31.10.13

Ryžių kaukė - šveitiklis

Sveikos!
 
Šaltėjant orams tikriausiai daugelio iš mūsų veido oda tampa šiurkštesnė, sausesnė, nepatrauklesnė...Tiesą sakant, nesirūpinau savo veido oda tol, kol nepasimatė pirmieji išsausėjimo požymiai. O tada jau ilgai nelaukusi pradėjau naršyti internete visokiausių naminių kaukių receptų, kadangi tikiu, jog būtent jos dažnai padeda kur kas geriau ir veiksmingiau, nei kai kurios pirktinės priemonės.  Ir ką jūs manote ? Tiesą sakant, kaip ir tikėtina, pasirinkimas buvo tikrai didelis, tačiau mane užkabino keli žodeliai apie ryžių miltus- "Gaivina, šviesina, valo odą".
Tada sugalvojau, kad būtent ryžių milteliai puikiai tiks mano odai ir atliks šveitiklio pareigą, siekiant pašalinti visas išsausėjusios odos atplaišėles ir nelygumus, o jeigu dar pridėjus kelis ingridientus?  
Taip nusprendžiau į šios kaukės sudėtį įdėti medaus ( jis suminkština ir tonizuoja odą ), alyvuogių aliejus ( nes aliejuje esantys vitaminai E suteikia odai drėgnumo ir elastingumo, taip pat, aliejuje yra ir vitaminų D, K, B. Alyvuogių aliejus nepriklauso alerginių medžiagų grupei, todėl jis tinka ir jautriai odai.), kavos ( nes taip pat puikiai pašalina suragėjusias ląsteles nuo odos paviršiaus, ją minkština, o be to, padeda ir riebiai odai - sutraukia poras, pašalina riebumą) 
Šią kaukę naudoju dar visai neseniai, tačiau galiu drąsiai teigti, jog ji man jau tapo numeris vienas! Puikus drėkinimas, maitinimas, o svarbiausia tai, kad po šios kaukės oda pasidaro be galo švelni, kas man labai patinka :)
           Taigi jūsų dėmesiui- "Ryžių kaukė - šveitiklis"


              Jums reikės: 

            Grūstuvėlio arba kavamalės
            1 v.š. ryžių.
                1 v.š. medaus.
            Šlakelio alyvuogių aliejaus.
            1 a.š. kavos.


                Eiga:
  • Jei neturite kavamalės, pirmiausia ryžius sutriname grūstuvėliu. ( tai tikrausiai mano nemėgstamiausia gaminimo dalis, nes reiks truputį paplušėti, tačiau rezultatai džiugins, tad nedvejokite ir iš visų jėgu padirbėkite)


  • Kai galutinai susmulkinsite ryžius, (o geriausia, kad jie būtų tikrai gerai susmulkinti, nes nuo to priklausys šveitiklio švelnumas. Jeigu ryžiai bus per stambūs, jausite nemalonų diskomfortą ir brūžinimą, tepant ant odos, kas gali ją ir per daug sudirginti) dedame vieną valgomąjį šaukštą medaus ir viską maišome, kol pasidarys vientisa, tiršta masė.
  • Pilame šlakelį alyvuogių aliejaus ir vėl išmaišome.


  • Galiausiai dedame vieną arbatinį šaukštelį kavos. ( Kavos grūdeliai, taip pat, kaip ir ryžių milteliai atliks šveitiklio pareigą)
  • Kaukę tepame ant veido ir sukamaisiai judesiais išmasažuojame visą veido stritį, o tada imame į rankas žurnalą ir, kol kaukė įsigers, o tai užtuks apie 10 minučių, paskaitinėjame :)
  • Kaukę nuo veido nuplauname šiltu vandeniu.
                                                      

P.S. Jeigu esate alergiška bent vienam iš aukščiau išvardytų ingredientų - geriau šios kaukės nenaudokit. Arba galite jį pakeisti kitu, tokią pačią ar panašią savybę turinčiu produktu. Nebijokite improvizoti, tačiau svarbiausia - saugokite save:)
Tikiuosi jums patiko mano naujasis įrašas.

Sėkmės!
Melissa:*

1 comment:

  1. Labai patinka!!! Einu darytis šveitiklio!:)

    ReplyDelete