1.8.13

Paskutinis vasaros mėnuo. Kaip padaryti jį nepamirštamu?

Atrodo, kad nuo tos akimirkos, kai su džiaugsmu pasitikome pirmąją vasaros dieną praėjo tiek nedaug laiko... Tada mums prieš akis buvo visi trys karšti mėnesiai, pilni braškėm saldintų rytų, nuotykių, naujų potyrių, bemiegių naktų. Tačiau turbūt net nepastebėjom, kaip ėmė ir sutirpo jau du iš jų. O ar viską spėjome nuveikti? Džiugu, jei atsakymas teigiamas, tačiau tikiu, kad yra tokių, kurioms laisvos dienos prabėgo tarsi spragtelėjus pirštais o, rodos, dorai jomis pasimėgauti net nespėjo. Galbūt šį sezoną nepavyko išvažiuoti į jokią kelionę? O gal pasidavei kompiuterio ar televizoriaus pagundoms ir gražiausius orus praleidai kiurksodama namie? Nori atsigriebti?! Dar nevėlu :) Turi keturias savaites gražaus laiko, kad vasarą baigtum su fejerverkais ir galėtum išdidžiai sakyti, kad "ji buvo nepamirštama" :)))
Žemiau pateiksiu keletą smagių laiko praleidimo idėjų, kurioms įgyvendinti nereikia jokių didelių pastangų, o gerų emocijų jos tikrai grąžins su kaupu. Taigi...

 • Išsiruošk į naktinį žvaigždžių stebėjimą.
Šiltomis ir žvaigždėtomis vasaros naktimis nėra nieko romantiškiau, kaip gulėti ant žolės ir užvertus galvą stebėti žybsintį dangų. Gali pasikviest tau brangų žmogų, arba kelias geriausias drauges, pasiimti pledą, šiek tiek maisto ir bėgti kuo toliau nuo miesto šurmulio. Tam turėtų puikiai tikti parkas ar pajūrys (pajūrys man - 10 balų! :D ), o jei vasaroji kaime, efektas čirpiančių žiogų fone turėtų būti dar geresnis :)

 • Mikės Pukuotuko rytas hamake.
Tinginiauti yra tikras malonumas, jei darai tai teisingai. Kartais nieko neveikimas gali netgi baisiai varginti, tačiau saulėta dienos pradžia hamake turėtų sveikai pasaldinti atostogas :) Grynas oras, lengvas vėjelis, knyga, puodelis garuojančios kavos ar arbatos ir svarbiausia - jokio kompiuterio ar telefono!
Jei neturi sodo su hamaku, pasitelkusi fantaziją gali jį puikiai susimeistrauti netgi balkone.
O tada belieka pasiduoti liūliuojančiam malonumui...:)

 • Surenk havajietišką kokteilių vakarėlį sode arba ... balkone.
Hula šokiai po karšta vasaros saule? Kodėl gi ne! Tavo sodas arba bent lopinėlis kiemo gali virsti tikru vakarėlio centru. Prisipirk vaisių, spalvotų skėtukų bei girliandų, išmok dailiai skobti arbūzą ar skaldyti kokosus, suplak akį traukiančių kokteilių ir lauk susirenkant gerai nusiteikusiai kompanijai :) Ir nepamiršk apsimauti gėlėtos suknelės!
Tiesa, jei gyveni bute, tai visiškai ne problema. Čia situaciją vėl galėtų išgelbėti balkonas. Žinoma, daug svečių neprisikviesi, tačiau dekoracijos, gera muzika bei nuotaika daro stebuklus :)
 • Aplankyk vietas savo mieste, kuriose dar nesi buvusi.
Vietoj to, kad verkšlentum, jog per atostogas neteks išvykti į šiltus kraštus, eik užkariauti savo miesto! :) Galiu lažintis, kad turbūt nežinai daugelio senamiestyje užsislėpusių jaukių kavinukių, gražių vietų parke ar mūzijejų. Pasijusk turiste ir iš naujo atrask miestą,  kuriame gyveni. Pagalvok, kur dar nesi buvusi ar net nebuvo šovusi mintis nueiti. Pasidomėk, gal tavo mieste vyksta kokie renginiai, parodos, koncertai. Žodžiu, išnaršyk viską ir pamatysi, kad liksi nustebinta:)

 • Užsirašyk į šokių pamokas...
...arba grojimo būgnais, arba gitara, o gal į šilko būrelį... Žodžiu išbandyk tai, ko niekad nebuvai bandžiusi, galbūt neturėjai drąsos arba vis neprisiruošdavai. Jei gyveni mieste, manau, pasidomėjusi galėtum atrasti, kur vyksta tokie vasariniai užsiėmimai. Pirmiausia, tai būtų nuostabus išbandymas tau, dozė naujų potyrių bei geros nuotaikos. Vasara kaip tik tas metas, kai reikia išmėginti tai, kam anksčiau neturėjai laiko. Be to, tokio pobūdžio užsiėmimai neleis tau nobuodžiauti ir įpūs tavo dienoms daugiau veiksmo. Galbūt netikėtai atrasi hobį, kuriame gali sužydėti :)

Štai ir viskas. Tikiuosi, jums patiko ir buvo naudinga. Jei norėtumėt daugiau tokio tipo įrašų, pasisakykite komentaruose :)
BEJE, jei sugalvosite imti ir įvykdyti nors vieną iš šių "geros vasaros recepto" punktų, labai labai labai laukiu jūsų smagių nuotraukų apačioje komentaruose arba mūsų el.pašte kanareles123@gmail.com

Myliu, bučiuoju ir iki,
Mėta.

5 comments:

 1. smagus blogas, va ir aplankiau jį:)
  http://sleepy-dog.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Na kaip tyčia vakar su drauge nakvojome pas ją balkone po atviru dangumi. Nors naktis buvo visai šaltoka, bet tai mums ne problema, nes gelbėjo šiltos paklodės, pledai , bei skanios arbatos puodelis. Be to valgėme ir ledų, nors oras tokiems skanėstams buvo nelabai tinkamas :D O jau dangaus gražumas neišpasakotas! Labai žvaigždėtas dangus ir pro balkoną mėnulis matėsi. Buvo iš ties labai smagu ir jauku, kalbėtis iki vėlumos su geriausia drauge, plius gryname ore :)
  Puikus įrašas Mėta :) Labai gražus vardas. Keista, kad tavo ir draugės vardai yra augalų pavadinimai. O kokia skani yra mėtų ir melisų arbata! :) O gal čia netikri jūsų vardai, o tik slapyvardžiai?
  Austė :)

  ReplyDelete
 3. Laukiame visų linksmų, madingų, mėgstančių sveikus ( ir ne tik ) saldumynus merginų blog'e www.http://kavospertraukele141.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. oj merginos, koks praktiskas ir smagus jusu blog'as :D sio vakaro mano atradimas, butinai ismeginsiu jusu grozio ir kitus patarimus, rasykite taip ir toliau, sekmes!

  ReplyDelete
 5. Koks mielas blogo post'as! Like like like! :) http://julitastefashion.blogspot.de/

  ReplyDelete