12.8.13

Quick tip: žvitrių akių paslaptis

Sveikuolės:)
 
 Jei skaitot šį įrašą, vadinasi jau spėjot pastebėti mūsų naujajį blogo dizainą! Na, ir ką manot? :)  Labai labai tikimės, kad jums patiks! O savo nuomonę galit išreikšti  apklausėlėj, kurią rasit dešiniam blogo kampe:)
 
Grįžtant prie temos, šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti vienu paprastu ir greitu patarimu. Visi žinom seną gerą posakį - "akys - mūsų sielos veidrodžiai". Tačiau kokia dar siela gali matytis pro užtinusias, paburkusias ir nuvargusias akis? Tokiu atveju makiažas mažai kuo be padeda, o slėptis po pagalve ne visada yra galimybė.  Juo labiau žinant, kad vasaros metas,  festivaliai ir vakarėliai iki ryto neduoda pailsėti, ši tema turėtų būti ypač aktuali :D
 
 Ta proga siūlau jums vieną išeitį - spindinčias ir atsigavusias akis vėl turėsit greičiau , nei spėjot pagalvoti. O visa paslaptis slypi "žvitrinamuosiose" kompresėliuose. Viens du, ir niekas nė neįtars, kad nemiegojot dvi paras iš eilės! :D
 
Jums reikės:

1. Šviežių agurkų sulčių (vargu, ar parduotuvėje rasit, čia padės tik sulčiaspaudė :D)
2. Vatos diskelių.
3. Užspaudžiamo plastikinio maišelio.


Viskas, ką reikia daryti, tai agurkų sultyse pamirkyti vatos diskelius, delnais nuspausti pertėklių ir tokius išmirkytus skrituliukus sudėti į užspaudžiamą plastikinį maišelį ( taupydamos laiką vienu kartu galite pasigaminti ir daugiau kompresėlių).


O tada maišelį belieka įkišti į šaldiklį. Prisireikus atgaivos akims jį ištrauksit ir palauksite, kol diskeliai aptirps tiek, kad būtų galima dėti ant akių. Tokius kompresėlius reikėtų palaikyti nuo 5 iki 15 minučių. Agurkai puikiai sumažins akių nuovargį, patinimą ir juodus paakių ratilus, o šaldantis efektas tik dar labiau sustiprins poveikį.


Taigi, šiandien tiek, tikiuosi, jums patiko. O dabar eikit savo žvilgsniu užkariauti pasaulio! :)

Sėkmės,
Mėta.

3 comments:

 1. Kaip paprasta. Bus išbandyta. Kaip tik turiu iš kaimo agurkų prisivežusi ir tikrai visų nesuvalgysiu :)

  ReplyDelete
 2. Koks nuostabus jūsų blog'as! Labai gražios nuotraukos :)

  ReplyDelete
 3. šitą mačiau pas michelle phan :) bet vistiek fainutis įrašas! vien tik tos nuotraukos kelia norą skaityti.

  http://inetavrublevskyte.blogspot.com

  ReplyDelete