21.7.13

DIY nagus stiprinanti vonelė

Sveikutės!

Šiandien ir vėl pristatau jums DIY - nagus stiprinančią vonelę. Jai pasidaryti užteks vos kelių produktų, kuriuos tikrai rasit savo virtuvėje.

Vasarą mano nagai kenčia išbandymus kiek labiau nei įprastai. Nors dabar ir valgau daugiau naudingų vitaminų praturtinto maisto, tačiau atėjus saulėtoms vasaros dienoms nagučių nepagailiu ir lakuoju juos be perstojo. Taip ir traukia išbandyti visus ryškiaspalvius lakus ir "crazy" dizainus, kuriems nei vietos nei laiko neatsirasdavo žiemą. O nagus pailsinti ir duoti pakvėpuoti ilgai neiškenčiu. Bjaurybė kažkokia... :D Tad čia suradau sau vieną kompromisą. Jei jau juos ir alinu, tai į tarpus tarp lakavimų stengiuosi palepinti stiprinamosiomis vonelėmis, kurios padėtų nagučius atgaivinti ir išlaikyti stiprius bei sveikus.

Taigi... Pasitikite vieną iš mano mėgstamiausių stiprinamųjų mišinukų:


Jums reikės:

1. Švaraus dubenėlio, kuriame būtų patogu sumerkti rankas.
2. Dviejų kiaušinio trynių.
3. Ketvirtadalio stiklinės pieno.
4. Valgomo šaukšto medaus.
5. Įrankio produktams sumaišyti.

Viskas, ką jums tereikia daryti, tai supilti produktus į vieną dubenėlį ir maišyti tol, kol galutinai ištirps medus ir visi ingredientai virs vientisa mase.

Paruošusios mišinuką pirmiausia įsitikinkite, kad ant nagų neliko jokių lako ar kitų produktų likučių, o tada mirkykite juos tokioje vonelėje 10-15 minučių. Baigusios nuplaukite rankas drungnu vandeniu.

Tokioje vonelėje esantys antioksidantai padės pažeistiems nagams ir aprūpins reikalinga apsauga . Tuo tarpu kalcis iš pieno ir proteinai iš kiaušinių sustiprins juos ir padarys atsparesnius lūžinėjimui, bei sluoksniavimuisi.


Tadam! Štai ir mano nagučiai, ką tik pasilepinę "namų SPA" :D
O jūs ar esat kada nors namuose gaminę ką panašaus? Ar jautėt pagerėjima? O gal pirmenybę teikiat pirktinėms stiprinamosioms priemonėms? Lauksiu pastebėjimų ir nuomonių komentaruose.

Myliu, bučiuoju ir iki!
Mėta :)

6 comments:

 1. Puiki idėja! :)
  Aš nagus stiprinu tik stiprinamuoju laku ir kartais nagų / odelių aliejuku. Nors maniškiams reikėtų tikrai skirti bent kiek daugiau dėmesio - jie pakankami silpni, ploni, sluoksniuojasi, lūžinėja...
  Bet kai neturiu tikslo užsiauginti ilgų, tai turbūt dėl to ir neskiriu pakankamai daug dėmesio :)
  P.S. Man LABAI patinka nuotraukos šiame tinklaraštyje :)))

  ReplyDelete
 2. Labai geras įrašas! Mano nagai yra gana silpni, todėl stiprinančių vonelių ir priemonių niekada nebus per daug :)

  Makeup Demon blog
  Makeup Demon Bloglovin

  ReplyDelete
 3. Tikrai pravartus įrašas ;) Aš pati turiu stipriklių, aliejukų, o vonelę kartais darydavausi karšto (na, kažkur tarp šilto ir karšto, be diskomforto) alyvuogių aliejaus, bet baisiai sunku man atsipalaiduoti ir nieko neveikti tas 10 minučių :D Dar stengiuosi atostogų užsienyje metu mažiau lakuoti nagus ir daug maudytis sūriame vandenyje, puikiai stiprina nagus.
  Sutinku ir dėl nuotraukų, o dar norėčiau pagirti, kad jūsų nagai atrodo tiesiog nuostabiai!

  ReplyDelete
 4. Ačiū, merginos, už palaikymą! Tikrai labai malonu girdėti - motyvuoja judėti pirmyn ir tobulinti šį blogą:)
  Eva - o kokį stiprinamajį laką naudoji? Aš kažkaip tų pirktinių stipriklių privengiu, nes manau, kad ten daugiau chemijos nei tų naudingų medžiagų, tačiau gal galėtum mums ir skaitytojoms parekomenduoti ką pačios įvertinto ir kokybiško?:)
  Gabriele - sutinku, alyvuogių aliejus ir druska taip pat labai gerai nagučiams:) Tiesa, man irgi būna sunku tas 10-15 minučių išlaukti, kai rankų negali pajudint, todėl aš prieš tai kompiuteryje pasileidžiu kokį filmą ar serialą ir žiūriu, kol laikas praeina. Žiauriai veiksminga - net nepajuntu, kaip tos minutės sutirpsta :D
  Mėta

  ReplyDelete
 5. Ačiū! Šią vasarą įtartinai mano nagučiai labai lupasi ir lūžta, nors, atrodo, valgau vitaminingą maistą kiekvieną dieną :(
  šiandien išmėginau šią vonelę (dar papildžiau šlakeliu avokadų aliejaus), nagai kaip mat atsigavo, susilygino jų besilupantys sluoksniai, paviršius įgavo blizgesį ir sveiką išvaizdą :)

  ReplyDelete
 6. Be galo smagu girdėti! Ačiū už gražius atsiliepimus:)))
  Mėta

  ReplyDelete