiausi žmonės. Tuo metu jau nieko nebereikia, nes širdis ir taip pilna būna meilės, šilumos, ramybės ir džiaugsmo. :)
  O jums, Kanarėlės, linkiu, kad ateinančiais metais pavyktų įgyvendinti visus Jūsų troškimus. Svarbiausia tikėti savimi ir niekada nepaleisti svajonių vėjui. :)

  ReplyDelete
 5. Nes žiemą yra Kalėdos - pati nuostabiausia metų šventė, kada artimuosius stebinu pačios darytomis dovanėlėmis, visada stengiuosi padovanoti kažką tokio apie ką net nepagalvotų, pernai išmokau velti pirštines, prieš tai metais dariau papuošalus, šiais - ekologiškus muilus :) Beje, visų nuotaikos geresnės dėl švenčių. Jau nekalbant apie kalėdines dainas, mandarinus, eglutę. Per kalėdas praleidžiu daugiausia laiko su šeima, per visus metus. Taip pat žiemą nauji metai bei mano gimtadienis. Be to po visos tos rudens pilkumos, viskas tampa balta balta :)

  ReplyDelete
 6. Žiema man suteikia gal kitokią prasmę : saugau Kalėdas, kad jų nepavogtų Grinčas

  ReplyDelete
 7. Žiema - stebuklingas metas, kai sninga ne tik didelėmis šaltomis snaigėmis ant mūsų pirštinėtų delnų, bet ir gerumu, dėmesiu bei smagiu šventiniu šurmuliu aplink mus. Dėl to šis metas ypatingas... :)

  ReplyDelete
 8. Panelės, nepamirškite, kad laimėtoją rinksime tik iš tų komentarų, kurių autorės bus tapusios mūsų blogo sekėjomis :))) Ačiū už gražius pasisakymus, iki Naujųjų! Sėkmės:)

  ReplyDelete
 9. Žiemą kiekvienas mūsų supranta skirtingai, man žiema asocijuojasi su Kalėdomis, per kurias taip gera susėsti su visa šeima prie didelio, šventiško tradicinio stalo, ir smagiai pasibūti.:) Dar žiema man primena tai, kad ir kokia šlapia pareidavau namo iš kiemo, mama pykdavo, o man būdavo taip linksma maudytis sniege, daryti sniego angelus, žaisti sniego karą su kiemo draugais..:) Ir dar man labai patinka krintantis sniegas ant veido, plaukų, tai taip gera! :))

  ReplyDelete
 10. Mama, tėtis, brolis ir sesė. ir dar kvepianti eglutė. ir dar dar mamos ruošti valgiai ir "Vienas namuose". Va todėl man Kalėdos ir yra ypatingos.
  xx

  ReplyDelete
 11. Kaledos, Naujieji metai, sniegas, seima, draugai, sausainiai, meduoliai, kakava, slidinejimas <3 :)

  ReplyDelete
 12. žiemą labiausiai mėgstu dėl čiuožinėjimo pačiūžomis ant ledo, todėl kasmet tikiuosi, kad ežerai užšals ir galėsime lėkti čiuožinėti. taip pat be galo laukiu kalėdų, dėl šeimos, eglutės ir kalėdinio maisto. žiema man ypatinga ne tik gražiausiomis metų šventėmis, bet ir mano pačios didžiąja švente - gimtadieniu. o šiemet tereikia tik sniego! :))

  ReplyDelete
 13. Nežinau kaip kitiems, bet man žiema yra žvakių ir arbatų metas. Tai bene jaukiausi vakarai, įdomiausios knygos ir buvimas su šeima :) Kažkokiu būdu, kiti metų laikai nėra tokie kupini meilės ir šilumos. Mėgstu baltą baltą žiemą, kai reikia bristi per pusnis! Be visa ko, žiemą labai mėgstu dėl Kūčių. Būtent šios šventės dėka, mano visa šeima būna kartu, kas man yra itin svarbu. Tokia ta žiemužė..:)

  Gražių švenčių!

  ReplyDelete
 14. Nes tik žiemą ore tvyro šventinė nuotaika. Smagu vakarais nuvykti su mama arba drauge prie miesto eglutės, pasivaikščioti po naktinį miestą gurkšnojant Kalėdomis kvepiančią kakavą. Tik žiemą susirenka visa šeima pas močiute kaime :) Atvažiuoja visa šeima iš užsienio ir žinoma pačios Lietuvos :) Tik žiemą nuotraukos išeina tokios jaukios! Ir tik žiemą skaniausias maistas-mandarinai!!

  ReplyDelete
 15. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 16. Žiema ypatinga, nes žiemą būna Kalėdos!!!

  ReplyDelete
 17. Žiema man patinka, nes pati esu gimusi Sausio pradžioje, todėl žiemos laukiu ne vien dėl Kalėdų ar naujųjų.Patinka matyt tuos gražius, besišypsančius veidus ir lėtai krentantį sniegą. Visi skuba ten, kur ramu ir gera. Į savo namus, kur ramiai susisuka į paklodę, pasiima puodelį kakavos, ir skaito jūsų blog'ą! :)

  ReplyDelete
 18. Nes tik ziema gali suprasti kaip skanu gerti karsta arbata vaikstinejant lauke ir randant minute sau !

  ReplyDelete