30.5.13

Lyja, tegu lyja!

 "Hey, koks dar lietus?! Juk vasara jau praktiškai ČIA! Saulė, karštis, trumpi sijonai..." - turbūt manot perskaitę antraštę:) Taip norėčiau manyti ir aš, bet nepamirštant, kad gyvename ne kur prie Viduržemio jūros ar Majamio pakrantėje, bet mūsų debesėliais apniukusioj Lietuvėlėj, reikia pasiruošti bet kokioms orų išdaigoms.

Tačiau kodėl visos iškart taip suraukiam nosį, išgirdusios žodelį "lietus"? Visiems tai asocijuojasi su žudančiu nuoboduliu, liūdesiu ir veltuj praleistomis valandomis prie kompiuterio. O aš manau, kad viskas priklauso nuo nusiteikimo! Tereikia geros pozityvumo dozės ir niūrią dieną galima paversti geresne už bet kurią kitą;)

Norit sužinoti, ką darau aš, kad pakelčiau sau nuotaiką ir praleisčiau laiką tūriningai? Skaitykite toliau:)

  • Pirmiausia - MUZIKA. Absoliutus numeris vienas, geriausia pirmoji pagalba prasklaidyti debesėliams bent jau galvoje. Jei esi viena namie ir neturi bambančių kaimynų, pasileisk savo mėgstamą melodiją visu garsu ir užgožk tą melancholišką lašų barbėjimą į palanges. Gali atsipalaiduoti ir pašokti, arba dainuoti (Melissa taip visada daro, patikėkit :D).

  • Daryk darbus, kuriems anksčiau skirdavai mažai dėmesio. Pavyzdžiui - skaityk knygas. Tikiu, kad daugeliui rankos ne taip jau ir niežti jas atsiversti, kai už lango geras oras, o draugai kvieste kviečia išeiti prasiblaškyti. Tačiau kai esi įkalinta namuose, tikras malonumas jaukiai susirangius ant sofos paskaityti su puodeliu garuojančios arbatos rankoje:)

  • Gamink. Kas labiausiai gerina nuotaika? Šokolaaaadas:))) Arba tiesiog koks nors saldėsio gabalėlis, o dar geriau, jei tavo pačios gamintas. Jei virtuvėje esi ne naujokė, gali šauniai praleisti laiką improvizuodama su įvairiausiais naujais receptais, tačiau jei savo jėgomis dar nelabai pasitiki, gali pamėginti išsikepti ir ką nors visai nesudėtingo. (Vieni iš mano mėgstamiausių greitųjų kepinių - corn flakes sausainiai. Receptą gali rasti čią :  http://www.sultys.eu/2010/02/la-sausainiai-arba-greitukai-nr-2/ )

  • Susikurk grožio saloną namuose. Tik pagalvok - turi kone visą diena gražinimuisi ir poilsiui... Gali prisileisti vonią šilto vandens, prieš tai įlašinusi kelis lašus kvapnaus eterinio aliejaus, pasidaryti viso kūno pilingą, galbūt palepinti veidą ir plaukus savadarbėmis maitinamosiomis kaukėmis. Taip pat tai puiki galimybė daugiau nei bet kada laiko skirti manikiūrui ir pedikiūrui. Nepatingėk ir išmargink nagučius dailiais raštais ar anksčiau nebandytomis technikomis.

  • Surenk šeimos stalo žaidimų vakarą. Jei gyveni ne viena, o tėvai ar kiti šeimyniškiai taip pat nuobodžiauja namie, gali pasiūlyti jiems tokį smagų laiko praleidimo būdą. Pamatysi, tai gali būti žymiai linksmiau, nei visiems kartu kiukrsoti priešais televizoriaus ekraną, o be to dažniausiai su šeima mes praleidžiame ir taip per mažai laiko, tad juoko, azarto ir geros nuotaikos pilnas vakaras spėliojant "Alias" žodžius ar atiminėjant iš tėčio paskutinius "Monopolio" pinigus turėtų būti tikra atgaiva:)))
Na, ar įtikinau, kad tos lietingos dienos gali būti ne tokios jau ir baisios? Tikiuosi kitą kartą, kai už lango subarbės lašeliai jūs galėsite smagiai sau pamanyti - "lyja, tegu lyja!" :)))

Bučkis, Mėta :*


No comments:

Post a Comment