26.8.13

DIY matinis manikiūras


Sveikutės, mielos skaitytojos :)

Ir kaip jums sekasi skaičuoti paskutines dienas iki rudens? Ech, kaži koks ten ir smagumas... Kam jos asocijuojasi su artėjančia mokykla, kam - su mintimi, kad gėlėtą suknelę vėl teks nugrūsti į giliausią spintos kampą ir kuriam laikui pamiršti apie saulę, nuo kurios maloniai dilgčioja odą... :)

Tačiau kam tas pesimizmas, kai galima įžvelgti ir daugelį teigiamų dalykų. Žinant mane, aš su niūroka nuotaika kartais puikiai kovoju mergaitiškais ginklais :) Tai gali būti nauja šukuosena, mielas rudeninis paltukas, kurio taip ieškojau papildant savo spintą, kartais - tiesiog pasidarytas madingas manikiūras.
O pastaruoju aš šiandien ir norėčiau su jumis pasidalinti :)
***

Šio įrašo istorija prasidėjo tada, kai vieną dieną klaidžiodama po visko pilnus interneto klodus užtikau genealią įdėją. Visada norėjau išbandyti matinį manikiūrą, tačiau kažkaip vis neprisiruošdavau nusipirkti nagų lako (gėda net sakyti :D ), abejojau, ar man patiks, ar verta leisti pinigus ir t.t. Taigi, šiek tiek pasvarsčius, ta mintis kažkaip ir nuplaukė savais keliais, o aš ir toliau sau laiminga lakuodavausi įprastu laku. Ir štai čia mano akys užkibo už įdomaus ir juokingai paprasto DIY - "matinis nagų efektas naudojant garus". Pala... garus?! Mhm, pasirodo, perskaičiau teisingai - paprastą blizgų manikiūrą galima konvertuoti į matinį vos per tris sekundes pasitelkus paprasčiausius garus. Ir nereikia nieko specialiai pirkti, maišyti lako su jokais ten milteliais ar dar kuom. Žodžiu, jo-o-okio papildomo "maklinėjimosi" :)

Taigi, kaip viskas vyksta -

1. Pirmiausia nusilakuokite nagus patinkančia spalva. Aš šiam kartui pasirinkau tamsiai mėlyną, beveik juodą Orly nagų laką "star of bombay". Žinant, kad šio rudens/žiemos spalvos būtent tokios (tamsiai mėlyna, baklažano, garstyčių, pilka, raudono vyno) smagu pasidaro dar labiau :}
 

2. Prieš lakuojant nagus virdulyje pradėkite virinti vandenį. Siūlau lakuoti po vieną ranką ir labai paskubėti, nes lakas pilnai pavirs į matinį tik tada, jei bus visiškai nepradėjęs džiūti. Taigi, vos vanduo atvirs, kelias sekundes palaikykite nagus virš kylančių garų (tik būkit atsargios - nenusideginkit!) Ir tam-ta-dam - stebuklas įvyko, jūsų nagai matiniai!:) Šitaip jie nudžius ir laikysis visą laiką.

3. Jei norite nagučiams suteikti užbaigtumo, galit pamėginti prancūziško manikiūro interpretaciją. Tereikia nagų galiukus perbraukti blizgiu permatomu laku. Žinoma, su blizgiu/neblizgiu efektu galima sužaisti visaip - plonu teptuku galit išlenkti "tigrines" linijas, burbuliukus, gėlytes, žodžiu - duokit fantazijai laisvę :)

 
Na, ar patikėjot, kaip tai paprasta?! O gal jau senų senovėje buvot girdėjusios šį triuką? Vienaip ar kitaip, prisipažįstu, kad jis man buvo naujiena ir gėdos nejaučiu, tačiau tikiuosi, kad nors kam pagelbėjau ir įpučiau geros nuotaikos :)
 
Taigi, šiam kartui tiek. Džiaugsmingai išnaudokit paskutines šiltas laisvės dienas ir rudens sezoną pasitikit dar gražesnės :*
 
With love,
Mėta.

7 comments:

 1. Tikrai nustebau, kad taip paprasta! Aš irgi buvau susigundžiusi pirkti matinį laką, bet vis neprisiruošiau, nes geresnis lakas kainuoja daugiau, o ir pati nedažnai lakuoju nagučius(tausoju, nes ankščiau lakavau kaip reikalas ir sugadinau nagučius, tai va dabar atgaivinti juos noriu :) ) Cha, pasirodžiau kaip kokia šykštuolė kuri nagų lakui gaili kelių litukų.
  Būtinai išbandysiu, ačiū, kad pasidalinai tokiu atradimu! :)

  ReplyDelete
 2. Woow ,reikes isbandyti butinai !! Aciu uz toki patarima!! :))
  allwayssmille.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Labas, esu naujokė, todėl kviečiu apsilankyti ir tapti sekėja:)
  http://colourswings.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Juodas Prancūziškas nagų lakavimas atrodo tiesiog tobulai. Nekrenta į akis ir atrodo labai skoningai. Super idėja :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū ačiū ačiū, labai malonu!!:))

   Delete