19.9.13

Saldžioji "anti-acne" kaukė

Sveikuolės:)
 
Paskutiniu metu ilgai kurpiau mintį, koks gi galėtų būti mano kitas įrašas, tačiau vis neatrasdavau nieko, kas, mano nuomone, galėtų jus sudominti ar nustebinti... Kol vieną vakarą prieš veidrodį valantis makiažą manęs neaplankė nušvitimas :)
 
Niekada negalėjau pasigirti be galo lygia, persikine oda - dažnai kovodavau su mažais spuogeliais, odos paraudimais ir nelygumais. Vasarą visus smulkius defektėlius užgydydavo saulė, tačiau atėjus žiemai jie labiau išryškėdavo, o varginti odą kalnais pudros, pro kurią net veido dorai nebesimato, nesinori. Žinoma, esu išbanžiusi daugybę įvairių gydomųjų priemonių, tepaliukų ir stebuklingų mikstūrėlių, tačiau su laiku atsisijojo patys "pačiausi", veiksmingiausi ir man tinkamiausi odos gražinimo būdai :)
 
O su vienu iš jų šiandien jumis ir supažindinsiu - tai saldžiai skambanti, natūrali medaus ir cinamono kaukė.
 
Jums reikės:
 • 2 valgomų šaukštų medaus (geriausia skysto, tačiau jei, kaip ir aš šįkart, tokio neturit, kietą medų prieš tepant ant veido šiek tiek pašildykit mikrobangų krosnelėje arba ant viryklės, kad suskystėtų)
 • 1 abatinio šaukštelio cinamono
 • Nedidelio dubenėlio
 


 
 
Viską sudėkit į dubenėlį ir gerai išmaišykit. Baigus visa masė turėtų būti panaši į lydytą pienišką šokoladą :) Pirštais arba šepetėliu tolygiai užtepkite masę ant veido (nepamirškit - tepti reikia ant veido, o ne kišti į burną, kad ir kaip skaniai viskas kvepėtų! :D) ir taip, staiga pavirtusios į rudaodes havajietes hula šokėjas, pabūkite 10-15 min. Po tokių procedūrų oda jausis švari, be galo minkšta ir tarsi giluminiai išvalyta, pamatysit, kaip susilygina odos spalva ir ji išskaistėja :)
 
Dėmesio! - užsidėjus kaukę galite justi silpnesni ar stipresnį karščio jausmą ant odos. O kaukę nusiplovus oda bus paraudusi (tačiau tik labai trumpą laiką). Nesijaudinkit - čia kaltas cinamonas, jis smarkiai suaktyvina kraujotaką ir taip atsiranda šie poveikiai. Tačiau patikėkit - tiek pakentėti verta!:)
 
Dabar trumpai apie tai, kaip ši kaukė veikia.
 
Medus pirmiausia yra didelis antioksidantų šaltinis, be to, jis veikia antibakteriškai, tuo tarpu cinamonas taip pat turi milžinišką priešuždegiminę galią, o sudėjus šias savybes kartu, jos nuostabiai kovoja prieš akne :)
***
Yra dar viena tos pačios kaukės versija. Ji labiau tiks, jei turite jautrią arba labai sausą odą. Principas lieka tas pats, tačiau kartu su medumi ir cinamonu, į bendrą masę dar įmaišome 1 nepilną valgomą šaukšta alyvuogių aliejaus ir pusantro arbatinio šaukštelio pieno. Šie du ingredientai nuramins jūsų odą ir puikiai drėkins :)
***
 
Na va - tai buvo viskas, kuo norėjau su jumis šiandien pasidalinti. Gražinkitės, mylėkit save ir būkit mylimos. Labai tikiuosi, kad jums patiko,
 
 Mėta :*
 


5 comments:

 1. Šis receptas vartojamas iš vidaus vakarais tinka ir talijos liekninimui :)

  ReplyDelete
 2. Katik pasidariau! Tikrai labai egras patarimas. Oda n4ra tokia riebi ir dabar ji daug švelnesnė. :) Laukiu daugiau patarimųų! Ačiū tau Mėta. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū tau, kad skaitai :)) Tikrai labai malonu girdėti, kad patiko;)
   Mėta

   Delete
 3. šitokio kiekio tai jaučiu visai išsitept užtektų :) kažkada bandžiau, po keliu sekundžių nuo užsidėjimo pradėjo nežmoniškai degint veida, bėgau greičiau plaut, visa laimė raudonumas per naktį praėjo. kaukė gal ir veiksminga, bet tikrai ne visi gali ją naudot.

  ReplyDelete
 4. Tarp kitko, kūna irgi galima tepti!:D Pavyzdžiui tokias dažnai aknės paveikiamas sritis, kaip nugara ir dekolte. O jei kaukės tikrai atlieka, tai galima į bendrą masę dar įdėti pora arbatinių šaukštelių rudojo cukraus ir pasidaryti pilingą:)))

  Kas liečia deginimą - taip, sutinku, pati pirmą kartą po procedūrų likau raudona kaip burokas ir degino, tačiau dabar VISIŠKAI jokio diskomforto praktiškai nejaučiu. Nežinau, gal oda priprato:) Tačiau be jokios abejonės - niekada niekas negali tikti ir patikti absoliučiai visiems:)
  Mėta

  ReplyDelete