16.5.13

                            Saulės išblukinti...


 Šių metų karščiausia tendencija - "ombre" stilius. Jis karaliauja visur - drabužiuose, plaukų dažyme, nusėsta ant mūsų lūpų bei nagų. Pats žodis „ombre“  kilęs iš prancūzų kalbos ir reiškia spalvų, tonų perėjimą nuo šviesiausio iki tamsiausio. Tai gali būti vienos spalvos atspalvių kitimas, arba švelnus kelių spalvų persidengimas. Šis spalvų žaismas visoms madistėms susuko galvas - podiumas mirga nuo "ombre" stiliumi margintų drabužių, o Holivudo žvaigždės šitaip pasipuošusios drąsiai puikuojasi ant raudonojo kilimo. Taigi...norite šią vasarą suspindėti?


                                                           Drabužiai

Drabužiai, puošti šiuo stiliumi atrodo labai originaliai ir žaismingai, tačiau persistengti nevertėtų -
protingiausia būtų rinktis viena drabužį, kuris taps viso jūsų ansamblio akcentu.

O štai keletas pavyzdžių: 

Plaukai

Norite sukurti saulės nubučiuotų plaukų įvaizdį? O gal ryžtumėtės kažkam ekstremalesnio ir nuspalvintumėtė galūnes vaivorykštės spalvomis?                                                                   

                                                                       Lūpos

"Lūpos kaip vyšnios, kokios jos ryškios... ":))
Pavargote nuo nuobodžių vienodos spalvos lūpdažių ir blizgių? Norite kažko visiškai šviežio ir nematyto? Dažykite lūpas "ombre" technika. Tuomet vakarėlyje garantuotai neliksite nepastebėta!

Štai trumpas video, kuriame mokoma, kaip greitai ir paprastai susikurti "ombre" įvaizdį
                    

 

Nagai

Turbūt nustebsite išgirdusios, kaip iš tiesų lengva pasidaryti tokį manikūra sugaišus viai nedaug laiko. O atrodys, tarsi nagučiams būtumėte skyrusios valandų valandas!:)
 
Štai mokomasis video:
 
 
 
Bučkis, Mėta

1 comment:

  1. Puiki tendencijos apžvalga su gražiais pavyzdžiais. Man pačiai labai gražiai atrodo ombre visur, bet neturėjau progų (gal ir tingėjau) išbandyti :D

    ReplyDelete