26.7.13

Mineralinė kosmetika (Micabella)

Bonjour, mielosios!

Ar vasara jūsų dar visai nesušaldė? Ech, juokas per ašaras... Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, mes pasistengsim jus bent kiek pralinksminti ir sušildyti mergaitiškais pašnekesiais apie kosmetiką :)

Šį įrašą nusprendėme paskirti mineralinei kosmetikai. Jei dar nesate apie ją girdėję, mineralinė kosmetika - tai ne visai nauja, tačiau pasaulyje vis labiau populiarėjanti kosmetikos linija. Ji ypatinga tuo, nes yra gaminama iš gamtinių medžiagų - mineralų, gaunamų iš žemės gelmių. O patys gamintojai nesikuklina jos vadinti makiažo revoliucija.

Tad kas tokio nuostabaus?

Vienas didžiausių mineralinės kosmetikos privalumų tas, kad makiažas itin lygiai pasiskirsto ir ilgai išlieka. Toks efektas pasiekiamas dėl miltelių smulkumo – kuo į mažesnes daleles susmulkinami mineralai, tuo geresnis efektas.

Tačiau mūsų nuomone, dižiausias pliusas be jokios abejonės yra tas, kad ši kosmetika yra "draugiška" mūsų odai. Teigiama, jog ji puoselėja odą ir netgi ją gydo!
O paslaptis pirmiausia slypi tame, kad mineralai yra ypač smulkiai susmulkinami, dėl ko neužkemša odos porų ir leidžia jai nuolat kvėpuoti. Visų antra,  ji yra visiškai natūrali, išgauta iš pačios gamtos ir neturi jokių kenksmingų medžiagų (žinoma, jei kalbame apie kokybišką mineralinę kosmetiką).

Populiariausios šios ypatingos kosmetikos priemonės – biri pudra, skaistalai ir akių šešėliai. O smagiausia, kad vien šios kelios priemonės jums gali atstoti visą kosmetinę. Taigi čia išlenda dar vienas didelis pliusas - kosmetikos universalumas. Tai reiškia, kad kas skirta skruostams, gali tikti akims, o tai, kas veidui – lūpoms. Skaistalais galite paryškinti akis ir suteikti žvilgesio antakių linijai. Norėdama, kad lūpų dažai ilgiau laikytųsi, jas galite papudruoti biria pudra: milteliai įsigers kaip skystas makiažo pagrindas. O šešėlius galėsite naudoti ir kaip akių pieštuką, ir kaip kūno blizgį ir netgi sėkmingai pritaikyti nagų dailei. (Žodžiu, reikia tik truputį drąsos ir fantazijos)

BE TO - šešėlius galit naudoti tiek sausus tiek sudrėkintus lašeliu vandens (žinoma, tą reikėtų daryti atskirame indelyje). Pastaruoju variantu spalva pasidarys žymiai intensyvesnė, o tekstūra labiau primins lūpų dažus. Šis metodas puikiai tiks norint išgauti itin ryškų ir dramatišką makiažą.Mes, susidomėjusios šia linija, pirmiausia išbandėme šešėlius. Įsigijome Micabella firmos produktus ir abi likome patenkintos. Viskas atitiko lūkesčius, gavome tai, ko ir tikėjomės ir jau spėjom pasismaginti bandydamos įvairias jų naudojimo galimybes :)

Kairėje matot, kaip viskas atrodo ant odytės - viršutinė spalva yra tepant sausus šešėlius o apatinė išgauta sudrėkinus vandeniu.


Taigi, išvardijus visas teigiamas savybes, keli minusai iš mūsų pusės:

 • Šešėliai blizgūs, tad kuriant kasdienį makiažą darbui ar mokyklai reikėtų būti labai atsargioms.
 • Kas liečia produktų universalumą, kartais norisi viską tiesiog turėti greitai ir po ranka. Į rankinę galima puikiai įsimest ir lainerį ir skaistalus bei šešėlius, o čia tektų žaisti su dulkančiais ir byrančiais milteliais.
 • Smagu, kad šešėlių spalvos intensyvumą ir tekstūrą galima reguliuoti vandeniu, tačiau kartais tam tiesiog per daug teplionės.

Šiam kartui tiek, tikimės, straipsniukas buvo naudingas. O jūs ar esat kada nors bandžiusios mineralinę kosmetiką? Jei ne, tai gal dabar susigundėte išbandyti? Lauksim komentarų bei nuomonių:)

Mėta ir Melissa

4 comments:

 1. Turiu mineralinius šešėlius, labai nuostabios spalvos, tačiau jau labai seniai juos benaudojau, kadangi jie labai blizgūs, tad kasdienai tikrai netinka, o tokių ypatingų progų, kad pasidaryti šventinį makiažą, labai nedaug. Pirkau juos iš FM Group firmos, tai tų šešėlių pigmentacija tokia stipri, kad net nereikia jokio vandens - iškart užsitepa labai ryški spalva. Kuomet pirkau, pakuotė atrodė taip https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/p480x480/224260_491460764216136_1190819259_n.jpg (Mano spalva - ruby pink).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ieva, tavo šešėlių spalva tikrai nuostabi ir taip, pritariu, kad tokiai reikia laukti šventinės progos arba būti labai drąsiai ir ryškiai asmenybei :D Tiesa, šiuo atveju švelniam kasdieniam makiažui manau galėtų tikti mineraliniai skaistalai :)

   Delete
 2. Su mineraline kosmetika susipažinau gana seniai - turiu "BareMinerals i.d." firmos šešėlius. Puiki spalva, puikus produktas!!
  Tuomet į mano namus ir kosmetinę atkeliavo "Lily Lolo" mineralinis maskuoklis. Deja... Nesupratau jo išradimo ir sukūrimo esmės ir prasmės. Guli kosmetinėje karts nuo karto pamatydamas dienos šviesą :)
  Sekančiu mineraliniu produktu - "BareMinerals" mineraline pudra esu LABAI patenkinta. Ypatingai karštą vasaros dieną arba tada, kai nesinori ant veido tepti daug priemonių, bet pasigražinti norisi.. :)
  Žinau, kad kažkur tarp mėginėlių guli ir "MICAbella" priemonė.. Tik nepamenu, ar tai šešėlis, ar koks kitas produktas :) Reikės išbandyti, sugundėte :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eva, ačiū už tokią trumpą produktų apžvalgėlę, labai smagu sužinoti tavo nuomonę :)

   Delete