8.8.13

DIY valomoji veido kaukė

Sveikos, mielos skaitytojos!

Čia ir vėl aš - Mėta. Kadangi mūsų nuostabioji Melissa vasaroti išvyko ten, kur interneto bangos retai kada užklysta, mano įrašus matysite truputėlį dažniau :)

Taigi, atsižvelgdama į jūsų norus, šiandien pateiksiu dar vieną be galo paprastą DIY.

Pradėkime nuo užuomenos - kas yra maži, bjaurūs, niekur nepageidaujami ir baisiai ant mūsų gražių nosyčių mėgstantys apsigyventi padarėliai? "Inkštiiirai!" Turbūt sušuksite kaip iš clean&clear reklamos :D Fuj... Pasaulis be jų neabejotinai būtų daug gražesnis. Aišku, būdų kovoti su jais yra daug ir įvairių, vienas iš jų - valomosios juostelės.  Tačiau verta žinoti, jog švarios odos paslaptis nebūtinai slypi vien gražiausiuose ir geriausiai išreklamuotose kosmetikos dėžutėse. Pašalinti inkštirus, riebalus bei susikaupusius odos nešvarumus galima beveik neišleidžiant nė cento, o be to - žymiai natūralesniu ir sveikesniu būdu.

Taigi, pasitikime mūsų DIY - valomąsias veido juosteles, kurias pasigaminti galėsit vos per kelias minutes, o visus ingedientus (tiksliau vieną vienintelį ingredientą) tikrai rasit savo šaldytuve.

Viens, du, trys - pradedam žygį gražesnės odos link! :)


Jums reikės:

1.  Popierinių servetėlių (tuoletinis popierius gali tikti tik jei jis pakankamai švelnus. Bet aš jo nenaudoju, kadangi kažkaip nemalonu ant veido dėti :/ )

2. Vieno kiaušinio.

3. Teptuko, skirto  makiažo pagrindui. (Aišku, galit naudoti ir pirštus, tačiau man asmeniškai patogiau teptukas - mažiau terlionės, nutęžėjusio kiaušinio, o ir rankos lieka švarios)

4. Dviejų dubenėlių tryniui ir baltymui.

Taigi, pirmiausia atsargiai atskirkite kiaušinio trynį nuo baltymo. Kaukei naudosime tik baltymą, tad likusią dalį kol kas padėkite į šalį. Beje - paprasto taupumo sumetimais geriau trynio neišmeskit. Jį puikiai galėsit panaudoti stiprinamąjai nagų vonelei, kurios receptą aprašiau čia - http://kanarele.blogspot.com/2013/07/diy-nagus-stiprinanti-vonele.html , arba galit pasidaryti kaukę plaukams. Tereikia tik prieš plaunant galvą ištepti plaukus išplaktu tryniu ir palaikyti 20 min. o tada išplauti. Plaukai pasidarys minkšti, blizgantys ir pamaitinti :)
 
 
Kiek nukrypom nuo temos :} Taigi, dabar, kai jau turim paruoštą baltymą, belieka suplėšyti servetėles taip, kad jomis būtų patogu apklijuoti veidą. Nereikia labai užsismulkinti - viena skiautelė kaktai, po vieną ant skruostų, nosiai ir smakrui. Aišku, jei norit, neužpildytus tarpus galėsit sutvarkyti smulkesniais gabaliukais. Beje, kad servetėlės nebūtų labai storos, išdalinkit jas sluoksniais. 
O dabar principas toks - pirmiausia ištepam visą veidą (arba tik kažkurią probleminę sritį, pvz. nosį, smakrą ar kaktą) kiaušinio baltymu, ir, kol jis dar nespėjo apdžiūti, ant viršaus lipinam servetėlių skiauteles. Kai šitas žingsnis bus baigtas, tiesiai ant servetėlių vėl tepam antrą sluoksį baltymo. Ir viskas! Dabar tereikia laukti, kol baltymas išdžius ir sukietės. Tai gali trukti apie 15min. Svarbiausia, nenuplėšti visko per anksti. Kai kaukė bus išdžiūvusi, pajusit lengvą tempimą ir vargiai galėsit šypsotis ar pakelti antakius :) Tada pradėkit atsargiai lupti sukietėjusias skiauteles iš apačios plėšdamos į viršų. O dabar pažiūrėkit, kas iš tiesų gyveno jūsų odoje :D

Po šios procedūros odelė gali jaustis sausa, tad būtinai nuprauskit veidą ir patepkit drėkinančiu kremu. I vualia - jūsų veidas švenlus, kaip kūdikio užpakaliukas :)))

Sėkmės gražinantis! Lauksiu nuomonių komentaruose ;)

Mėta


14 comments:

 1. Kadangi dabar problemų su inkštirais neturiu,bet kai jie norės išlįsti į pasaulį šią procedūrą būtinai išmėginsiu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ech, esi viena iš tų laimingųjų... :D Aš tai karts nuo karto su jais prisivargstu :D

   Delete
 2. Reikės būtinai pabandyti! O tai vargstu su inkštirais ir jokios pirktinės valomosios juostelės visiškai nepadeda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Būtinai pabandyk ir pasidalink su mumis rezultatais čia komentaruose! Labai įdomu išgirsti, kaip kam pasisekė :)

   Delete
 3. Tiesa, pamiršau paminėti, kad norint pasiekti geresnių rezultatų prieš darant kaukę būtų gerai nors trumpam pasigarinti veidą, arba tiesiog ją tepti po dušo. Tada poros būna ypač atsivėrusios ir ir žymiai lengviau išsivalo :)
  Mėta

  ReplyDelete
 4. Niekad negirdėjau tokio receptuko įdomaus! :)
  Smagu, ačiū už vis pateikiamas įdomias naujoves!!

  ReplyDelete
 5. Aš paprastai baltymą užsitepdavau be jokių servetėlių, labai gerai veidą išvalo, bet su servetėlėm net nepagalvojau,kad galima. Jaučiu daug naudingiau bus! Lekiu išmėginti :)
  http://metinearbata.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Eva - o man dar smagiau už tokius gerus atsiliepimus :)
  Jurgita - Būtinai pabandyk! Toks "valomųjų juostelių" metodas išvalo odą žymiai giliau.

  Ačiū, merginos, kad skaitot, nuo to tik dar maloniau jums rašyti:)))
  Mėta

  ReplyDelete
 7. Si recepta ismeginsiu siandien po duso :))) labai sudomino!

  ReplyDelete
 8. Išmėginau, na iš pirmo karto nėra ko norėti, bet šioks toks rezultataas matosi. :)

  ReplyDelete
 9. Išmėginau, na iš pirmo karto nėra ko norėti, bet šioks toks rezultataas matosi. :)

  ReplyDelete
 10. Na štai, aš taipogi nutariau pabandyt :) Galiu pasakyti neblogai pavyko :) tiktais jeigu kam nėra inkštirų ant kaktos tai geriau ant jos ir netepkit ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Smagu girdėti, kad pavyko :) Iš tikrųjų, jeigu inkštirai labai nekankina, tai dažniausiai užtenką kaukę daryti tik ant tų vietų, kur paprastai būna riebesnė oda, t.y. ant nosies, smakro ir t.t.

   Delete
 11. Esu labai patenkyta tokiu rezultatu, veidas atsigauna kaip mat :) naudoju jau 3 karta šitą natūralia kaukę :)

  ReplyDelete