25.6.13

DIY - beach wave spray

Jei gyvenate prie jūros, arba bent kartą ten atostogavot, turbūt žinot, kaip nuostabiai vėjavaikiškai ir natūraliai atrodo plaukai po maudynių dienos sūrioje jūroje. Ir nereikia jokių džiovintuvų, tiesintuvų, žnyplių, suktukų ir taip toliau ir taip toliau... ... Gali atrodyti nuostabiai tokai, kokia esi! Tačiau tokį natūralų banguotų plaukų įvaizdį susikurti kiekviena svajojame ir namų sąlygomis. O tai visiškai nėra neįmanoma! Tad pasitikime vasaros DIY - "Beach wave spray", kuriam pasigaminti užtruksite vos kelias minutes, o vėliau jo pagalba laiko,praleisto prieš veidrodį dėl neklusnių plaukučių, tikrai sutaupysit:)))

Taigi taigi - jums reikės:
 

Kaip pasigaminti?

 
Pirmiausia į buteliuką gėlėms purkšti supilkite karštą (tik ne verdantį) vandenį, šaukštą druskos (galima ir truputi daugiau, jei siekiat stipresnio poveikio, tačiau persistengti nereikėtų, nes druska sausina plaukus)      


 
ir pasirinktą aliejų. Stipriai užsukite ir suplakite, kad ingredientai ištirptų ir susimaišytų. Aš paprastai naudoju BIOselect firmos 100% naturalų migdolų aliejų arba argano aliejų.
 

o tik tada įpilkite nenuplaunamo kondicionieriaus.Maniškis - Battaglia professional kondicionierius su keratinu.  
                                                                          Viską dar kartą suplakite ir purkškite ant plaukų.

Šį puškaliuką galite naudoti iš vakaro ir juo sudrėkinusios plaukus susukti juos į kuodelį arba susipinti kasytes - tada ryte turėsit nuostabias tvirtas ir spindinčias garbanas, kurios išsilaikys visą dieną. Tačiau jei plaukučiams norite suteikti tik truputėlį tekstūros arba paryškinti savo jau natūraliai banguotus plaukus, galit juos tiesiog stipriau sudrėkinti purškalu ir lengvai delnais paspaudyti nuo galiukų šaknų link.

ir vualia -  rezultatas turėtų būti maždaug toks:


Sėkmės, Mėtulė

5 comments:

 1. Sveika, žadu daryti giveaway konkursą, jeigu sudomino ir norėtum tokio pasisakyk komentaruose po įrašu :
  http://oppa-pyst.blogspot.com/2013/07/premjera-ir-trumpas-pamisimas.html
  :)

  ReplyDelete
 2. Tikrai labai geras diy, pati esu panašų dalyką dariusi, puikiai veikia :)

  ReplyDelete
 3. Ačiū:) Man toks sūrus purškiklis tapo nepakeičiamas šią vasarą. Jei tik reikia skubiai lėkti į miestą, o laiko plaukams nėra, arba dar blogiau, užklumpa tos vadinamos "bad hair days", užtenka vos kelių sekundžių reikalui pataisyti:))

  ReplyDelete
 4. Ačiū už puikų patarimą :}
  Turiu tokį purškalą ir naudojau tik išplovusi plaukus prieš džiovinimą, niekad nebandžiau naudoti jo per naktį - būtinai reikės išbandyti! :)

  ReplyDelete
 5. Nėra už ką:) Kas liečia garbanojimo būdą, kai susuktus plaukus palieki per naktį, tai, tarkim, galutiniai rezultatai su purškaliuku ir be ženkliai skiriasi. Pirmiausia garbanos tampa struktūriškesnės, o visų antra būna tvirtesnės ir žymiai ilgiau išlieka, todėl išleidus plaukus nereikia persistengti su fiksacijos priemonėm :)

  ReplyDelete